Що «заховано» на Соборній? Тест на знання Вінниці

Що «заховано» на Соборній? Тест на знання Вінниці

Спробуйте відповісти на кілька в міру каверзних запитань на знання центральної вулиці Вінниці. Речі і місця, які «заховані» для туристів мають бути добре відомі вінничанам

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (9)
  • Daily
    то де запитання
  • Daily
  • Next
    Шановний автор, Володимир Філатов, хочу звернути Вашу увагу про те що на вул. Соборній, саме бувший готель Савой, а потім ресторан Україна, зараз належить Вінницькому  окружному адміністративному суду.  Тепер фонтани на Соборній, перший перед Універмагом, другий перед готелем Поділля, третій-зліва від Міськвиконкому, четвертий в скверику біля Макдональдса, і з центрального мосту (а це ще Соборна ) видно фонтан Рошен.
    Задунайский Торонтуй reply Next
    Один на Дзержинского и один возле памятника Ленина.
    Надежда Метренко reply Задунайский Торонтуй
    Декілька років не був на сайті, думав тебе, троляко, вже спалили. Помилявся...
    Мартынюк Олег reply Next
    Фонтан біля універмагу це площа Гагаріна, фонтан Рошен це по вул.Кармалюка, отель Поділля це вул. Пушкіна, біля Макдональдса колишня вул. Інтернаціональна.
    Задунайский Торонтуй reply Мартынюк Олег
    Точняк.Есть лужица на Интернациональной.
    Дёмин Олег reply Next
    в мене 4 вийшло без урахування  фонтану  Рошен
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:25 «Нива» запрошує вболівальників на останній контрольний матч перед стартом чемпіонату 21:00 Півні, олені і риба-Христа — як зупинки Поділля зберегли українську душу photo_camera 20:02 Земельна афера на чотири мільйони: землю померлих привласнювали за фальшивими заповітами 19:54 Творчий колектив із Вінниці влаштував концерт в оздоровчому таборі «ЯМаріуполь. Родина» photo_camera Від читача 18:25 Збір у Покровськ 19:19 До 3000 доларів: де поблизу Вінниці недорого продають земельні ділянки під забудову 19:05 У Вінниці розпочав роботу центр психічного здоров’я «Відновлення» 18:34 Магігранд, Мегамолл і Sky Park: кому належать найбільші ТЦ Вінниці 17:56 З могили захисника Олександра Пацалова у Кирнасівці викрали шеврони 17:55 «Поверніть хоч кісточки сина, щоб можна поховати»: чому батько військового викликав поліцію до прокуратури 17:03 Повернули землі під водосховищем Гайсинської громади вартістю понад п'ять мільйонів 16:07 Виніс понад 19 тисяч гривень із кіоску: на проспекті Коцюбинського затримали 19-річного злодія 14:52 Митники викрили іноземця, який намагався вивезти рідкісні монети XVIII століття 14:00 Шале для поколінь: надійний дім, який служитиме десятиліттями (новини компаній) 13:47 «Вінницяоблводоканал» планують передати місту: статутний капітал збільшать до 354 мільйонів 13:02 У Вінниці заарештували «бізнесмена», який працював на російські спецслужби 12:32 В Україні на одного новонародженого припадає троє померлих. Яка ситуація на Вінниччині? 11:56 На Замковій гасили пожежу через недопалок. Врятували 62-річного чоловіка play_circle_filled 11:35 «Служив» із дому: депутата Вінницької облради судитимуть за подвійне ухилення та 400 тисяч гривень «липової» зарплати 10:53 У Гайсині горіла військова машина, є постраждалий play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up