Бійка на Сабарові: постраждали протестувальники, поліцейські та журналіст

Бійка на Сабарові: постраждали протестувальники, поліцейські та журналіст

Сьогодні вранці правоохоронці припинили масові заворушення у мікрорайоні Сабарів. Там суперечка між протестувальниками та забудовниками переросла у бійку.

Стався інцидент сьогодні, 29 серпня, близько 10 ранку.

— До поліції почали надходити повідомлення про побиття жителів мікрорайону Сабарів, які протестують проти будівництва кладовища. Попередньо встановлено, що між протестуючими та забудовником виникла суперечка, яка згодом переросла у бійку. Серед постраждалих місцеві жителі, працівники поліції та журналіст, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

На місці події нині працює поліція.

Подробиці повідомимо згодом. Наш журналіст з'ясовує деталі.

Читайте також:

Біля міськради активісти мітингують проти сабарівського кладовища

У Сабарові не хочуть домовлятися по цвинтарю

«Перекрили дорогу і на ній вже почали ховати». Репортаж з кладовища на Луці Крематорій не будують, бо законодавство не передбачає  

«Цвинтарний» конфлікт в Сабарові: Рада Церков оприлюднила заяву. Реакція соцмереж

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (17)
  • Задунайский Торонтуй
    ==протестувальники==

    Занудило, но сдержался.
  • Александр Балаганов
    Властям перед принитеям решения необходимо было провести местный референдум с жителями сабарова и небыло бы никаких конфликтов.
  • Артёменко Рома
    Позор!!! Власть совместно с полицией навезла титушек, чтобы избивали людей. Автор статьи косит под дурачка.))))
  • Николай Энэми
    Полиция, власти умоляю разгоните этих у.е.банов, они реально уже всех харят, скоро там не только наемные титушки появятся, а просто обычные люди с Винницы(а я уверен таких будет много) придут 3,14здовать этих мракобесов
    Анонім reply Николай Энэми
    Люди может и будут,а ты не рескнёш !!!! Можешь только как щенок из под забора тявкать!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:31 Мороз і лід: у Вінниці змінили рух трамваїв і тролейбусів 09:16 Інженерні вироби, шахи, малювання чи йога: куди записати дитину у Вінниці цього року? (партнерський проєкт) 09:04 Сьогодні відзначають Міжнародний день обіймів. Історія, заборони та прикмети 21 січня 08:10 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії Від читача 01:20 Наркотики Вищеольчедаїв Загроза Житю Мешканців Села 21:13 Робота є, а грошей немає: українські компанії встановили антирекорд із боргів по зарплаті 20:06 29-річний вінничанин вдруге за рік сів за кермо без посвідчення 19:15 На Вінниччині більше 5 тисяч хворих на грип та ГРВІ, зафіксовано смертельний випадок від COVID-19 19:08 Понад 600 гектарів Ладижинського водосховища більше не належить бізнесмену-порушнику 18:33 Мінус двадцять на вулиці: як у Вінниці виживають безпритульні тварини і хто намагається їх урятувати 18:12 Військові з 59-ї бригади отримали дві мобільні АЗС photo_camera 17:43 У Вінниці вшанували ветеранів місцевого футболу 17:01 Собаки, коти та пташки: енергетики Вінниччини рятують тварин у сильні морози photo_camera 16:24 Понад 60 мільйонів на дороги Вінниці: які вулиці та райони будуть оновлювати 16:05 Газ за графіками — це фейк. «Нафтогаз» офіційно розвіяв чутки про нові відключення 15:05 Півтора року невідомості: на щиті повертається вінницький митник Валерій Гольовський 15:02 «Дівчата, замерзаю я й тварини»: понад 30 годин чекали світла на двох вулицях Старого міста 14:07 Могла замерзнути. У Козятині пенсіонерка впала на дорозі і не могла встати play_circle_filled 13:33 Мерія Вінниці встановила премії для непедагогічних працівників. Кому саме та скільки? 13:13 Понад 7,5 тисяч дронів і 165 боїв: минула доба на фронті була напруженою photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up