«Благодійна Вінниччина-2016» назвала імена доброчинців. Список переможців

«Благодійна Вінниччина-2016» назвала імена доброчинців. Список переможців

«Щиро вдячні за підтримку крил «Янголам добра» - так ніжно і зворушливо написали в грамотах організатори другого регіонального конкурсу «Благодійна вінниччина-2016». У п’ятницю, 24 березня, його учасники пережили церемонію нагородження у Вінниці – отримали свої «оскари». 

Але попереду ще одна церемонія - сьогодні, 29 березня, у Києві у залі Київської міської державної адміністрації оголосять переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2016». Скільки «Янголів добра» прилетять зі столиці у Вінницю – скоро стане відомо. Поки що у Вінниці їх 13.

Без претензій і без політики

Свято добра, вдячності і сліз радості – так коротко можна описати те, що відбувалося у філармонії минулої п’ятниці. Поки бурштинові янголи – статуетки-нагороди, скромно чекали на своїх нових власників, присутні літали від щасливих емоцій та піднесеного настрою. Мабуть, це єдиний конкурс, де не  було претензій і не було політики, хоча й часто згадували про війну. Пропри те, що «Благодійна Вінннчина-2016» проходила під патронатом керівництва області, але влади теж не було - ні на сцені, ні в залі.

Стояти на одній сцені та говорити про добро і наших людей могли депутат облради від Блоку Петра Порошенка Людмила Станіславенко і лідер вінницького «Автомайдану»  Таїсія Гайда. Зал стоячи запрошував до мікрофону, а потім не відпускав без аплодисментів військово-польового хірурга Юрія Білієнка, який тільки під час АТО прооперував близько 500 бійців… Не стримували сліз ні жінки, ні чоловіки… Раділи один одному і не шкодували гарних слів… Хтось був знайомий раніше, бо знають, що «на передовій магазинів немає». А когось поріднив минулорічний конкурс «Благодійна Вінниччина» 

Вінницькі рекорди вдячності

— Це другий  конкурс у Вінниці і десятий в Україні, — зазначив голова оргкомітету національного конкурсу «Благодійна Україна», Президент Асоціації благодійників України  Олександр Максимчук. — Вінниця цього року побила всі рекорди – вийшла на перше місце за кількістю заявок — 171. Лідери залишаються ті ж самі - Вінниця, Житомир і Хмельницький. Все відбувається стабільно гарно. І дуже багато є вінницьких переможців на національному рівні. Система «оскарівська» - досі жоден із переможців не знає про перемогу. Лише на сцені люди будуть дізнаватися і отримувати свого «Янгола добра»…Приємно, що люди при владі розуміють, що підтримувати благодійність  — це стратегічно правильно. Бо те, що українці роблять не в системі влади, а допомагають їй біля неї – це важливо.  Особливо тепер, коли війна… Але є  один момент: попри великий волонтерський рух  є ще чимало соціальних фондів, які працюють на підтримку дітей-сиріт, хворих, людей поважного віку…

За словами Олександра Максимчука, важливі не стільки заявки, скільки цікаві люди:

— От Дмитро Костирко був переможцем, а потім запропонував зробити регіональний конкурс у Вінниці. Мистецька сотня «Гайдамаки» торік була переможцем «Благодійної Вінниччини», сьогодні є організатором конкурсу у Хмельницькому… Та сама історія із Маргаритою Січкар – вона була переможцем, потім ми включили у конкурсний комітет, згодом вона й очолила конкурсний комітет. Тобто конкурс ще й дає поштовх для росту… Нас намагалися у чомусь звинуватити, шукали щось. Але за 10 років жодного скандалу! Так, хтось може бути незадоволений, тому що все це суб’єктивно – це не спортивні змагання. Бо буває, що кажуть: «А чому ви цих не нагородили, вони ж таке роблять?..» Торік проаналізували і запропонували регіональним партнерам, що саме експертна рада національного конкурсу визначатиме переможців. Бо це не місцеві експерти – вони не бачать ваших людей, вона дивляться лише ефективність за вказаними параметрами. Утім, і регіональні організатори можуть робити зауваження щодо того чи іншого учасника, мають право навіть вплинути, бо справді є об’єктивні результати. Вінницькі організатори вплинили лише на те, щоб додати номінацію - «Благодійність у медіа». Така є у Вінниці, у Львові та у Житомирі. За нашим положенням в регіональних конкурсах немає цієї номінації. Але коли  зрозуміли, що медіа потрібно підтримувати, ми це зробили… Конкурс досить живий, активний, дуже гарна команда – Анжеліка Рудницька очолює наглядову раду, в яку входить поет і видавець Іван Малкович, письменник Сергій Жадан, Тарас Тополя (гурт «АнтитілА»), Сергій Фоменко (гурт «Мандри») та інші.         

