«Злий рейтинг»: хто вас найбільше дратує в громадському транспорті Вінниці?

«Злий рейтинг»: хто вас найбільше дратує в громадському транспорті Вінниці?

Зібрали 13 ситуацій, пов’язаних з громадським транспортом, що можуть дратувати пасажирів. Оберіть, на вашу думку, найгірші пункти. Інтерактивний рейтинг змінюватиметься в залежності від того, які пункти збиратимуть найбільше голосів.

На сайті вінницької міської ради 28 листопада з’явилась петиція, в якій вінничанка Дар’я Пастух пропонує запровадити для пенсіонерів платний проїзд у громадському транспорті. За її словами пенсіонери їздять у «годину пік» для того, щоб створити дискомфорт людям, які в цей час добираються на роботу.

Ми вирішили перевірити, чи справді пенсіонери у транспорті так заважають вінничанам. Редакція склала список ситуацій, які теоретично можуть дратувати пасажирів.

Корисне посилання

Найбільша база пропозицій продати чи купити Chana в Україні. Аutomoto.ua - пошуковик на 100 автосайтах.

Рейтинг інтерактивний. Перші позиції в ньому змінюватимуться в залежності від того, скільки людей обере той чи інший пункт. Для того щоб віддати свій голос за неприємну ситуацію важливу для вас – натискайте кнопку «Vote» напроти пункту. Голосувати можна одразу за кілька пунктів зі списку.

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (131)
  • Sergio Zagon
    вихожу на работу в 6.20 а трамвай уже забит пнсионерами пильговикив очень  много
  • Che Shirsky
    Ті хто намагаються влізти в трамвай коли ти ще не вийшов. Хочется випригнути з криком ЦЕ СПАААААРТА і буцнути з ноги когось.
  • Ольга Кравченко
    Нічого з цими воєндамами не станеться, якщо їм виділити певний час. Жодна бабця по селі не їздить безкоштовно. Якось бачила сільську бабусю, яка хотіла заплати в тролейбусі. Вони навіть не знають, що таке (безкоштовний проїзд) буває!!!!!
  • Anonymous
    Не знаю,як у трамваях,а у тролях вже ДІСТАЛО оголошення "ОПЛАЧУЙТЕ ЗА проїзд".

    А у трамваях-"вірші",якими катують пасажирів між зупинками "музей М.Коцюбинського-вул.Соборна".
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 15 по 22 червня, які ви могли пропустити 19:57 До Вінниці йде 30-градусна спека. Синоптики розповіли, до чого готуватися на тижні 19:07 Штраф у 51 тисячу гривень та конфіскація авто. За що в Україні водіїв карають найсуворіше 18:09 Тигровий комар в Україні. Чи варто вінничанам хвилюватися через «непроханого гостя» Від читача 10:21 Безпека дітей у кіберпросторі під час літніх канікул 17:10 SPF під атакою TikTok. Чому вірусні міфи про «токсичність» кремів небезпечні для вашої шкіри 16:56 Вінницький клуб «ОКС-ШВСМ» у 24-й раз виграв золото та здобув путівку до єврокубків photo_camera 16:12 Енергонезалежність на десять мільйонів. Ладижинська лікарня отримала власні сонячні станції 15:15 Найдорожчі квартири Вінниці: що пропонують покупцям за десятки мільйонів гривень photo_camera 14:20 Менше паперу в транспорті — у Вінниці тестують оплату без автоматичного друку квитків play_circle_filled 13:54 Близько пів тисячі вінничан проїхали містом на велосипедах і зібрали 130 тисяч гривень для ЗСУ photo_camera 13:08 На Вінниччині через атаку пошкоджені оселі, автівки та будинок культури 12:17 Колишній мер Вінниці повернув польський орден. До ініціативи долучились Кучма і Порошенко 11:11 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 10:14 Менше черг до сімейних лікарів — українцям спростили отримання лікарняних та е-рецептів 09:07 Чотири роки боротьби. Вінницькі лікарі повернули захиснику можливість ходити без болю 08:04 Сьогодні відзначають День батька та літнє сонцестояння. Історія та прикмети 21 червня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up