Володимир ФІЛАТОВ
380679846245
Володимир ФІЛАТОВ - Всі Статті (1958)

Працівники у захисних костюмах та масках, дезінфекція авто, опитування та перевірка температури пасажирів. Наш журналіст Віталій Павловський побував на блок-посту на Немирівському шосе та роздивився, як він працює.

На період карантину у Вінниці запровадили систему спецперепусток для проїзду у громадському транспорті. Після п’яти днів нововведення, перепустки на вході до транспорту перевіряти перестали. Виявилось, що для того щоб зараз зайти в салон достатньо мати, для годиться, будь-який аркуш паперу.

Майже 15 тисяч гривень для закупівлі медичного обладнання, засобів захисту та розхідних матеріалів у вінницькі лікарні зібрали читачі RIA і «20хвилин». На зібрані кошти ми придбали 1 293 пари стерильних латексних рукавичок, які передали Вінницькій обласній клінічній дитячій інфекційній лікарні. Ми продовжуємо збір коштів і просимо вас підтримати місцеві лікарні будь-якою сумою.

Профілактика коронавірусу включає в себе регулярне миття рук, дотримання соціальної дистанції, використання антисептиків та носіння захисної маски. Зібрали навчальні відео, які допоможуть зробити захисну маску, навіть якщо у вас немає навиків шиття.

Щодня у соціальних мережах з'являються нові фотографії, що відображають міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні споруди або пам'ятники, а також яскраві події з життя Вінниці. Дивіться нашу добірку кращих фото з Instagram тижня, що минає.

На період карантину влада обмежила роботу продовольчих ринків: з 23 березня вони працюють з 10 до 14.00. Роздивились, як змінились ціни на ринку «Привокзальний» у період карантину та склали їх в інтерактивну картинку.

За останні кілька днів на вінницьких ринках подорожчала гречка. Продавці кажуть, що стала дорожча у закупівлі. Роздивились по чому продають крупи на ринках «Урожай» та «Привокзальний» у Вінниці.

Біля ринку «Привокзального» забиті всі парковочні місця, на «Урожаї» народу менше, але люди збираються на зупинках громадського транспорту. Хто залишився торгувати на ринках, а кого зачинили на карантин, скільки людей ходить без масок та чи важко скупитись? Роздивились, що робиться на ринках «Привокзальний» та «Урожай» під час карантину.

Щосереди ми публікуємо коментарі вінничан-перехожих щодо актуальних подій міста. Уже другий номер нам доводиться провести таке опитування на сторінці у Фейсбуці. Ми дотримуємось карантину, і радимо для вашої ж безпеки без особливих потреб не виходити з дому.

Роздивились вакансії, які розмістили для медиків у Вінниці. На яку зарплату готові взяти медичних сестер та лікарів під час карантину.

keyboard_arrow_up