Конкурс "Найкращий рецепт паски": мамина паска від Наталії Скляр

Конкурс "Найкращий рецепт паски": мамина паска від Наталії Скляр
- Цей рецепт у моєму “кухарському” записнику та у блокноті рецептів моєї сестри так і називається – “Мамина паска”. Він звичайний. Нічого зайвого, - каже Наталя.

Для “Маминої” паски знадобиться:

8 яєць

4 склянки цукру

Відео дня

1 літр молока

100 грамів дріжджів

250-300 грамів масла

Борошно (стільки, щоб тісто було еластичне, але не густе)

Пачка світлих родзинок

Ванілін  

Яйця з цукром збиваємо. Додаємо тепле кип’ячене молоко. Воно має бути обов’язково домашнє (не з магазину). Дріжджі вже мають підійти у невеликій кількості теплого молока. Додаємо акуратно їх до усієї яєчно-молочної маси. Потім вливаємо розтоплене заздалегідь масло. Далі поступово додаємо борошна стільки, щоб тісто було еластичним, але не густим. У мене це – шість спеціальних черпаків для сипучих продуктів. Та коли борошна досить, зрозуміє кожна не лінива до випічки хазяйка. І скільки вимішувати, теж знає. Як кажуть у народі: „до першого поту”.

Тісто підходити має у теплому місці години дві. Ховайте його від протягів і накривайте „вафельним” рушником, щоб дихало. Коли підійде, додаємо світлі родзинки, замочені заздалегідь у кип’ятку, і ванілін.

Можна пофантазувати з курагою, шматочками шоколаду чи зернятами. Але не переборщіть. Від зайвого начиння паска може просто не зійти, як слід, або порепатися.  

Після додавання ізюму ще раз вимішуємо, але легше. Знову даємо тісту постояти, доки зійде. Далі – у форми. Наповнюємо їх на третину і чекаємо ще півгодини. Перед випіканням змащуємо верх пасок збитим яйцем чи одним (зекономленим із восьми потрібних яєць) жовтком.  

Випікати „мамині” паски треба у розігрітій до 200-180 градусів духовці. Коли підійде, регулюємо температуру.

Якщо духовка сильно пече знизу, а паска ще погано підійшла, - можна підставити під деко з формами ємність з водою. Це не дасть підгоріти „підошві”. Якщо навпаки, ваша духова шафа із сильним підігрівом зверху, і кірочка швидко засмажується, можна накрити паски звичайним папером, змоченим у воді.

Вийде шість середнього розміру пасок. Якщо не купили готової помадки, можна зробити самій. Збийте міксером три білки із двома ложками цукрової пудри. Змащуйте, коли паски остигнуть. Смачного Великодня!   

Нагадаємо, 20minut.ua та ТМ "Гостинна оселя" розпочали конкурс "Кращий рецепт паски". 10 учасників, які першими надішлють свої рецепти - гарантовано отримають подарунок від ТМ "Гостинна оселя". А автору найкращого рецепту власник ТМ "Гостинна оселя" Тетяна Василівна Бойко надасть кошик з продукцією торгової марки.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Відновлюють дерева, знищені негодою та вандалами у Вінниці 20:08 До рідної Софіївки на щиті повернувся старший сержант Іван Степула 19:03 Може бути гучно. Вінничан попереджають про роботи на кар'єрі play_circle_filled 18:45 «Почерк Артинова, але автор невідомий»: у Корделівці є вежа, схожа на вінницьку Від читача 14:34 🙏🙏🙏Допоможіть зібрати кошти на лікування мами!!!! 18:14 Осіннє диво Вінниччини: грибниця сфотографувала рідкісний бірюзовий гриб photo_camera 17:40 Для двох садочків збудували сучасне укриття. Скільки витратили і де ще будують? 17:09 Колишній солдат ЗСУ сяде на 15 років. За що судили чоловіка? 17:01 Готують друковане видання про вболівальників «Ниви», які загинули під час війни 16:41 Дівчата попросили поїсти, а забрали 10 000 гривень, 500 доларів та золоті прикраси photo_camera 16:32 Чоловік заплатить 945 гривень штрафу і судового збору за погрози ексдружині 16:31 Хто заробляє мільйони на блекаутах? Топ постачальників джерел безперебійного живлення на Вінниччині 16:06 Онлайн-«крамниця» з психотропами: поліція накрила наркомережу у Вінниці photo_camera 15:18 Ладижин повернув собі 155 гектарів водосховища 15:15 В Україні бракує вакцин проти грипу. У Вінниці запас вичерпався за три тижні 15:09 Дитячі пустощі, палаюче кафе й авто: сталося шість пожеж за добу на Вінниччині photo_camera 14:17 Вінницькі медичні центри закликають пройти обстеження молочних залоз та дарують знижки (партнерський проєкт) 14:04 Хочеш кращий транспорт? У Вінниці до 1 листопада триває важливе опитування 13:13 Перформанс на Пирогова: чоловік кидався на машини та сів посеред дороги play_circle_filled 13:05 Команда Стрижавки виграла Кубок області серед ветеранів волейболу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up