Вибухи у Калинівці: оштрафували військового на 2,5 тисячі гривень

Вибухи у Калинівці: оштрафували військового на 2,5 тисячі гривень

Прокуратура назвала причини, які призвели до пожежі на арсеналі у Калинівці. Один із військових не дотримувалися вимоги щодо організації суворого пропускного режиму. За це чоловіка оштрафували.  

Нагадаємо, увечері 26 вересня в Калинівці почали вибухати артилерійські склади. Місцевих мешканців тоді евакуювали. Часина їх будинків була знищена та пошкоджена.

Тоді держава втратила боєприпасів на 400-600 мільйонів доларів.

Проводилося розслідування і ось знайшли причетного до пожежі з подальшою детонацією на арсеналі.

— Установлено, що зазначений старший офіцер, будучи військовою службовою особою, у порушення статутних вимог, 26 вересня 2017 року неналежно виконував свої службові обов'язки по здійсненню контролю за станом пропускного режиму, дотримання порядку допуску особового складу і техніки на адміністративно-господарчу та технічну території вказаної військової частини, внаслідок чого працівниками приватного підприємства, зокрема, здійснено переміщення заборонених легкозаймистих речовин та пожежонебезпечних предметів на технічну територію зазначеної військової частини, де безпосередньо зберігалися боєприпаси до танкових гармат, — зазначає прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Даного військового притягли до адміністративної відповідальності за недбале ставлення до військової служби та наклали на нього штраф у розмірі  2 тисячі 465 гривень.

Детальніше про даний інцидент дізнавайтеся у стрічці ТУТ.

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (11)
  • Anonymous
    Не плохой фейерверк за 2500 грн.
  • Olvol
    Марія, як вам не соромно називати це інцидентом. Ще не всі люди переїхали в свої хати - їх відбудовують. Це справжня трагедія
  • Без Имени
    Шо за п***ц... Держава втратила боєприпасів на 400-600 мільйонів доларів, а винного оштрафували на 2 тисячі 465 гривень...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:30 Коли мило було по талонах: як старий миловар рятував Ямпіль від радянського дефіциту 16:10 у Могилів-Подільському 77-річний чоловік накинувся на рідних із сокирою 15:22 На 15 років за ґрати відправили чоловіка, який зливав росіянам дані про переміщення ЗСУ 14:28 Чотири автівки поліції заблокували машину на Барському шосе. ВІДЕО play_circle_filled Від читача 00:51 Як змусити обленерго вимкнути «богатого» сусіда і дати світло нам 14:02 Брат напав на брата: у Хмільницькому районі суперечка закінчилася ножовими пораненнями 12:58 Масові відключення електроенергії на Вінниччині через ожеледь. Яка ситуація в районах області photo_camera 12:09 У Тиврові хаскі напала на лебедя. Як пояснив ситуацію власник Рагнарьока 11:46 Рубцеві зміни після опіку: у Вінниці лікарі повернули рухливість пальців дев’ятирічному хлопчику 11:05 На Данила Нечая згорів легковик, в області палали будинки та котельня play_circle_filled 10:19 Пасажирський автобус з’їхав у кювет на трасі Тиврів-Вінниця: є постраждалі play_circle_filled 09:43 Складні погодні умови у Вінниці: адреси, де сьогодні немає світла, води та опалення 09:05 Із Херсона до Вінниці: історія 13-річного переселенця (соціальна реклама) 09:03 «Матрос», який став на захист країни: Вінниця прощається з Сергієм Рудим 08:30 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 08:13 День затвердження Державного прапора України: що варто знати про 28 січня 21:32 «Шахеди» вдарили по пасажирському потягу, що курсує через Вінниччину. Є загиблі 21:00 Як Вінниця замерзла у крижаному полоні 2000 року: спогади очевидців і наслідки катастрофи play_circle_filled 20:15 Перший у світі, хто збив «Кинджал». Історія офіцера повітряних сил В’ячеслава Агеєва 19:05 Вінничанин отримав 15 років за держзраду та співпрацю з «ЛНР»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up