У Калинівці підприємець незаконно привласнив командний пункт цивільної оборони

У Калинівці підприємець незаконно привласнив командний пункт цивільної оборони
фото:PaySpace

Запасний командний пункт цивільної оборони повернули у власність державі. Його незаконно приватизував місцевий підприємець.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінниччини.

— Установлено, що упродовж 1995-1997 років Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Вінницькій області проведено приватизацію майна одного з державних підприємств. Об'єкти державної власності, необхідні для виконання державою своїх функцій не підлягали приватизації. У зв'язку з цим, у державній власності залишилося приміщення у місті Калинівка, яке призначалося для розміщення запасного командного пункту цивільної оборони. Його передано новоствореному товариству для зберігання. Однак у подальшому, подавши до Калинівської міської ради недостовірні дані, суб'єкт господарювання оформив за собою право приватної власності  на зазначену будівлю та на підставі цивільно-правових угод передав вказане майно третій особі, — йдеться у повідомленні.

Через суд приватизацію було визнано незаконною.

Нині пункт у власності держави.

Нагадаємо, поліція шукає зниклого безвісти жителя Стрижавки. Просить допомоги вінничан.

Читайте також:

Вінниця 21 травня: ДТП на Брацлавській, сміття у каналізації та незаконна будівля

Возили без документів та з порушенням правил. На чому ще попалися вінницькі перевізники?

За не вказаних 300 тисяч — 3 тисячі штрафу. Депутата міської ради притягли до відповідальності

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:23 «Я хотів віддати сину свою ногу»: хвилююча розмова з батьком спецназівця «Вікінга» 21:01 Вінницький суд дав 10 років жінці за підтримку росії 20:03 Вінничани наводять лад перед літом: у місті тривають толоки 19:05 Де у Вінниці ветерани можуть отримати допомогу? Адреси просторів Від читача 13:08 СБУ провела семінар-тренінг з кібербезпеки для ІТ-фахівців Вінниччини 18:35 Хто і чим володіє у Вінницькій ОВА? Аналіз декларацій заступників Заболотної за 2025 рік 18:12 Вісім дронів і генератори передала військовим освітня родина ліцею №35 photo_camera 17:36 Через війну проект був на паузі: у Тяжилові відновили роботу над дитячим центром «Мрія» photo_camera 17:11 «П’ятірка» Вінниці: історія маршруту, що поєднує вокзал, центр і Вишеньку 16:48 «До цієї школи моя дитина більше не піде!» Як у Вінниці відреагували на побиття школярки 16:41 Відстрочка за 3000 доларів: у Жмеринці викрили схему з меддовідками photo_camera 16:37 Погода різко зміниться: що чекає Вінниччину найближчими днями photo_camera 16:13 За 7,5 мільйона євро будують новий реабілітаційний простір у Вінниці 16:03 Триває ямковий ремонт доріг Вінниччини: де вже працювали play_circle_filled 15:13 На Вінниччині викрили «VIP-трансфер» до кордону за 10 000 доларів play_circle_filled 14:38 П’ять безкоштовних вбиралень на всю Вінницю? Скільки місто витрачає на туалети 14:09 На Магістратській частково обмежать рух транспорту: коли та чому 13:13 Вінницькі гвардійці ліквідували «шахед» з кулемета Canik M2 12:56 Квартира нова, а вже з тріщинами у стінах? Як змусити вінницького забудовника виправити дефекти 12:09 Школярі Вінниці влаштували велопробіг у пам’ять про полеглих Героїв
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up