Юлія Тимошенко: Місцеві вибори — шанс припинити експерименти влади над країною (Пресслужба ВО «Батьківщина»)

Юлія Тимошенко: Місцеві вибори — шанс припинити експерименти влади над країною (Пресслужба ВО «Батьківщина»)
  • На цьому наголосила Юлія Тимошенко під час зустрічі з городянами, медиками та партійцями 11 жовтня у Вінниці. 
  • Також лідер партії «Батьківщина» має намір передати президенту план першочергових кроків у боротьбі з епідемією COVID.

Юлія Тимошенко під час зустрічі з вінничанами нагадала, що з початком епідемії в Україні парламент виділив 66 мільярдів гривень на боротьбу з коронавірусом. Це річний бюджет галузі медицини. З цієї суми влада 35 мільярдів забрала на дороги, решта — невідомо для яких потреб зберігають. 

— Як двічі прем'єр-міністр я говорю, що цих грошей вистачило б повністю на безкоштовні тести, на безкоштовні ліки не тільки для стаціонарів, а й амбулаторій,— констатувала лідер «Батьківщини», — Їх би вистачило також на організацію додаткових мобільних бригад «швидких». Їх би вистачило, щоб відновити роботу занедбаних лікарень на районах, які стоять пустками. А облаштовувати ковідні відділення у пологовому, як це роблять у Вінниці, я вважаю — це насмішка. 

П’ять невідкладних кроків у боротьбі з коронаврусом

На думку Юлії Тимошенко, вітчизняні виробники можуть сьогодні надати всі необхідні захисні засоби, які потрібні українській медицині під час боротьби з коронавірусом. Для цього достатньо проявити політичну волю та переорієнтувати стратегію закупівель з-за кордону на власне виробництво.

— Доступними безкоштовними тестами українці не забезпечені. Як результат— здорові люди сидять на карантині, економіка стоїть, а хворі чи з симптомами вимушені самотужки їздити в громадському транспорті, сидіти у чергах до сімейного лікаря, здавати за власні кошти тести.— говорила Юлія Тимошенко з представниками медичної галузі Вінниччини.— Ця недуга потребує негайного лікування. А в нас можливість лікування за бюджетний кошт люди отримують тільки тоді, коли уже в важкому стані потрапили до лікарні. Для людей створили якесь замкнуте коло.

Коли починається друга хвиля коронавірусу, влада має кинути всі сили на виробництво вітчизняних засобів захисту пацієнтів та лікарів, переконана глава партії.

— Наше українське виробництво має можливість дати системі охорони здоров’я рукавички, захисні костюми шостого рівня захисту, а це означає стовідсотковий захист медиків, які працюють із хворими на COVID. Все це виробляється у нас, в Україні, найвищого рівня якості, згідно з міжнародними стандартами,— зазначила Юлія Тимошенко.

Втім, обурилася Голова партії, сьогодні українська влада, за гроші, виділені на боротьбу з КОВІДом, зосереджена на закупівлі усього імпортованого, усе завозиться з-за меж України. Таку стратегію, переконана Юлія Тимошенко, потрібно змінювати і ставити всі ресурси та можливості на службу людям та державі.

— Все це мусить бути зібрано президентом, урядом в єдину систему, яка дасть можливість Україні надійно захистити людей від КОВІДу і медиків, які надають допомогу, від заражень. Нам сьогодні не потрібно закуповувати в інших країнах, нам треба купувати своє – це сьогодні потрібно як ніколи. І «Батьківщина» намагатиметься донести до влади, що системи закупівель з-за кордону потрібно все ж таки перенаправити на власних виробників», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» закликала президента Зеленського негайно створити та очолити Національний штаб боротьби із коронавірусомі запропонувала перелік невідкладних дій, які треба здійснити, щоб уникнути найгіршого сценарію і захистити українців від пандемії. 

За її словами, ситуація з ковід набирає загрозливих для України обертів: ми другі в Європі за темпами захворюваності та за кількістю смертей. Лікарні в багатьох регіонах переповнені, а вакцину, за розрахунками ВООЗ, не варто чекати раніше 2021-го року. Й без того катастрофічна ситуація з настанням холодів лише погіршиться через сплеск сезонної захворюваності.

З огляду на це треба діяти негайно, злагоджено, разом, об’єднавши досвід, професіоналізм і владні повноваження, переконана лідер партії Батьківщина. 

