Пішохідні переходи та світлофори: де на дорогах Вінниці потрібні зміни? (ОПИТУВАННЯ)

Пішохідні переходи та світлофори: де на дорогах Вінниці потрібні зміни? (ОПИТУВАННЯ)
  • У Вінниці щороку встановлюють нові пішохідні переходи та світлофори.
  • Чи все влаштовує вінничан та де на їх думку потрібно змінити дорожні знаки?
  • Беріть участь в обговоренні та залишайте відповіді у коментарях.

 

Наше улюблене місто неодноразово визнавали найкомфортнішим в країні. Попри це, ми щодня, часто навіть не усвідомлюючи цього, стикаємось з купою незручностей, що їх не мало би бути.

Минулого року у Вінниці змінили дорожні знаки на площі Гагаріна. Там облаштували більше пішохідних переходів, встановили дорожні стовпчики та світлофори. Роботу світлофорів перевіряли три тижні. Тричі їх корегували.

Десятки кілометрів велодоріжок і велосмуг також додають комфортності нашому місту. Однією з найкращих вважається велодоріжка, що простягається вздовж оновленого проспекту Космонавтів. 

Ми би не хотіли з цим сперечатись, якби розробники не припустилися на ній дивної помилки — між першою та другою чергами проспекту, вздовж пішохідного переходу, відсутня розмітка 1.15 (червоного кольору). Це, за правилами ПДР, унеможливлює в цій ділянці рух велосипедистів. Себто для того, щоб нічого не порушувати, вони мають встати зі своїх байків і пішки подолати цей відрізок шляху. 

Один зі світлофорів на розі Київської та Коцюбинського працює некоректно. На 12-тій секунді червоного сигналу він перемикається на зелений. Виглядає це ось так:

Де і що ви б змінили на вінницьких перехрестях та вулицях?

Можливо десь потрібен пішохідний перехід? Або відрегулювати час роботи світлофорів? Додавайте в коментарях, що саме на вашу думку потрібно зробити та де саме.

 

Читайте також:

Повідомлення від вчителів: вінницькі школярі повертаються за парти 25 січня

«Хто казав, що карантин, то скучно»: хлопці роздяглись та стрибнули з мосту

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (119)
  • Льоня Білецький
    До Турбова збудувати тролейбусну лінію у цьому році.
    Чмут Сергій reply Льоня Білецький
    Льоня Білецький краще метро.
  • Александр Выхопень
    мост на тяжилов скоро будет?)
  • Анатолій. Собчук
    Установіть срочно светлофор ул. Стрилецкая Виниченко там школа!
  • Тарас Копичинський
    Перехрестя 600річчя Первозванного потрібен світлофор
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 18 громадських криниць оновлять у Вінниці до кінця серпня photo_camera 20:15 Удар незламності: історія захисника, який повернувся з полону і розпочав новий сезон Прем’єр-ліги photo_camera 20:01 У Вінниці перевірили повітря на тлі аномальної спеки: чи є перевищення photo_camera 19:30 «Син занедужав після бойових травм, то я сіла на комбайн»: відома співачка збирає хліб play_circle_filled Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 19:02 Четверо випускників із Вінниці стали дворазовими «двохсотбальниками» НМТ photo_camera 18:20 Три вінницькі ліцеї продовжать працювати у змішаному форматі: де саме і чому бракує місць в укриттях 18:09 Учителі з Вінниці та Райгорода потрапили до ТОП-50 найкращих педагогів країни photo_camera 17:15 Тепловий удар може коштувати життя: що радять медики під час спеки photo_camera 16:11 На Тульчинщині ВАЗ збив 67-річного велосипедиста. Потерпілий в лікарні 15:05 Комбайн загорівся під час жнив, а дитячі пустощі спалили 10 тонн сіна photo_camera 14:06 У Вінниці зафіксували новий температурний рекорд 13:42 Майже 15 мільйонів на «плаваючі» люки у Вінниці: хто отримав підряд і чому місто відмовляється від старих 13:13 Не поставив вантажівку на гальмо: 19-річний водій загинув під власним авто 12:44 Сунуть грози з градом і шквалами. Коли буде вісім градусів та вируватиме негода? photo_camera 12:21 177 мільйонів витратять на ветеранів у Вінниці. На що підуть ці гроші до 2029 року? 12:04 Під тисячами російських дронів українські воїни відбили 261 атаку за добу photo_camera 11:00 П'яний 17-річний водій врізався в дерево: у палаючій автівці загинув 15-річний хлопець photo_camera 10:37 Квартири у Вінниці та майно на десятки мільйонів: ДБР оголосило підозру екслогісту Повітряних сил play_circle_filled photo_camera 10:06 Сергій Собко з Літина стане заступником Головнокомандувача ЗСУ — ЗМІ play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up