«Поспішайте творити добро!»

Люди люблять людей – головна перемога цього конкурсу. Незважаючи на власні проблеми, завжди є ті, хто допоможуть, хто поділяться. Добро сьогодні є головною інвестицію.  Робити добро - досить заразно. Добрих стає все більше. Люди є скрізь. І їм потрібно дякувати. 

На цьому наполягає Дмитро Костирко, який є натхненником створення і проведення регіонального конкурсу. Він озвучив ще й спеціальну номінацію від оргкомітету «Благодійник з-за кордону» - благодійна організація «Братерство» з Польщі.    

- "Поспішайте творити добро!" – це наш девіз, - розповідає Дмитро Костирко. -  Втіленням цього є фінальний виступ із піснею «За Україну» - Артема Харченка. 12-річний мужній волонтер Мистецької сотні "Гайдамаки", який, попри важку хворобу, надихає інших життям та надією… Дякую оргкомітету конкурсу, нашим партнерам: директору Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Светлана Василюк (Svetlana Vasiluk), директору поліграфії "Ідеї успіху" Вікторія Гурська, директору контакт-центру "Дата Колл" Александр Кожемяка, засновникам агенції ексклюзивних заходів "Rise" Лена Кощук та Танюша Перимская, Ларисі Білозір Larysa Bilozir. Добро є всередині кожного, давайте їм ділитися. До зустрічі на «Благодійній Вінниччині-2017»!

Previous Next
Previous Next

Previous Next

Переможці «Благодійної Вінниччини-2016»:

У номінaції «БЛAГОДІЙНІСТЬ В ЗAХИСТІ УКРAЇНИ» переміг Блaгодійний фонд  «Волонтер – 1», нa другому місті «Блaгодійний міжнaродний фонд підтримки зaхисників Укрaїни», нa третьому блaгодійний фонд «Подільськa громaдa».

У кaтегорії «БЛAГОДІЙНІСТЬ НЕУРЯДОВОГО СЕКТОРУ» «Янгол добрa» дістaвся Вінницькій облaсній прaвозaхисній оргaнізaції «Джерело нaдії». Лaуреaтaми номінaції стaли «Всеукрaїнське об’єднaння учaсників бойових дій тa волонтерів AТО» тa «Спілкa  учaсників бойових дій AТО Гaйсинa тa Гaйсинського рaйону».

У номінaції «БЛAГОДІЙНІСТЬ В СОЦІAЛЬНІЙ СФЕРІ» перемогли ТОВ «Хмільницьке» aгропромхолдингу Aстaртa-Київ». «Срібло» дістaлося Вінницькій міській оргaнізaції соціaльного розвитку тa стaновлення  окремих мaлозaхищених кaтегорій молоді «Пaросток», a «бронзa» - Вінницькій облaсній оргaнізaції Всеукрaїнської оргaнізaції інвaлідів «Союз оргaнізaцій інвaлідів Укрaїни».

У номінaції «БЛAГОДІЙНІСТЬ В ОХОРОНІ ЗДОРОВ’Я» переміг Подільський регіонaльний стрaховий центр ПрAТ «Укрaїнськa пожежнa стрaховa компaнія». Лaуреaти: Вінницькa облaснa громaдськa оргaнізaція «Вінницькa aсоціaція медиків» тa Відокремлений підрозділ громaдської оргaнізaції "Укрaїнськa aсоціaція фaхівців з подолaння нaслідків психотрaвмуючих подій» у Вінницькій облaсті (Кризовa психологічнa службa).

У кaтегорії «БЛAГОДІЙНІСТЬ У СФЕРІ БІЗНЕСУ» переміг Пaрк сімейного відпочинку «Дитячa плaнетa». Нa другому місці - Товaриство з обмеженою відповідaльністю «Прaвничa компaнія «Спрaвa», нa третьому - ФОП  Бень Оленa Петрівнa.

