У Вінницькій області зафіксували 910 випадків коронавірусу. Цифри по районах

У Вінницькій області зафіксували  910 випадків коронавірусу. Цифри по районах
  • «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, де та скільки є хворих на коронавірус в області станом на ранок 26 травня.
  • Наразі в області зафіксували 910 випадків. +18 нових за добу.

Станом на ранок, 26 травня, на території області зареєстровано 1316 підозр на коронавірусну інфекцію. Відтак, у 910 випадках виявлено коронавірус, в тому числі, у 71 дітей (Вінниця – 48, Вінницький – 5, Гайсин – 4, Липовецький – 2, Барський – 2, Хмільницький – 2, Жмеринський – 1, Калинівський – 1, Літинський – 1, Могилів-Подільський – 1, Немирівський – 1, Томашпільський – 1, Тростянецький – 1, Чернівці – 1).  Одужали від цієї хвороби 486 осіб. Але зареєстровано 15 летальних випадків.

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані у:

Вінниця — 521,

Відео дня

Калинівському  — 75,

Вінницькому — 52,

Жмеринському — 43,

Тиврівському — 21,

Тростянецькому — 19,

Барському —  17,

Літинському — 17,

Могилів-Подільському — 15,

Гайсинському —  14,

Погребищенському — 13,

Хмільницькому — 13,

Козятинському —  13,

Немирівському — 11,

Томашпільському —  11,

Липовецькому — 11,

Ямпільському —  7,

Чернівецькому —  6,

Тульчинському —  5,

Муровано-Куриловецькому — 5,

Оратівському —  5,

Іллінецькому —  5,

Крижопільському —  3,

Ладижин —  3,

Бершадському — 3,

Шаргородському —  2.

На онлайнкарті від РНБО щодня оновлюється статистика щодо лабораторно підтверджених випадків захворювання; кількості хворих, померлих та тих, хто одужав, не лише в Україні, а й у світі.

 

Читайте також:

За один день у Жмеринці підтвердили 11 випадків COVID-19

У Вінниці від коронавірусу помер священик Олексій Іродов   

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Ремонт на Брацлавській: хто зможе проїхати та які зміни в русі громадського транспорту 20:04 Рятувальники винесли непритомну жінку з палаючого будинку в Брацлаві photo_camera 19:11 Радісна звістка: п'ятеро вінничан повернулися додому з полону. Наймолодшому — 20 play_circle_filled photo_camera 19:09 На Привокзальній Volkswagen збив 55-річного пішохода Від читача 13:38 Петиція для коханого чоловіка і найкращого татка 18:20 Підлітки з Балаклії позмагалися з вінничанами в футболі, легкій атлетиці і боксі photo_camera 18:17 У Вінниці затримали 27-річного наркозакладчика з амфетаміном 17:25 Пенсії зростають, але не встигають за цінами. Які виплати у вінничан? 17:14 «Нива» не змогла продовжити переможну серію. Поступилася в Чернігові 16:43 На Вінниччині за добу ліквідували 28 масштабних пожеж на відкритих територіях photo_camera 16:01 На велодоріжці водійка Peugeot збила 15-річну дівчину на електросамокаті 15:08 Вінницькі надзвичайники перевірили храми до Великодня play_circle_filled 15:00 Привітання Юлії Тимошенко та народного депутата від ВО «Батьківщина» Олега Мейдича (Пресслужба партії ВО «Батьківщина») 14:45 Жінка з парасолькою: розповідаємо історію скульптури біля готелю «Франція» 14:02 Біля Бродецького у ДТП загинув 84-річний мотоцикліст з Бердичева 13:13 Аварія біля Василівки: четверо людей у лікарні після зіткнення двох авто photo_camera 12:12 До якого храму підете освячувати великодні кошики? Ми запитали вінничан 11:27 «Наречена» за 50 тисяч намагалася вивезти ухилянта. Це була її друга спроба 10:45 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 14 – 19 квітня photo_camera 10:01 Що не можна робити у Велику Суботу: традиції та заборони напередодні Великодня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up