Вона і Вінниця

Сьогодні, 6 березня, у Вінниці відбувся фінальний конкурс «Міс Вінниця — 2021». В ньому взяли участь 16 конкурсанток, віком від 16-ти до 23-х років. Дівчата дефілювали у вечірніх сукнях, офісних костюмах та купальниках від українських дизайнерів.

Третій жіночий бізнес-форум проводить у Вінниці (17-18 квітня) надзвичайно активна Надія Лисецька – керівник Клубу Ділових Людей 150 підприємливих представниць прекрасної статі з нашої області та низки інших регіонів держави прибули до Вінниці Чоловіків у пишному жіночому царстві було не більше двадцяти. Що вони робили і про що говорили?

Стару вежу оновили новими світлодіодними прожекторами На двох годинниках, що на бокових частинах головного символу міста, циферблати підсвічуються яскравіше, ніж раніше Як встановлювали прилади освітлення, бачив журналіст «20 хвилин/RIA» Чому один із трьох годинників переводять вручну? Скільки служить прапор на вежі і хто його міняє?

У Хмільнику жінка викинула у смітник новонароджену дитину. Ми вирішили розібратись чому жінки вбивають своїх дітей. І що робити коли немовля виявляється не потрібним?

До восьмого березня ми підготували кілька матеріалів про професії, про які хтось може сказати, що жінкам там робити нічого Але стереотипи потрібно руйнувати Про те, як дівчата зі зброєю в руках «воюють» з вуличними злочинцями розповідає патрульна Любов Детюк

Нежіноча робота. До показу на великому екрані фільми проходять довгий шлях. Від кіномеханіка та інженерів залежить, чи зможе відвідувач кінотеатру побачити результат усього знімального процесу.

Тетяна Конарєва-Шиляєва  єдина жінка у Гавришівській бригаді транспортної авіації Повітряних сил України. У званні майора 34-річна жінка очолює екіпаж гелікоптера, керує службою безпеки польотів. На цьому посту замінила відважного льотчика Дмитра Майбороду. Його посмертно удостоєно звання Героя України. Загинув у зоні АТО. Хотіла стати вчителькою, а обрала небо. Чому?

Вона майстер спорту по самбо, кандидат в майстри спорту по дзюдо. А ще – молода мама, яка минулого року вийшла з декрету і тепер навчає «копів». Ніна Мельничук знає все про збою і методи фізичного впливу. 

До восьмого березня ми підготували кілька матеріалів про професії, про які хтось може сказати, що жінкам там робити нічого Але стереотипи потрібно руйнувати Про свою небезпечну, але цікаву професію, про заміну колес чи свічок, розповідає вінницька таксистка Ірина Швець

Ця жінка шукає докази на місці злочину. Вона каже: «Який би не був розумний злочинець, як би він не готувався до злочину, все одно залишає сліди» Криміналіст Людмила Тростогон - про свою непросту професію.  

keyboard_arrow_up