Взяли під варту водія, який п’яним на Таврії збив насмерть людину

Взяли під варту водія, який п’яним на Таврії збив насмерть людину
  • У Немирівському районі сталась ДТП. Водій був п'яний. Його авто опинилося у кюветі та перекинулось, зупинило гонщика дерево. На жаль, загинув 54-річний пішохід.

За попередньою інформацією, п’яний 26-річний водій не впорався з керуванням «Таврії» та збив чоловіка. У результаті аварії потерпілий отримав тілесні ушкодження несумісні з життям.

— За вказаним фактом Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції у Вінницькій області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Зважаючи на обставини дорожньо-транспортної пригоди, водія затримано на місці події та в подальшому оголошено по підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною другою статті 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, якщо вони спричинили смерть потерпілого. Покарання за такий злочин складає від 5 до 8 років позбавлення волі, — розповідають у пресслужбі прокуратури Вінницької області

Відео з місця аварії виклали у соцмережу:

За клопотанням слідчого суддя Вінницького міського суду виніс ухвалу, якою підозрюваному обрали запобіжний захід у вигляді взяття під варту.


Читайте також:

У Немирівському районі п'яний на «Таврії» збив насмерть пішохода

Дані по СOVID-19 на 26 травня: в Україні вже 21 584 хворих, на Вінниччині +18 за добу

У Вінницькій області зафіксували 910 випадків коронавірусу. Цифри по районах

Вінничанин знімав порно зі своєю дитиною. Викрили чотирьох педофілів

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:16 «Майбах» за понад 11 мільйонів та інші люксові авто: найдорожчі машини, які продають у Вінниці photo_camera 16:08 Ще чотири громади Вінниччини отримали нові інклюзивні шкільні автобуси 15:04 Зарплати зростуть, але й витрачати доведеться більше. Що прогнозує НБУ восени 14:10 Вчилися діяти у складних ситуаціях — 35 вінничан завершили курс нацспротиву photo_camera Від читача 21:46 Петиція про невідкладне впровадження заходів для зниження швидкості та підвищення безпеки дорожнього руху у Вінниці 13:04 Пішов слідом за школяркою у під’їзд — затримали чоловіка, якого підозрюють у розбещенні дитини 12:12 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 11:52 «Пам’ятаємо кожного» — у Вінниці вшанували полеглих Захисників photo_camera 11:04 Динозаври, естафети та подарунки. У Вінниці влаштували свято для дітей перед школою 09:58 На Соборній п’яна водійка спричинила ДТП. Рівень алкоголю перевищував норму у вісім разів 09:11 Пішов на фронт у лютому 2025-го, а у квітні загинув: Вінниця прощається з Олександром Іванюком 08:13 29 серпня згадують полеглих захисників України: чому обрали саме цю дату 21:00 Шашлик можна, багаття — ні. У Вінниці пояснили, за який вогонь на подвір’ї можуть оштрафувати 20:09 Виплати, харчування та протези. Що нового передбачили для військових і ветеранів 19:52 «Сина не стало у віці Христа»: з Португалії на Вінниччину привезли ікону Спаса Нерукотворного 19:25 Земля геніїв та героїв: видатні особистості, чиї імена назавжди вписані в історію Вінниччини 19:10 На третину менше спроб — скільки вінничан намагалися незаконно перетнути кордон 18:03 У Стадницькому окрузі взялися за ремонт місцевих доріг 17:32 До 1600 гривень на місяць: які ціни на проживання у гуртожитках вінницьких вишів 17:11 Пальне наприкінці літа: де подорожчав автогаз і чого чекати восени
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up