Ні виїхати, ні заїхати: на Крижопільщині через COVID-19 «закрили» два села

Ні виїхати, ні заїхати: на Крижопільщині через COVID-19 «закрили» два села
  • Села закрили на в’їзд та виїзд. Там виявили хвору на коронавірус, яка контактувала з великим колом осіб.

Діагноз у жінки підтвердили сьогодні, 24 квітня, близько 14 години. Захворіла з села Висока Гребля. Про це у фейсбук написав голова Крижопільської РДА Володимир Скалій.

Скалій каже, що стан хворої легкий і вона лікується вдома. Наразі встановлюється коло контактних осіб, які пройдуть тестування на коронавірус.

— Попередня інформація свідчить про досить широке коло контактів, тому на позачерговому засіданні комісії ТЕБ та НС прийнято ряд відповідних рішень, зокрема щодо заборони в’їзду-виїзду у села Висока Гребля та Андріяшівка та посилення карантинних заходів і контролю на території всього району, — йдеться у повідомленні.

Відео дня

У Крижопільському районі, станом на ранок 24 квітня, було двоє захворілих на коронавірус.

 

Читайте також:

В області 370 хворих на коронавірус: дані по Вінниці та районах

В Україні 7647 випадків COVID-19, з них 193 летальні (НАЖИВО)

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Костя Орлов
    То все пі....
  • Ігор Сидоренко
    =и.
  • Віталій Пекний
    Розводят паніку
  • Дмитро Легкун
    Сьогодні був в Крижополі з Крижополі в Піщанка назад в Крижопіль потім на Ямпіль і нічого такого там не бачив на в'їзді і виїзді екіпаж поліції і знаки все
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 У Хижинцях відкрили Алею Слави на честь загиблих Героїв play_circle_filled 20:08 У Вінниці запрацював сучасний кабінет КТ для безкоштовної діагностики 20:06 Старовинний палац Чихачова в Митках: архітектурна перлина захоплює історією photo_camera 19:06 На Вінниччині спіймали браконьєрів, які виловили понад 180 раків Від читача 12:23 Фейкові виплати по 9600 гривень: українців попереджають про нову схему шахрайства 18:13 Жахлива ДТП в Гайсинському районі: три людини загинули, ще троє отримали важкі травми photo_camera 17:33 Стрибок у два-три рази: як змінилися ціни на продукти у Вінниці за п’ять років 17:12 Рецидивіста, який забив чоловіка сокирою на фермі, засудили до десяти років ув’язнення 17:05 Хочеш сісти за кермо вже цієї осені? ТОП-6 автошкіл Вінниці (партнерський проєкт) 16:10 У вінницькій тюрмі неповнолітніх тримали в одиночках — омбудсман звернувся до Мін’юсту 15:50 Нові правила від Кабміну: адвокат пояснює, що зміниться у постановці та знятті з військового обліку 15:06 Бив і принижував на очах у дитини: за домашнє насильство чоловіку призначили 850 гривень штрафу 14:04 Померла Неля Рибак, почесна громадянка Хмільника та засновниця унікального музею «Черевичок» 13:45 Міфи про навчання в автошколі — очима інструктора автошколи «Знак13» (Новини компаній) 13:09 У Хмільнику вантажівка збила пенсіонера на електросамокаті — потерпілий у лікарні 12:31 «Я писав молитву на руці»: розповідь бійця з Вінниччини, який вийшов з оточення і взяв полоненого play_circle_filled 12:12 «Росію» будуть пропонувати інвесторам. Які ще є проєкти відбудови для Вінниці? photo_camera 11:45 Закидав речами та камінням: стали відомі деталі вбивства 15-річної дівчини з Дашева play_circle_filled 11:03 На Вінниччині знищили бойову частину ворожої ракети Х-101. ВІДЕО play_circle_filled 10:04 В Україні понад 45 тисяч юркомпаній та ФОП працюють у сфері права. Дев’ять місяців 2025-го у цифрах
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up