— Я звернулася до президента із пропозицією створити національний штаб і очолити його особисто йому. Це єдина людина в країні, яка має такі повноваження, — зазначила Юлія Тимошенко. — Йому треба зробити п'ять пунктів. Перший – «Гаряча лінія», куди може звернутися будь-хто з симптомами хвороби, адже крім самого ковіду є ще сезонні та інші хвороби, а як свідчить статистика 30-50% людей не уклали угоди з сімейними лікарями і вони просто не знають, до кого їм зараз звертатися. Тобто має бути єдина «гаряча лінія», куди людина зателефонувала. І не вона їде кудись, а потрібно додатково створити мобільні сили до «швидких» або до лікарів сімейних. Приїхали і взяли у людини тест, безкоштовний, дома. Далі — безкоштовні ліки, як в стаціонарі, так і амбулаторно. І негайно розвивати кількість ліжок. Щоб завантаження було не більше 50%. Ми сказали, що готові працювати у цьому штабі. Закочувати рукава і працювати. Ці невідкладні 5 кроків, які мусить зробити влада, щоб захистити людей від епідемії. Де взяти гроші? Всі фінансові ресурси, які були виділені у Фонд боротьби з хворобою, потрібно повністю спрямувати за призначенням.

Крім того, Голова «Батьківщини» переконана, що зараз саме той час, коли потрібно працювати оновленням усієї системи охорони здоров’я.

— Проблеми, з яким сьогодні зіштовхнулася країна, чітко вказують на те, що треба оновлювати усю систему охорони здоров‘я, відновлювати санітарно-епідеміологічну службу, — зауважила Юлія Тимошенко.—Зараз стало чітко зрозуміло – людям потрібне обов’язкове медичне страхування, а медикам гідні зарплати. «Батьківщина» робитиме все можливе, аби всі ці питання винесли на розгляд парламенту та негайно вирішили.

Вона зазначила, що вітчизняні потужності потрібно негайно залучати для виготовлення власних тестів та вакцин, аби не шукати їх по світу та бути впевненими в їхній якості.

—Україна зберегла свій науковий потенціал в галузі генетики та мікробіології. Сьогодні країна навіть при мінімальному фінансування може самостійно виготовляти й тести, і вакцини, і все, що потрібно для боротьби з епідемією коронавірусу, — запевнила Тимошенко. — Втім досі не розгорнули необхідного виробництва, хоча це займає всього два-три місяці. Нам важлива якість тестів, важлива якість вакцин.Я зустрічалася з нашими фахівцями, у них є готові розробки. Потрібне лише фінансування і зацікавленість влади.

Лише люди мають право визначати долю української землі та подальший курс країни

Закон про розпродаж землі спрямований винятково на обезземелення людей задля вигоди закордонних монополістів, інтереси яких активно відстоює влада. «Батьківщина» боротиметься за право українців бути господарями на власній землі.

Про це також заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час зустрічі з вінничанами.

— Наших аграріїв, селян та фермерів потрібно захистити від політики влади, яка сьогодні спрямована проти українського народу, проти національних інтересів. Саме тому, зауважила Юлія Тимошенко, «Батьківщина» звернулася до Конституційного суду із поданням щодо неконституційності закону про розпродаж сільськогосподарської землі.

Закон про розпродаж землі, зазначила Юлія Тимошенко, – це не єдине рішення влади, яке команда «Батьківщини» оскаржує в Конституційному суді, аби не дозволити владі вести країну хибним шляхом, не дозволити перетворити країну на новітню колонію, а українців – на обслуговуючий персонал.

— Попередній Президент відкрив двері для глобальних корпорацій. Коли обрали нового Президента, люди сподівалися на краще життя, а наш команда —  на те, що цю політику «відкритих дверей» завершать, і почнеться політика, коли всі ресурси будуть відновлюватися і ставитися на служіння України, говорила лідер партії. — Це стосується і надр, і наших транзитних можливостей, всього. Але з перших днів у турборежимі включили повністю політику виконання замовлень зовні. Першим законом був закон про скасування заборони на приватизацію усіх наших стратегічних об'єктів. Це 120 наших підприємств. На сьогодні ми єдина країна у світі, яка не має обмеження на законодавчому рівні для приватизації ресурсів України. І якщо цей план введуть у життя, ми будемо єдиною країною у світі, де держава від імені народу не буде володіти нічим. А Україну, з найбагатшої країни Європи, штучно перетворюють у Мадагаскар, який визнали найбіднішою країною світу.

