«Давайте розкрутимо землю!» Про що говорили на бізнес-форумі у Вінниці VinLadyFest чоловіки?

«Давайте розкрутимо землю!» Про що говорили на бізнес-форумі у Вінниці VinLadyFest чоловіки?
На жіночому бізнес-форумі учасниці не тільки фотографувалися. закликали до ще більшої активносі: "Давайте розкрутимо землю!"
 • Третій жіночий бізнес-форум проводить у Вінниці (17-18 квітня) надзвичайно активна Надія Лисецька – керівник Клубу Ділових Людей
 • 150 підприємливих представниць прекрасної статі з нашої області та низки інших регіонів держави прибули до Вінниці
 • Чоловіків у пишному жіночому царстві було не більше двадцяти. Що вони робили і про що говорили?

Надія Лисецька називає форум однією з найбільш яскравих подій у нашому місті. На відверту розмову традиційно збираються бізнес-леді, сповнені бажанням зростати, удосконалювати себе, займаючись улюбленою справою. А що робили чоловіки? О, це треба було послухати їхні зізнання перед велелюдним жіноцтвом. Їхні одкровення були не менш цікаві, ніж те, про що говорили учасниці.

Цього разу серед почесних гостей-чоловіків оплесками зустрічали  президента держави у 2005-2010 роках Віктора Ющенка, знаного економіста, колишнього міністра фінансів Павла Шеремета, головного експерта з розвитку бізнесу Проекту ПРОМІС Валерія Кокотя, Івана Плачкова, винороба, засновника ТМ «Колоніст», колишнього міністра енергетики, Андре Піллінга, керівника проекту Fgritade Ukraine з Німеччини, Владислава Скальського, заступника міського голови.

Заборонив не приймати на роботу вагітних

Іван Плачков - успішний підприємець. У рідному селі на Одещині створив виноробне підприємство. Місцеві мають роботу. На практику приїздять студенти з французького Бордо, які вивчають науку виноробства. Досвідом  «Колоніста» цікавляться винороби з інших держав.

У свій час Плачков працював міністром енергетики, очолював підприємство «Київенерго».

-Я заборонив відділу кадрів не брати на роботу вагітних жінок, - згадує пан Іван. – Мені за це докоряли, казали, що роблю необдумані речі. Незважаючи на це, все одно жінки при надії отримували у нас роботу. Більше того, доручив кадровикам не відмовляти нікому з жінок тих чоловіків, які трудилися в компанії. Колектив був дуже великий. Шукали різні можливості надати можливість заробити жінкам.

У нашій родині жінка була Богинею

Зал уважно слухав слова Плачкова.

-Коли після пологів такі жінки поверталися на робочі місця, то, повірте, надійнішої опори у мене, мабуть, не було, - продовжує пан Іван. – Мені розповідали випадки, коли такі жінки горою ставали на захист керівника, якщо хтось намагався його звинуватити.

З розповіді дізналися, що виріс Іван у болгарському селі на Одещині.

-У нашій родині жінка була Богинею, - каже Іван Плачков. – Так було заведено, що всі дослухалися до голосу матері. Як вона сказала, так мало робитися.

З дитинства у чоловіка сформувалося уважне таке ставлення до жінок.

Єдине призначення чоловіка на землі – робити жінку щасливою

-Я дотепер пам’ятаю слова свого діда, - продовжує Іван Плачков. – Спочатку він говорив їх моєму батькові. Я хоч був малий, але дослухався, що каже дід. Пізніше, коли я став хлопцем, дід і мені те само повторив.

Як стверджує співрозмовник, дідові слова мали глибокий філософський зміст, хоча, зрозуміло, ніякої філософії чоловік не вчив. Але він казав так:

-Єдине призначення чоловіка на землі – зробити жінку щасливою. Чи то твоя мама, чи сестра, донька, чи дружина. Ти маєш зробити все, щоб вони були щасливі.

