Вибухи у Калинівці: держава втратила боєприпасів на 400-600 мільйонів доларів

Вибухи у Калинівці: держава втратила боєприпасів на 400-600 мільйонів доларів

Міністерство оборони зазначило, що у Калинівці вибухнуло 40 тисяч тонн боєприпасів. Були версії, що 27 чи 32 тон. Як би там не було, а це великі втрати для держави - від 400 до 600 мільйонів доларів.

Розібратися та порахувати втрати взявся журналіст Юрій Бутусов.

У своїй статті Бутусов вказав, що на складі в Калинівці основні втрати становлять 125 мм танкові снаряди, 122 мм реактивні снаряди РСЗВ БМ-21 "Град", 122 мм гаубичні снаряди, 82 і 120 мм міни для мінометів.

— Знищені сотні тисяч снарядів цих типів – одні з найбільш затребуваних в армії. Снаряди ці знищувати ніхто не планував, вони були або в готовому до застосування стані, або підлягали ремонту. Якщо взяти їх вартість за мінімальними розцінками, то 27 тисяч тонн, заявлених Міноборони, – це не менше 400 мільйонів доларів. Неофіційні оцінки збитку в 40 тисяч тонн означають, що вартість втрачених боєприпасів (без урахування руйнувань інфраструктури військової бази і прилеглих територій) становить не менше 600 мільйонів доларів, – підсумував Юрій Бутусов.

Також журналіст зазначив, що за чотири роки на фронт та бойову підготовку ЗСУ надали лише 24 тисячі тонн.

Нагадаємо, причетних до вибухів у Калинівці не знайшли. СБУ просить розповісти про диверсантів.

Читайте також:

Під Калинівкою рвуться снаряди. Люди тікають з міста

Вибухи у Калинівці: евакуйовано близько 30 тисяч людей. Є травмовані

На складах у Калинівці та околицях почали працювати сапери. Триває перевірка

Ранкові вибухи на військовому складі під Калинівкою. ВІДЕО

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (10)
  • Vladimir Pariychuk
    Зато забор в поле сабарова охраняет сотня ментов и атовцев.....
  • Юрий Бондарук
    "держава втратила"))))   Если где то, что то убыло, то где то, что то прибыло))) ЗАКОН СОХРАНЕНИЯ ЕНЕРГИИ, друзі!
  • Задунайский Торонтуй
    То что заметают следы видно без микроскопа. Хотя в том чтобы продавать боеприпасы, нет ничего нового, все страны это делают. Вопрос кому продают. Началось все со склада танковых снарядов (товар исключительно ходовой). Причем сам по себе танковый снаряд вещь дубовая, никогда сам по себе не взорвется.

    Думаю что продавали в Сирию, ИГИЛу. А взорвали чтоб не отвечать "друзьям" американцам на вопросы.
    Olvol reply Задунайский Торонтуй
    Мне кажется, что то, что это спонтанная катастрофа, подчеркивали намеренно ВОСЕМЬ ЧАСОВ: с 22 до 6 часов утра ушло на то, чтобы наладить автобусное сообщение хоть какое-то между Винницей и Казином. Всю эту ночь люди сидели и ждали. Утром бросили косточку - два автобуса.
    Olvol reply Olvol
    Да за час иожно было обзвонить водителей и выпустить автобусы. Но специально ж показывали, что "выпадково воно само"
    Olvol reply Olvol
    Десятки железнодорожников наверно поседели за эту ночь. Опоздания докатились аж до Харькова, Москвы, Петербурга, Лисичанска... и до сих пор несколько поездов только входят в график...
  • Юра
    на 500 продали, на 100 спалили
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:20 «Росія» коштує 167 мільйонів гривень. Дізналися, як перебудують колишній кінотеатр 20:05 «Допоможуть робити вулиці міста ще чистішими»: у Вінниці з'явилася нова прибиральна техніка 19:24 Скільки заробляють і що мають ректори вінницьких вишів? Проаналізували декларації за 2025 рік 18:42 На Південному Бузі у Вінниці стартувало патрулювання: є перші порушники без документів Від читача 11:56 Приєднуйтесь до проєкту «BRAMA» та станьте частиною великої сили, яка захищає інформаційні кордони України! 17:55 Фестиваль «Вареників та бринзи»: українські традиції оживуть у Писарівці 17:31 Депутат облради очолив Службу відновлення на Вінниччині: що відомо про Євгенія Шаповалова 17:05 На Соборній з 13 липня розпочнеться другий етап ремонту дороги та облаштування зливової каналізації 16:35 Водій-евакуатора хотів перевезти групу ухилянтів через кордон. Які схеми ще розкрили? 16:03 Вінниччина — у топ-10 регіонів України за кількістю сплачених податків від резидентів Дія.City 16:01 «Липневий акорд для нескорених»: вінницьким волонтерам влаштували концерт 15:03 Мотоцикл в'їхав в припарковане авто: в ДТП у Калинівці постраждали двоє людей 14:15 Латвійський мандрівник пішки подолав 1400 кілометрів до Вінниччини, щоб зібрати кошти для ЗСУ photo_camera 13:07 Ладижин став футбольною столицею дитячого спорту Вінниччини — тут відбувся масштабний турнір 12:21 Зміни в «єОселі» — розбираємо нові ставки, площу та ваучери 12:15 Метеозалежність чи просто реакція організму? Як захистити серце під час різкої зміни погоди 11:08 Чоловік на Вінниччині не з'явився до ТЦК через хворобу. Суд ухвалив рішення 10:18 Вінницькі радіоспортсмени підкорили світову вершину: здобули 11 нагород в угорських лісах 10:10 Шукаєте, де вигідно придбати будівельні матеріали? Добірка будівельних баз та магазинів (партнерський проєкт) 09:55 Вінниця прощається з полеглими Героями Олександром Вороновим та Олександром Ширяєвим
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up