Чергова втрата в зоні ООС: на сході загинув вінничанин Сергій Гвоздієвський

Чергова втрата в зоні ООС: на сході загинув вінничанин Сергій Гвоздієвський

Сьогодні, 30 квітня 2019 року, Вінниччина отримала чергову сумну звістку з неоголошеної війни на сході України. На жаль,  в результаті отриманих поранень помер військовослужбовець 79 окремої десантно-штурмової бригади сержант Гвоздієвський Сергій Володимирович.

Про це повідомляє прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України.

Вчора, 29 квітня на Маріупольському напрямку, під час виконання завдань за призначенням 53-річний військовослужбовець отримав важкі поранення.

— Внаслідок підриву машини, опіки понад 70 відсотків, важкі поранення нижніх кінцівок, — зазначає радниця голови Дніпропропетровської ОДА  Тетяна Губа.

Після надання долікарської та першої медичної допомоги, вінничанин одразу був евакуйований повітряним транспортом до спеціалізованого лікувального закладу в Дніпро.

Нажаль, попре всі зусилля лікарів, сержант Сергій Гвоздієвський помер від отриманих травм.

—  Сергій Володимирович гідно прожив свої 53 років і якби не клята війна виховував би з радістю онуків, які дуже чекали повернення турботливого дідуся, — пише Тетяна Губа.

Редакція «20 хвилин»  висловлює співчуття рідним та близьким загиблого воїна.

Варто додати, Сергій Володимирович Гвоздієвський народився 14 квітня 1966 року, мешкав у Могилеві-Подільському на Вінниччині.

Нагадаємо, у квітні зоні проведення Операції об’єднаних сил загинув наш земляк Юрій Фармагей.

Вічна слава та пам’ять Герою!

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:02 Народився вдруге — у Вінниці з серця чоловіка дістали металевий уламок 14:05 У Краснопілці вантажівка наїхала на 24-річного хлопця, який переходив дорогу 12:52 П’ять років за зґвалтування падчерки: у Немирові засудили 29-річного чоловіка 12:09 Понад 700 одиниць техніки та 890 дорожників працюють на трасах України. Що варто знати водіям play_circle_filled Від читача 00:51 Як змусити обленерго вимкнути «богатого» сусіда і дати світло нам 11:44 Через недопалок у Хижинцях загинув 62-річний чоловік photo_camera 11:07 Допомога бізнесу ветеранів: як отримати до 15 тисяч гривень на енергонезалежність 10:12 На Вінниччині затримали військового, який пішов у СЗЧ зі зброєю 09:53 Важливо для вінничан: де сьогодні, 27 січня, не буде води та світла 09:04 Через складні погодні умови трамваї та тролейбуси у Вінниці курсують зі змінами 08:07 27 січня — Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Історія дати та традиції 21:12 Пʼять вправ від вінницької танцюристки, щоб зняти напругу в тілі і голові 21:00 У Вінниці безоплатно перевозять людей на кріслах колісних. Як скористатися послугою 20:21 «Купа дзвінків про покинутих тварин»: врятувала котика, якому алкаш відтяв лапку ножем 20:10 Міськрада виділяє 33 мільйони водоканалу на оплату електроенергії 19:03 «Не беруть на роботу через ампутацію, бо не вигідно»: ветеран Роман Сергієнко про виклики після фронту 18:14 Судитимуть керівницю підприємства, яку підозрюють у розтраті понад 2,6 мільйона гривень 17:07 Ухилянт заплатив $7000 за переправу до Молдови, але не доїхав 16:02 «Недоречні жести та дотики»: вчителя ліцею оштрафували за домагання учениць 15:33 Цілодобово й з генератором: як працюють пункти незламності в наметах у Вінниці play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up