На Вінниччині шукають «Янголів добра». Прийом заявок до 1 березня

На Вінниччині шукають «Янголів добра». Прийом заявок до 1 березня
  • У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2020 року.
  • Подробиці по те, як подати заявку читайте далі.

Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а з 2012 року проводиться у форматі «Благодійна Україна» .

Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик. 

Конкурс

Доброчинців, меценатів, волонтерів, громадські та благодійні організації, молодіжні спільноти Вінницької області запрошують номінуватися або номінувати своїх колег на участь в Національному конкурсі «Благодійна Україна». 

Відео дня

Цього року Національна експертна рада конкурсу за результатом оцінювання заявок визначить переможців і лауреатів «Благодійної України», вшанування яких відзнакою «Ангел добра» і дипломами відбудеться на урочистій церемонії «Благодійна Вінниччина - 2020» у Вінниці (участь візьмуть всі подані заявки в області) та на головній церемонії «Благодійна Україна – 2020» у Києві. Церемонії нагородження пройдуть навесні 2021 року.

Хто може приймати участь у конкурсі

  • Благодійники, які надавали допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2020 року;
  • благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період;
  • суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні,
  • а також благоотримувачі, представники медіа.

Як подати заявку на участь

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації, фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, які зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку.

Заповнену заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу: [email protected] до 1 березня 2020 року.

До заявки доцільно додати відскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи).

Заповнюючи заявку, обов’язково вкажіть номінацію, у якій хочете взяти участь. У цьому році існує 18 основних, 3 індивідуальні та 3 спеціальні номінації:

Основні колективні номінації:

  1. Благодійність великого бізнесу.
  2. Благодійність середнього та малого бізнесу.
  3. Корпоративна благодійність.
  4. Колективне волонтерство.
  5. Всеукраїнська благодійність.
  6. Регіональна благодійність.
  7. Місцева благодійність.
  8. Благодійність в охороні здоров’я.
  9. Благодійність в освіті та науці.
  10. Благодійність в культурі та мистецтві.
  11. Благодійність в соціальній сфері.
  12. Благодійність в захисті України.
  13. Благодійність неурядового сектору.
  14. «Добро починається з тебе».
  15. «Молодіжні благодійні ініціативи»
  16. Благодійна акція року.
  17. «Платформа добра».
  18. «Інновації в благодійності»

Індивідуальні номінації:

  1. Благодійник року.
  2. Волонтер року
  3. Менеджер року у сфері доброчинності (окрема заявка - ЗАВАНТАЖИТИ)

Спеціальні номінації:

  1. Народний благодійник.
  2. Медіа і благодійність
  3. Допомога з-за кордону.

 

Читайте також:

«Благодійна Вінниччина-2016» назвала імена доброчинців. Список переможців

«Хто казав, що карантин, то скучно»: хлопці роздяглись та стрибнули з мосту

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 30 червня по 7 липня, які ви могли пропустити 20:08 «Страх був лише за дітей»: історія кухарки Лариси, яка годує бійців 120-ї бригади ТрО 19:04 Палац Меринга у Старій Прилуці руйнується. Національну пам’ятку залишили без уваги і фінансування photo_camera 18:04 Не стало Віктора Насушного — досвідченого хірурга з Іллінців Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба ! 17:34 Занедбана пам’ятка у Гущинцях: історія палацу княгині Абамелек на Вінниччині photo_camera 17:03 Етнолокація з душею: як на Вінниччині перетворили старий клуб на туристичну родзинку photo_camera 16:03 «Італійський брейнрот» атакує TikTok: бабусі в хороводах співають меми, а ШІ вигадує нових зірок інтернету play_circle_filled 16:00 HEARTBEAT LIVE: сольний концерт DOROFEEVA у Pirogov Sky 8 вересня (Новини компаній) 15:32 Як змінювалася Вінниця з 1796 по 1982 рік? Місто на історичних картах 15:12 У Вінниці організовують безкоштовний сплав на катамаранах для дітей Захисників 14:09 ТОП-5 оригінальних рецептів холодної кави, які варто спробувати вдома 13:31 Якби ви зустріли мера, що б ви у нього запитали? Ми запитали вінничан 13:04 У Гнівані відкрили модернізований дитсадок за підтримки ЄС play_circle_filled 11:56 На Хмельницькому шосе згорів легковик — відео. По області рятувальники ліквідували ще 15 пожеж play_circle_filled 11:34 «Квітки соняха»: у Вінниці відкривається група підтримки для тих, хто втратив рідних через війну 11:10 Б’ють по ТЦК: за тиждень — третій прицільний удар росії по центрах комплектування photo_camera 10:12 Вінничанка Лілія Бакар здобула срібло на Всесвітньому фестивалі української культури photo_camera 10:08 Укрзалізниця запускає «Паспорт мандрівника» для дітей — отримати можна у Вінниці play_circle_filled 09:42 «Нива» на останніх хвилинах контрольного поєдинку вирвала перемогу у «Буковини-2»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up