Єднання фотографів і поетів у конкурсі «Вірші на задану картину»

Суботнього вечора 20 січня у гостинній вінницькій бібліотеці №11 в форматі творчих зустрічей «Фотографи & поети» пройшов конкурс «Вірші на задану картину».

Учасником конкурсу міг стати будь-який автор, чиї тексти були співзвучні одній з фотокартин виставки «4» (Фотокартини представлені в альбомі заходу).

Конкурс проводився наживо, тому присутність авторів була обов'язкова. Від одного автора приймалось не більше 2-х робіт. Відповідність тексту до зображення оцінювали відомі фотографи Вінницького народного клубу фотомистецтва «Обрій». Три переможці отримали право на безкоштовну професійну фотосесію від членів журі.

Захід вийшов цікавий. Фотомайстри мали змогу розповісти про свої роботи усім присутнім. Голова Вінницького народного клубу фотомистецтва «Обрій» Олег Волощук разом зі співорганізатором та ведучим конкурсу відомим вінницьким поетом Леонідом Борозенцевим представили присутніх фотографів і їх роботи. Конкурс проходив у теплі й невимушеній атмосфері.

Поети перед мікрофоном читали свої вірші до конкретних фоторобіт, а фотографи негласно оцінювали на скільки сподобався вірш по 10 бальній системі. Коли журі пішло підраховувати загальний бал кожного конкурсанта та визначати переможців, настала музична пауза. Її забезпечила Юлія Григорук. Вона зачарувала усіх присутніх своє грою на бандурі та виконанням українських пісень.

Організатори трохи потримавши інтригу, оголосили переможців конкурсу. Ними стали: Тетяна Шкурак, Юрій Прокопенко та Олег Ратніков. Останній відмовився від свого призу на користь поетеси Марини Кордонець.

Я відмовлятися не став тому, що для мене це можливість ближче познайомитися з самим клубом фотомистецтва «Обрій», а також мати на згадку фото зроблені професіоналом. Отже, чекайте статтю про Вінницький народний клуб фотомистецтва «Обрій».
Відео з конкурсу «Вірші на задану картину».
А ще хотів би відзначити доступність для людей з інвалідністю бібліотеки №11. Є пандус і вбиральня облаштована за усіма стандартами для людей на візках.

Фото для статті:

Фотоклуб «Обрій».
Світлана Лапатанова.

Коментарі (0)
Християнський табір для осіб з інвалідністю «Джерело Любові»

У Вінниці, з 15 по 22 червня, відбувся міжконфесійний християнський табір для осіб з інвалідністю «Джерело Любові»....

Вінницькі поети завітали до ЦР «Гармонія»

У ЦР «Гармонія», що по вул.Винниченка 5, в четвер 29 березня,  пройшов поетичний захід «Відчути поезію». Поети...

Інклюзивний танцювальний спектакль «Пори року або Так, я можу»

У Вінницькому Академічному Музично-Драматичному Театрі ім. М. К. Садовського, 18 лютого пройшов перший в Україні інклюзивний...

Єднання фотографів і поетів у конкурсі «Вірші на задану картину»

Суботнього вечора 20 січня у гостинній вінницькій бібліотеці №11 в форматі творчих зустрічей «Фотографи & поети»...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up