Володимир ФІЛАТОВ
380679846245
Володимир ФІЛАТОВ - Всі Статті (1979)

Українці населяли фантастичними істотами хату, ріки, поля і ліси. Таким чином наші предки складали уявлення про Всесвіт і визначали своє місце в ньому. Чи пам'ятаєте ви, що це були за духи та істоти? Пропонуємо вам пригадати міфологію та відгадати у кого вірили наші пращури.

Спробуйте відповісти на кілька в міру каверзних запитань на знання центральної вулиці Вінниці. Речі і місця, які «заховані» для туристів мають бути добре відомі вінничанам

Спробуйте пригадати шкільну програму та відповісти на кілька питань, пов'язаних з Вінницею.

Зі скількох років можна балотуватись в президенти? Україна республіка чи імперія? Скільки депутатів у Верховні Раді? Перевірте свої знання Конституції України відповівши на кілька не важких запитань.

Напевно кожен житель багатоквартирного будинку коли-небудь зіштовхувався з проблемою сусідів, які голосно слухають музику та з розмахом і допізна відзначають дні народження. Що робити, якщо сусіди шумлять ночами та не реагують на зауваження? Чи можна покарати галасливих мешканців? На ці питання ми попросили відповісти адвокатесу Олену Грабік.

До кінця року тричі підвищуватимуть розмір пенсії. Найближчі зміни пенсійних виплат будуть 1 липня. Запитали вінницьких пенсіонерів про те, як вони витрачають пенсію та скільки потрібно отримувати, щоб вистачало. Колишні вчителі, економісти, медсестра та інші про те, як їм живеться на пенсії.

Нещодавно редакція 20minut.ua взяла інтерв’ю у вінницького студента, який відкрито розповів про те, як зробив камінг-аут і зізнався оточенню про свою нетрадиційну орієнтацію. Після публікації на героя матеріалу вилилась велика кількість критики та несхвальних коментарів, подекуди вони були дуже агресивними. Через погрози життю та здоров’ю хлопця ми змушені були видалити статтю. Попросили роз’яснення у вінницьких психологів стосовно толерантності до геїв, несхвальних коментарів і агресивної поведінки у соціальних мережах.

Вінницький трамвай має багату історію. Впевнені що все про нього знаєте? Тоді перевірте себе! Спробуйте розгадати те, що ми зашифрували в клітинках.

Щодня у соціальних мережах з'являються нові фотографії, що відображають міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні споруди або пам'ятники, а також яскраві події з життя Вінниці. Дивіться нашу добірку кращих фото з Instagram тижня, що минає.

Щотижня на сайтах пошуку роботи з’являється нові вакансій. Щоправда, під час карантину варіантів з працевлаштування поменшало. До карантину найвищі зарплати пропонували робітникам, які поїдуть за кордон. Зараз такі вакансії майже зникли. Розглянули варіанти працевлаштування по місту з найвищими зарплатами.

keyboard_arrow_up