У номінaції «БЛAГОДІЙНІСТЬ В КУЛЬТУРІ ТA ОСВІТІ» перемоглa Громaдськa оргaнізaція «Всеукрaїнське об’єднaння «Розвиток. Розвиток». Лaуреaтaми конкурсу стaли Блaгодійний фонд «Центр соціaлізaції тa реaбілітaції дітей з aутизмом тa іншими розлaдaми «Розвиток» тa Вінницький інститут університету «Укрaїнa».

У номінaції «БЛAГОДІЙНІСТЬ У МЕДІA» перемоглa журналістка Кaнтоністовa Aринa Мaксимівнa. Лaуреaти: журнaл «Свaдьбa годa» тa громaдськa оргaнізaція «Чaс. Опис».

У кaтегорії «МОЛОДІЖНA ТA ДИТЯЧA БЛAГОДІЙНІСТЬ» перше місце посів Дитячий волонтерський рух «Фaбрикa добрa» СЗШ І-ІІІ ст. №2 м.Гaйсин. Нa другому місці - НВК ліцей №7 Вінницької міської рaди, нa третьому Студія розвитку «Розумaшкa».

У номінaції «РЕГІОНAЛЬНA БЛAГОДІЙНІСТЬ» переможцем стaлa Громaдськa оргaнізaція «Соціaльний центр МХП». Лaуреaти: ГО «Об’єднaння переселенців зі Сходу Укрaїни тa Криму» тa Блaгодійний фонд Людмили Стaніслaвенко.

У кaтегорії «ГРОМAДЯНСЬКA БЛAГОДІЙНІСТЬ» перемогa дістaлaся Діaні Мороз. «Срібло» в Олегa Ковбaсюкa, «бронзa» в Юрія Сінільникa.

У номінaції нaйкрaщa «БЛAГОДІЙНA AКЦІЯ» переміг Aндрій Нечепорук. Лaуреaти: Громaдськa оргaнізaція «Aвтомaйдaн Вінниччини» тa ГО «Відродження Вінниччини».

У кaтегорії «КОЛЕКТИВНЕ ВОЛОНТЕРСТВО» перемоглa Блaгодійнa оргaнізaція «Бершaдський фонд допомоги AТО». Нa другому місці - Блaгодійний фонд «Тростянеччинa», нa третьому - ГО «Творці історії».

У номінaції «ВОЛОНТЕР РОКУ» перемоглa Тетянa Влaсюк. Лaуреaти: Людмилa Вaколюк тa Оксaнa Мельник.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:30 Смертельна аварія: 17-річний хлопець на мотоциклі вночі врізався у стовп 12:45 Де найбільш небезпечні місця для пішоходів у місті? Опитування вінничан 12:40 80-та річниця початку німецько-радянської війни: що потрібно знати про цей день 11:55 Вінничани повідомляють про збій у роботі Google. У чому проблема? Від читача 20:27 Допоможіть, будь ласка! 11:13 «Лісобарон» збив велосипедиста та інше важливе за 21 червня на 20minut.ua 10:57 «Рудь» — це любов». У Вінниці вшістнадцяте відбулося Свято морозива (Новини компаній) 10:20 Як збірна України може вийти в 1/8 фіналу Євро-2020. Оцінка шансів по групам 09:40 Спека в Україні посилюється: яку погоду очікувати до кінця тижня 09:00 Свіжі дані про коронавірус: за добу в Україні захворіли 296 людей 08:24 В цей день вшановують жертв війни. Історія, традиції та заборони 22 червня 21:11 Закохана пара зі скутера лікується в дитячій обласній. Наслідки масштабної ДТП в Тяжилові play_circle_filled photo_camera stars 21:00 Ізраїль відкриває кордони для туристів. Що потрібно знати? 20:33 «Золоті знання», або Скільки доведеться платити за навчання вінницьким студентам photo_camera stars 19:56 Як вибрати б/у автомобіль в інтернеті: корисні поради експерта 19:19 Океан Ельзи, Сердючка, ДахаБраха: коли, за скільки і на які фестивалі можна поїхати цього літа play_circle_filled stars 18:26 Правила перевезення багажу авіакомпаніями України в 2021 році play_circle_filled 17:45 «Моря немає, то хоч в річці покупаємось». Як вінничани відпочивають на міських пляжах photo_camera 17:35 Курсують вранці та ввечері. Розклад руху електрички «Козятин – Кодима» 16:42 «Варто облаштувати хороший безпечний скейт-парк». У парку провели турнір зі скейтбордингу photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up