ООН: З початку кризи стали біженцями близько 10 тисяч українських громадян

ООН: З початку кризи стали біженцями близько 10 тисяч українських громадян
Організація об'єднаних націй відзвітувала про близько 10 тисяч українських громадян, які змушені були залишити свої будинки з початку кризи.

Такі дані наводяться в звіті Комісаріату ООН з питань біженців (UNHCR), оприлюдненому 20 травня в Женеві - пише zn.ua

 

Згідно зі звітом, перші біженці з'явилися в Криму ще до проведення там "референдуму" про приєднання до Росії.

Відео дня
> Заступник генерального секретаря ООН з прав людини Іван Симонович застерігає від потоку біженців зі сходу України. Це пов'язано не тільки з поточним станом безпеки, але і з соціальними і економічними перспективами для населення.

 

Вимушеними залишити свої будинки були, насамперед, кримські татари. Однак, згідно зі звітом, останнім часом з півострова надходять повідомлення і про зростання числа біженців серед українського і російського походження, а також серед україно - російських сімей.

 

Раніше повідомлялося, що з анексованого Криму на материкову Україну вимушено переселилося вже від 13 до 18 тисяч чоловік. Як повідомив голова громадської організації "Український дім" Андрій Щекун, згідно з офіційними даними Міністерства соціальної політики України, кількість переселенців з Криму - близько 13 тисяч осіб : близько 8 тисяч кримчан і ще близько п'яти тисяч осіб з сімей військовослужбовців, передислокованих з півострова.

 

"Наші дані відрізняються у бік збільшення, бо ще багато людей, що виїхали з Криму не зареєструвалися, і наша цифра - це близько 18 тисяч в даний момент", - повідомив Щекун.

Нагадаємо,  у Вінницькій області наразі перебувають біля 400 біженців з Криму.

Коментарі (2)
  • Anonymous

  • Anonymous

    Просекли , что можно под шумок получить статус беженца и получать разные ништяки в Гейропе ! Флаг им в зад !
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:07 Стрижавчанин Артем Андрієнко здобув дві золоті медалі на чемпіонаті України з шахів 19:22 Чий підвал, або чому у мешканців будинку на вулиці Дзюби виник конфлікт з міською владою? play_circle_filled photo_camera 19:03 Обрядовий хліб, шляхетські маєтки та літературні скарби: запрошують у тур селами Вінниччини photo_camera 18:17 У Вінниці провели успішну операцію з видалення рідкісної пухлини грудної залози photo_camera Від читача 12:05 Фішинг та фейкові акаунти: як захистити себе від інтернет-шахраїв 18:16 Всі вони з вишу імені Коцюбинського: опублікували список вінницьких олімпійців 17:16 Вінницький гвардієць Роман — майстер безпілотників, який не боїться викликів play_circle_filled photo_camera 17:00 Де відсвяткувати день народження дитини? Добірка найкрутіших місць Вінниці (партнерський проєкт) 16:36 Скільки коштує житло у Вінниці? Статистика по купівлі та оренді 16:12 Смертельні пожежі на Вінниччині: вогонь обірвав життя двох людей, третя — отримала опіки photo_camera 15:01 На Донеччині загинув військовий з села Ступник Руслан Грицаюк 14:34 Перейменують вісім сіл Вінниччини, бо їх назви не відповідають стандартам: список 13:27 Вінниця передала ще 400 FPV-дронів спецпідрозділу «Артан» та прикордонникам 12:36 Житель Закарпаття обікрав військового-вінничанина на 90 тисяч гривень 11:20 Технології з Італії: новий рівень сервісу у хімчистках Вінниці від компанії "Чистка та шиття" (Новини компаній) 11:03 Жахлива ДТП біля села Вапнярки: «лоб у лоб» зіткнулися «Ланос» та соціальне авто photo_camera 10:55 Вінницький борщ підкорив Туреччину: на міжнародному фестивалі в Бурсі вишикувалися черги 10:20 Сухе повітря восени: як уникнути дискомфорту та проблем зі шкірою за допомогою зволожувача (Новини компаній) 10:17 Тиждень без відключень: світло буде, але його просять економити 10:10 Приватні садочки у Вінниці: переваги та умови перебування (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up