На Немирівському шосе водій розтрощив Chevrolet об вантажівку. Хто не поступився дорогою?

На Немирівському шосе водій розтрощив Chevrolet об вантажівку. Хто не поступився дорогою?
  • ДТП за участю вантажівки та легковика трапилась на перехресті Немирівського шосе і вулиці Чехова.

 

Сьогодні, 25 травня, близько сьомої години ранку сталася аварія за участю Chevrolet та вантажівки MAN. Фото з місця ДТП опублікували у соцмережі Instagram в групі «vinnitsya_dtp». Речниця патрульної поліції Тетяна Плахотнюк каже, що у аварії постраждалих немає.

За її словами, водій вантажівки не пропустив автомобіль, який рухався йому на зустріч. На водія MAN склали протокол за статтею 124 адміністративного кодексу.

Додамо, загалом, за чотири місяці поточного року на Вінниччині стались 913 автопригод, серед яких 191  — з постраждалими. У цих автопригодах загинуло 49 людей та 227 травмувалося. Одна з основних причин аварій — керування транспортними засобами в нетверезому стані.

Читайте також: 

Спецслужба «накрила» кол-центри з продажу біодобавок, які «захищають від коронавірісу»

У Вінниці просять привести до ладу парк біля лікарні Ющенка

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Миша Свиргун
    Шевроле не могло їхати врежимі знаків
  • Олександр Артемчук
    А ви про короновірус говорите,люди гинуть і без нього (((нажаль
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:03 Генетичний сюрприз у зоопарку: в родині альпак народилося дитинча незвичного кольору photo_camera 19:10 «Нас атакують літаками, які ми самі віддали росії»: як Вінниця, столиця авіації, опиралася Києву 19:05 Для переселенців у Вінниці проведуть безкоштовні стрижки 18:07 До нового опалювального сезону у Вінниці готові вже на 40% photo_camera Від читача 14:10 Краплина крові — шанс на життя: волонтери «Української команди» Вінниччини долучилися до донорства 17:03 Вінниччину накриє сильна спека: температура повітря перетне позначку +37°C 17:00 Допоможуть у тяжку хвилину: ритуальні послуги та товари, кафе та обіди на замовлення (партнерський проєкт) 16:34 Як вберегти свої дані від хакерів? СБУ провела семінар із кіберзагроз та методів захисту 16:27 Обіцяв убити прокурора: у Вінниці засудили чоловіка за погрози в суді 16:24 Жителі трьох районів Вінниччини почують вибухи 26 червня: яка причина play_circle_filled 16:13 На лавці в парку пограбували 73-річну жінку — зірвали золотий ланцюжок 16:00 Фотоконкурс «Мій маленький випускник» завершено: редакція та партнери привітали переможців (партнерський проєкт) 15:55 Смертельна автотроща біля Цвіжина: у перекинутому позашляховику загинули дві подруги play_circle_filled photo_camera 15:11 Вінничанину, який виїхав із окупованого Криму, оформили ID-картку photo_camera 14:05 Суд повернув державі 4,4 гектара землі з трипільським поселенням 13:52 Біля Центрального парку будують висотку. Вона матиме 18 поверхів photo_camera 13:12 Викрили військового, який шантажував та обклав «даниною» підлеглого 12:06 У Браїлові горіло меблеве підприємство, у Вінниці — вантажівка photo_camera 11:01 Перехрестя Соборної та Театральної частково перекриють на шість днів 10:10 Відпустка за кордоном для військових у 2026 році: як оформити виїзд та які документи підготувати
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up