Підозра на коронавірус у Козятині: хворому уже встановили діагноз

Підозра на коронавірус у Козятині: хворому уже встановили діагноз
  • У Козятині до лікарні госпіталізували чоловіка, який прибув з Німеччини.
  • Повідомлялося, що у нього підозра на коронавірус.
  • Аналізу ще немає, але кажуть, що коронавірусом там «не пахне».

— Козятинчан, який тривалий час живе в Баварії (Німеччина), 1 березня приїхав провідати свою матір в Козятин. 9 березня він відчув погіршення стану здоров’я, три дні лікувався народними  методами, а 12 березня йому стало зле — відчув затруднення дихання і звернувся до лікарів, — повідомив Ріа Козятин. — З власних джерел стало відомо, що сьогодні, 12 березня, хворого по швидкій привезли в козятинську ЦРЛ. З підозрою на коронавірус.

Також повідомлялося, що хворого повезуть до Вінниці. Ми писали про ситуацію у матеріалі: Підозра на коронавірус. У Козятині госпіталізували чоловіка й планують везти у Вінницю

Ми вирішили з'ясувати, що відомо про ситуацію та чи дійсно чоловіка везуть до Вінниці. Коментар нам дав епідеміолог Степан Томін.

За його словами, хворий перебуває в інфекційному відділенні козятинської лікарні. У нього медики поставили клінічний діагноз «ГРВІ, бронхіт».

— Діагноз коронавірус не підтверджений. Там навіть підозри на нього немає. Оскільки він прибув з Німеччини, тому ми дуже уважно віднеслися до ситуації. Є клінічний діагноз, а лабораторний матеріал ми будемо досліджувати завтра, — розповів нам епідеміолог Степан Томін. 

Також він додав, що чоловікові ставитимуть швидкий тест, у тому числі і на коронавірус.

Козятинська районна рада пише, що за інформацією лікаря Олександра Кравчука тест на коронавірус у пацієнта, що знаходиться на обстеженні в медзакладі, негативний.

Про те, чи має Вінниця тест-системи для перевірки на кононавірус, ми писали в цій публіції:

 

Читайте також:

Кінотеатри закрити, а туалети — відкрити. Моргунов пояснив, що кому робити під час карантину

Школи закрили, а в садочках — особливий режим. У Вінниці з 12 березня ввели карантин

Через коронавірус до 3 квітня в Україні запровадили карантин

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (43)
  • Натали Берёза
    https://www.facebook.com/groups/232067490572379/permalink/909780692801052/
  • Андрей Пет-Рович
    https://www.google.com/amp/s/amp.strana.ua/news/251991-hripp-v-ukraine-2020-nachalas-epidemija-chto-izvestno-o-svinom-hrippe-h1n1-simptomy-lechenie-zhertvy.html
  • Галина Гринчук
    Вci до мене по гречку,цукор,сiль скидки дiють!
  • Ярослав Стасюк
    не розводьте паніку не лякайте людей
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Пільги для пенсіонерів. Які знижки мають літні люди на проїзд в «Укрзалізниці» 20:29 Вінниччина втратила голос Поділля. Трагічно загинув народний артист Микола Янченко 20:07 Сезон вилову раків відкрили. Які правила діють для рибалок 19:10 Рев моторів уночі заборонили. У Гніванській громаді ввели нові обмеження для мотоциклістів Від читача 15:48 Російська агресія супроводжується не лише бойовими діями, а й активною інформаційною війною. 18:04 Виділені смуги, розумні світлофори і нова організація руху. Які зміни готують для Соборної 17:32 Mercedes за реєстрами, а Volkswagen на відео: чи можуть ТЦК їздити на «фейкових» номерах? photo_camera 16:22 Від коваля до командира роти: вінничанин із псевдо «Грек» отримав орден Богдана Хмельницького 16:00 Скільки коштує ігнорування сторонніх звуків у підвісці? (Новини компаній) 15:37 На війні загинув вінницький музикант та дослідник Ігор Ходжаніязов. У чоловіка залишилося троє дітей 14:58 «Собаче питання» розкололо Гайсин. Куди зникли безпритульні тварини з міського парку? 14:04 Від +35 до +18 за кілька хвилин. Як користуватися кондиціонером у спеку, аби не захворіти 13:02 Трагедія на воді у Ямпільській громаді. На річці Мурафа потонув 34-річний чоловік 12:45 Як знайти свого косметолога серед 1000 пропозицій у Вінниці та на що звернути увагу при виборі (Новини компаній) 12:21 Можна стати студентом і без НМТ. Як змінили правила вступу до вишів у 2026 році? 11:49 Виховали справжніх Героїв. У Вінниці ще 30 матерів полеглих воїнів отримали срібні серця photo_camera 11:09 Понад дві сотні дубів вирубали на Вінниччині. Суд зобов'язав відшкодувати три мільйони 11:01 Команда «Універ-Динамо», яка дислокується у Вінниці, здобула Кубок МВС України 10:05 Вступна кампанія 2026. Як створити електронний кабінет та подати заяви до вишів 10:05 Відкриті літні басейни Вінниччини: огляд кращих місць для відпочинку (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up