Пасажирський лайнер зі Стамбула в Одесу пілотувала жінка

У підприємстві «Колоніст» працює багато жінок.  Іван Плачков так це пояснює:

-Доручити вино чоловікам – марна справа, - говорить він. – Жінки набагато відповідальніші, обов’язкові у виконанні доручень. Зрештою, саме тому я передав керівництво підприємством своїй дружині.

Згадав виступаючий і про гендерну рівність. Він не заперечує проти цього. Хоча, наголошує, все-таки Всевишній створив різними чоловіка і жінку. Жінка є жінка, а чоловік є чоловік.

Недавно пан Плачков повертався зі Стамбула. Перед тим, як літак мав піднятися у повітря, оголосили про команду на борту. Пасажири оплесками зустріли повідомлення про те, що літак пілотує… жінка.

-Уперше я опинився у такій ситуації, - каже пан Іван. – Не знаю, чому, але відчув спокій і упевненість, що все буде добре. Саме так буває, коли за справу береться жінка.

Якщо ви об’єднаєтеся, вас не зможе ігнорувати жодна влада

Віктор Ющенко теж багато говорив про жінок.

Згадав, що в колективах, де працював, завжди було багато жінок. Нагадав, що в уряді. Коли його очолював, теж була гендерна рівність. І в АП працювало немало жінок за його президентства.

-Якщо ви обєднаєтеся, ви станете великою силою, - наголосив Віктор Ющенко. – Настільки великою, що вас не зможе ігнорувати жодна влада, до вас змушені будуть дослухатися у кожній владній структурі, до якої спрямуєте свої звернення.

Павло Шеремета приїхав з… Леді Ґаґа

-Я приїхав на жіночий форум не сам, а з Леді Ґаґою, - заінтригував зал пан Павло.

У цей час на екрані з’явилося зображення відомої американської співачки. Цього разу вона не виконувала пісню. Картинка із зображенням завмерла. Позаду можна було бачити декілька людей. Їхні обличчя були напружені. Те само читалося на обличчі співачки.

-Це унікальний  знімок, - каже Павло Шеремета. – Його зроблено у той момент, коли Ґаґа уперше мала вийти на сцену. Її попросили заспівати. А вона ще ніколи цього не робила. У ці секунди роздумів її зафіксував фотограф.

Пан Павло зазначив, що у такій ситуації буває, чи може бути, кожен з нас.  

-У такі хвилини людиною опановують два інстинкти - відкриття чогось нового незвіданого і самозбереження, - каже він. – робити ці два, три чи п’ять кроків, чи ні. Леді Ґаґа зробила – і стала зіркою.

Він закликав не вагатися перед вибором нової справи. Вірити у свої сили і робити ці перші 2-5 кроків. Без них неможливо стати зіркою.

Жінок зрозумів, коли народилася донька

Валерій Кокоть здивував повідомленням про те, коли він нарешті зрозумів жінку. Не дружину, а саме жінку.

-Як і всі ми, спілкувався з жінками під час навчання у школі. Виші, на роботі, завжди думав, що розумію прекрасну половину, знаю їх, а виявилося, що це не так, - говорить пан Валерій.

За словами виступаючого, у нього відкрилися очі на справжнє відчуття  того, що являє собою прекрасна стать тільки після народження доньки.

-Так вийшло, що перші місяці я щоденно був поруч з донечкою, - говорить він. – Бачив, як вона підростає. В якийсь момент відчув, що у мені щось змінилося. Я став іншими очима дивитися на дружину, інших жінок. В цьому завдячую народженню донечки.

Українські чоловіки щасливі, що мають таких жінок  

Андре Піллінг, керівника проекту Fgritade Ukraine з Німеччини, зізнався, що в Україні він саме завдяки жінці.

Познайомився з нею у Гамбурзі. Вона – українка. З часом запросила показати свою Батьківщину. Андре зізнається, що він у захваті від України, її природи, людей.

