Депутати прийняли рішення про заборону реклами щодо пасажирських перевезень до населених пунктів Російської Федерації.
«Відповідно прийнятого документу, на території Вінницької області розміщення у будь-який спосіб реклами щодо пасажирських перевезень до населених пунктів Російської Федерації на стаціонарних рекламних засобах, шляхопроводах, зупинках громадського транспорту та на зовнішній поверхні будинків, споруд, на транспорті усіх форм власності заборонено», - повідомляють в прес-службі вінницької ОДА.
Рішення прийняла Вінницька обласна Рада на 21 сесії 7 скликання за № 430 від 30 червня 2017 року.
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 24 від 17 червня 2026
Читати номер
,,,,. Отрежьте себе еще что-нибудь...