Водій на Opel збив 12-річного велосипедиста, який переїжджав дорогу

Водій на Opel збив 12-річного велосипедиста, який переїжджав дорогу

Дорожньо-транспортна пригода за участі велосипедиста та автомобіля Opel сталась у місті Гайсин. В результаті аварії 12-річний хлопчик доставлений до районної лікарні.

Аварія сталась у п'ятницю, 11 червня, близько 15.40 години на вулиці 1-го Травня.

— За попередньою інформацією слідства, 64-річний мешканець Жмеринського району, керуючи автомобілем Opel, допустив наїзд на 12-річного велосипедиста. Потерпілий переїджав дорогу по пішохідному переходу, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Внаслідок аварії 12-річний хлопчик з переломом стопи доставлений до лікарні. Автомобіль поміщений на арештмайданчик.

Водій освідуваний, він тверезий.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за статтею 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3-х років.

 

Читайте також:

Смертельна аварія на Лебединського: водій на Citroen врізався у маршрутку

«Чітко підловив момент». У Вінниці 41-річний чоловік потрапив під поїзд

На Вінниччині іномарка Renault злетіла в кювет. Водійка загинула дорогою до лікарні

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Юра Щасс
    Ладно дитина. Особисто бачив, як "ракета" переїжджала пішохідний. Як їхав,так на пішохідний звернув і поїхав. Навіть не зупинився. І це вже здоровий лоб.
  • Ser Zam
    От він вилетів велосипедом через пішохіддний перехід, а постраждав водій. Де в нас буде порядок?
  • Ruslan Fawkes
    Ключове слово "переїжджав"шкода водіїв через -
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:05 ДТП у Татарові — легковик із вінничанами протаранив автобус і перекинувся в річку 16:07 «А жити треба»: у Браїлові презентували «Травневі мелодії Подільського краю» 16:03 Військовий медик із Вінниччини отримав медаль «За врятоване життя» від Президента України 15:05 На Вінниччині ремонтують трасу М-30 у межах Літина Від читача 16:17 Російська влада в істериці: «Україна домінує в нашому інформаційному полі!» 13:44 «Щастя в очах, квіти та обійми»: Уланівська громада зустріла звільненого з полону Андрія Гендегу photo_camera 13:33 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 12:44 Три роки за ґратами та 700 тисяч компенсації. У Вінниці засудили водія, який під наркотиками збив дівчину 12:06 «Поки ми п’ємо каву — вони проходять через пекло»: репортаж з акції родин полонених у Вінниці play_circle_filled 11:04 «Мертва петля» Вінниччини: трагедія табору смерті в селі Печера, про яку мовчать путівники photo_camera 10:06 Іржа, спущені колеса і роки простою — з проспекту Космонавтів у Вінниці прибрали покинуту автівку play_circle_filled 09:04 На Курському напрямку загинув 37-річний захисник із Вінницьких Хуторів Дмитро Кравченко 08:13 На календарі — 9 травня: що святкують і про що кажуть народні прикмети 21:00 Майже 400 дітей на одній сцені — у Вінниці відгриміло «Барвінкове кружало» photo_camera 20:04 Інвертори, павербанки та ліхтарики. У Вінниці 30 ОСББ отримали «пакунки безпеки» для укриттів 19:07 У музеї Вінниці показали друкарську машинку військової комендатури 1940-х років photo_camera 18:30 «Ця пісня — як теплий спогад, який раптом ожив!» Гурт ТІК випустив яскраву прем’єру «Ромашки» play_circle_filled photo_camera 18:09 Травнева спека у Вінниці зміниться дощами: яка погода буде на вихідних? 17:31 Хто і скільки витратив на безпілотники у 2025 році на Вінниччині? Склали рейтинг 17:15 Ми наближаємося до перемоги – Юлія Тимошенко прокоментувала рішення ВАКС, що дозволяє їй виїжджати за кордон (Прес-служба партії ВО «Батьківщина»)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up