-Українські чоловіки щасливі, бо поруч з ними такі прекрасні жінки! – емоційно говорить німець. – Ваші жінки не тільки красиві, вони креативні, адаптивні, у них добре серце.

Андре цілком погоджується з тими, хто стверджує, що жінка править с вітом.

Давайте розкрутимо землю!

Фраза Надії Лисецької, мовлена під час форуму, передала ту енергію, що акумулювалася у залі готелю «Франція», де відбувався форум.

Організатор форуму закликала активних жінок до конкретних дій заради того, аби змінити себе, змінюючи тим само країну.

-Ми усі різні, але такі схожі, - наголосила Надія Лисецька. – Схожі у бажанні стати успішними, причому, у багатьох сферах одночасно - віднайти гармонію та поєднати усю багатогранність жінки: бути дружиною, мамою і при цьому розвиватися у професійній сфері. Багатьом з нас це вдається. Як саме, про це дізналися учасники форуму.

Словом, поки чоловіки діставали з денця свого серця найкращі слова на адресу жіноцтва, вихваляли їхні красоту і вміння досягати успіху, жінки закликали «розкрутити землю». Ось вам і різниця між прекрасною і сильною статтю.

Коментарі (4)
 • Жора

  Одни старухи))))

  Тинц reply Жора

  Дівчулі.

  Де твоє виховання, дрочер ?
 • Тинц

  Файні жінульки
 • Яцько

  Якісь вони не дуже
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Вінниці за сьогодні

18:24 «Корисна програма» зустріне Масляну з млинцями(Прес-служба «Інтер») play_circle_filled photo_camera 18:18 «У нас є надія на закордонне лікування». Вікторії потрібна допомога у боротьбі з раком 17:40 Помер протоієрей Стефан Синюк. Він був першим настоятелем Спасо-Преображенського кафедрального собору 17:33 Вбивство з особливою жорстокістю в СІЗО. Шість тюремників стали підозрюваними в смерті «педофіла» play_circle_filled photo_camera stars Від читача 22:21 З речами на вихід. Хто та як звільнить місцевого депутата? 17:01 Я хочу відключити централізоване опалення у квартирі. Як це зробити? photo_camera stars 16:35 «Просили мама, просили тато»: у Вінниці відкрито виставку старовинного весільного одягу 15:08 Зорепад «Kids Awards 2020», або хто став володарем Національної премії (Новини компаній) 13:13 «Терміново пакуйте валізи до Індії»: про вінничанку, якій потрібна пересадка серця і легенів 12:31 «Найщиріша благочинність немає мотиву»: волонтерка Діана Мороз про зворотній бік благодійності stars 11:14 На війні загинув боєць Вадим Романов з Немирівського району 11:10 «На Масляну головне – слухатися жінок!» Віктор Бронюк – про секрети подільських шкварок і українських традицій stars 09:58 Важливе за вчора. Найцікавіші новини 23 лютого, які ви могли пропустити photo_camera 09:55 Краща пауерліфтер — з Хмільника! Мар’яна Шевчук отримала золото на Кубку світу play_circle_filled 09:06 В цей день 82 роки тому з'явилася у продажу зубна щітка з нейлоновими щетинками. Історія та прикмети 24 лютого play_circle_filled 08:03 В Україні сильний штормовий вітер. Прогноз для вінничан та поради 22:00 Важливе за тиждень. Найцікавіші новини від 17 до 24 лютого, які ви могли пропустити play_circle_filled photo_camera 20:59 Що очікує долар, євро та рубль на наступному тижні (24 — 29 лютого)? 20:57 «Нива» розійшлася миром із «Поліссям» 20:20 До вінницького СІЗО несподівано приїхав міністр юстиції. В установі він грав у теніс photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Афіша та квитки на Moemisto.ua Афіша:
keyboard_arrow_up