— Але ми питаємо: навіщо ми кожен раз мусимо боротися з вітряками? Чому ми кожен раз мусимо долати чиїсь ідіотські рішення? Президент змінився, а люди і структури, які управляють країною — не змінилися. От зараз Фонд держмайна виставив на продаж усі науково-дослідні інститути, які є в Україні. Їх продають як офіси і як шматочки землі біля офісів. Це що? Розвиток країни? Ні! Нас закопують, як суверенну державу, як конкурента у світі, якщо ми розправимо крила, а ми це можемо зробити, нас просто ховають, забираючи у нас наші ресурси», — схвильовано зазначила Юлія Тимошенко.

Лідер партії переконана, що й самі люди сьогодні здатні змінити курс країни, зробивши ставку на професіоналів, на сильних та надійних людей на місцевих виборах.

— Я знаю, як втомилися українці від політики і виборчого процесу. Але всім свідомих громадян все ж закликаю йти на місцеві вибори 25-го жовтня і голосувати. Нам треба негайно діяти і врешті сказати «ні» хибному курсу влади. Сьогодні люди мають для цього всі можливості. Тому до вибору потрібно поставитися відповідально, обирати не рекламні гасла, а справжніх професіоналів, які б на ділі показали, що їм можна довіряти, — закликала Юлія Тимошенко.

Наталія Солейко, кандидатка на посаду голови Вінницької ОТГ від ВО «Батьківщина»:

— З 2009 року я лише у партіі «Батьківщина», бо я вважаю її організованою та структурованою. Найголовніше що лідер партії не переходить із однієї сили в іншу, не обирає собі більш вигодніший політичний проект, і не змінює своїх принципів. Всі сили Юлії Тимошенко і принципи соціально спрямовані, направлені  на незалежність і розквіт нашої держави, її ефективність. Вона знає, як сформувати економіку, щоб розвивалося виробництво. Щоб люди могли заробляти у себе в країні, а не за кордоном.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:18 «З проблеми робимо цінність»: як на Вінниччині виготовляють вироби з вживаних речей photo_camera 18:13 У третій лікарні облаштують додаткові кисневі точки для хворих на COVID-19 17:28 Тестували майже три тижні. На площі Гагаріна тричі корегували світлофори 16:34 На Немирівському шосе маршрутка збила пішохода. Чоловік помер photo_camera Від читача 23:20 ЖК «Корфорт» - обличчя кандидатів поміж пліснявкою та іржею 16:28 Трагедія у селі Голодьки: спецкомісія з'ясовує, що призвело до смерті трьох людей play_circle_filled 16:07 Біля парку Ющенка горіло два легковики — Mersedes Benz та Skoda Octavia play_circle_filled photo_camera 15:19 За порушення карантинних вимог оштрафували двох водіїв маршруток 15:13 Тролейбус №10А отримав новий маршрут. Замість Вишеньки їздить на Гніванське шосе stars 14:32 Зниклого 14-річного вінничанина знайшли у Чечельницькому районі 13:30 Ми незалежні тільки завдяки читачам. «20 хвилин» впроваджує платну підписку play_circle_filled 13:18 Від COVID-19 помер військовий з Калинівки, який служив в зоні ООС 12:11 Одна смерть та 138 нових випадків. Дані про COVID-19 по Вінниці та районах 12:07 Мешканці вулиці Антонова скаржились Наталії Солейко на незручне транспортне сполучення (Пресслужба ВО «Батьківщина») 11:01 Важливе за вчора. Найцікавіші новини 21 жовтня, які ви могли пропустити 10:37 Чаює в кабінеті з полковником? Активісти хочуть звільнення головного поліцейського контролера stars 10:13 Зникла 60-річна вінничанка Юлія Сікальська. Допоможіть у пошуку 09:04 Ковідний рекорд. В Україні за добу виявили понад 7 тисяч нових випадків COVID-19 08:31 У Хмільницькому районі в оселі виявили три тіла. Серед померлих двоє дітей 3 та 5 років 08:29 Сьогодні вітаємо Якова та Костянтина. Історія та прикмети 22 жовтня play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up