«Вінницький лікеро-горілчаний» та ще 75 держпідприємств виставляють на продаж

«Вінницький лікеро-горілчаний» та ще 75 держпідприємств виставляють на продаж
  • Фонду держмайна вже передали 415 об’єктів.
  • Ще шість підприємств Вінниччини більше не будуть державними.
  • Хто потрапив у список, читайте далі.

20 листопада прем’єр-міністр України Олексій Гончарук підписав розпорядження про приватизацію 76 держаних підприємств. Зокрема, шість державних підприємств, розташованих на Вінниччині, про це йдеться у розпорядженні уряду №1101-р «Про передачу цілісних майнових комплексів державних підприємств, установ та організацій до сфери управління Фонду державного майна»

До переліку потрапили шість підприємств, розташовані у Вінницькій області:

  1. «Вінницький лікеро-горілчаний завод»,
  2. «Вінницька спеціалізована контрольно-насіннєва лабораторія по цукрових буряках»,
  3. Мурафський кар’єр
  4. Піщанський кар’єр,
  5. «Браїлівський сокоморсовий завод»,
  6. Калинівський експериментальний завод по фракціонуванню олії та жирів.

Фонду держмайна вже передали 415 об’єктів

415 об’єктів мають продати через ProZorro за найкращою можливою ціною. Про це 25 листопада повідомила пресслужба Кабінету міністрів.

—  Ми передали ще 76 державних підприємств на приватизацію. Загалом передали вже 415 із 500 державних підприємств, які маємо передати Фонду держмайна до кінця року. У разі приватизації бюджет може отримати до 6 мільярдів гривень від їх продажу, — прокоментував передачу прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

Загалом 339 державних об'єктів передали з Мінекономрозвитку, інші 76 надійшли з Мінекоенерго та Мінінфраструктури, Державного управління справами – в цілому від 6 відомств.

Майно підприємств буде виставлено на прозорі аукціони, де в процесі відкритих торгів його зможе придбати кожен охочий.

Повний список переданих підприємств можна знайти за посиланнями тут і тут.

Опитування

Яке підприємство купили б Ви, якщо мали гроші?

Довідка:

Як відомо, приватизація є одним з пріоритетних завдань Уряду, визначених в Програмі діяльності Уряду. Список державного майна, яке підлягає приватизації включає великі та малі об'єкти. Серед уже переданих такі, як «Інститут титану» та «Львівський державний ювелірний завод», «Скадовський морський торговельний порт», «Морський торговельний порт «Усть-Дунайськ» та ще багато.

Рішення Уряду є частиною запланованого процесу приватизації держмайна та в рамках виконання Указу Президента України від 5 листопада щодо передачі 500 об'єктів на приватизацію до 31 грудня 2019 року. Загалом Мінекономрозвитку уже проаналізувало понад 1400 державних підприємств, які можна передати на приватизацію.

Нагадаємо, у 2015 році невідомі молодики обстріляли державне підприємство "Мурафський кар'єр".

З'ясувалося, що порушників треба шукати не тільки серед тих, хто стріляв, а й в кабінетах чиновників у Вінниці і Києві. Одразу після інциденту у Мурафі "постріл" у відповідь зробила Вінницька обладміністрація - там заявили, що кар'єр працює незаконно.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (11)
  • Sasha Nazarov
    Да этот кусок давно горло заткнуо нуворишам,как пишет один чел,скорее туркиш муркишь заберет под высотки,никаких заводчиков малых больших не будет
  • Микола Пастушенко
    припускаю хто скупить
  • Олександр Перепелиця
    Може собі спиртзавод купити за одну гривню,у Вінниці був такий на Нансена,що там зараз?
    Олександр Перепелиця reply Олександр Перепелиця
    Україна рідна мати-не вкрадеш не будеш мати!
    Роман Каминский reply Олександр Перепелиця
    Олександр Перепелиця роблять та продають тільки не легально !
  • Benya Raiderman
    Ну все...скоро на месте ликеро-водочного появится очередное туркиш-шмуркиш..
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 «Життя після ампутації не закінчується». Гвардієць з Вінниці надихає побратимів спортом photo_camera 20:04 Сграфіто на «Іскрі» — на фасаді Будинку культури виявили унікальну поліхромну пам’ятку 19:32 У Вінниці відсторонили керівника відділу міськради через підозру в схемі з майном померлих. Хто це? 19:09 АК-12 і 300 набоїв: у Липовці на гарячому затримали торговця «чорного» ринку Від читача 08:08 Запрошуємо на творчий конкурс «Тризуб — символ свободи» 18:31 Місце зустрічей підлітків і виклики поліції: що відбувається біля Sky Park у Вінниці 17:25 Звільнення зі служби під час СЗЧ: чи можливо це за наявності законних підстав? 17:16 Вінниччину відвідав заступник Буданова Віктор Микита: обговорювали енергетику та розвиток бізнесу 16:34 Репортаж з вінницької тюрми. Які є камери та що розказують засуджені? play_circle_filled photo_camera 15:58 Хвилину мовчання офіційно затвердили законом — 260 депутатів проголосували «за» 15:15 Коли вдома темно й холодно: де у Вінниці можна спокійно попрацювати 14:37 На Вінниччині чоловік знайшов унікальні римські артефакти, але продати не встиг. Йому вже вручили підозру play_circle_filled 14:09 «Інвалідність» за $8 000: у Гайсині затримали ділка, який продавав вплив на медиків і ТЦК 13:20 З Сєвєродонецька до нового життя: історія 11-річної Мілани (соціальна реклама) 13:07 На Центральній площі Іллінців комунальники зробили гірку для малечі photo_camera 12:08 Вибори ректора Вінницького педуніверситету хочуть зірвати? Хто наразі претендує на посаду 11:18 На Київській горіла вантажівка, а в області — приватні будинки 10:55 День святого Валентина у Вінниці: куди піти та що відвідати (партнерський проєкт) 10:23 Гори для своїх: у люксових апартаментах Буковеля оселилися родичі вінницького прокурора та ексчлена ВЛК 10:04 Де у Вінниці сьогодні не буде води та світла? Перелік адрес
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up