Вечір спогадів про Раїсу Панасюк у ц/р «Гармонія»

У Вінницькому центрі реабілітації «Гармонія» 7 листопада пройшов вечір спогадів про Раїсу Панасюк. Цей вечір гармонійці готували ґрунтовно. Психолог Микола Чорнобривенко написав сценарій і віршовані тексти для театралізованої постановки про життя Раїси Василівни Панасюк.

Під його керівництвом гармонійці втілили цікаву і самобутню виставу. Зазначу, що це не перше театралізоване дійство втілене за сценарієм і віршованими текстами Миколи Чорнобривенко, але саме ця вистава мені сподобалась найбільше. Напевне тому, що вона про людину з надзвичайно щедрим на добро серцем, яку знала більшість вінничан – Раїсу Панасюк.

Гармонійно і вдало підібрані музика і костюми. Зло і добро, які знаходяться в постійній боротьбі за людську душу. Демони, янголи, батько Раї та сама Рая (котру  зіграла Катерина Коваль) це все персонажі вистави, яка змушує замислитись над сенсом життя на прикладі Раї.

Але виставою вечір не закінчився. Далі, працівники й клієнти центру реабілітації та члени ГО «Гармонія» читали вірші Раїчки та співали пісні присвячуючи їх Раїсі Панасюк. Велику й кропітку роботу з вокалу проводить з клієнтами центру «Гармонія» логопед Раїса Василівна Шастун-Нестерчук. Це так надихає, коли клієнти центру реабілітації беручи приклад з життя Раї Панасюк, роблять якісь свої маленькі перемоги, намагаються вдосконалюватись, всебічно розвиваються.

А ще згадували яскраві та теплі моменти життя пов’язані з Раїчкою Панасюк. Після цього працівники центру реабілітації «Гармонія» ім.Р.Панасюк всіх присутніх запросили до солодкого столу.

Уривок з вистави ПРОСТО ПРО…

 

Коментарі (0)
Департамент туризму запросив двох експерток з Києва, дослідити безбар’єрність у Вінниці - і це не жарт.

У Вінниці, 30 липня, для рестораторів і готельєрів пройшов семінар з безбар’єрності, на який департамент маркетингу...

Вінницькій ГО «Гармонія» виповнилося 22 роки!

Вінницькій ГО «Гармонія» 18 березня виповнилося 22 роки! ГО «Гармонію» знають і шанують не тільки...

Презентація книги поезій «Васи́льки» Ірини Зелененької

         На базі освітнього хабу «NotBox» кафедри української літератури Вінницького...

Калитко, Каданов, Куценко – поезія та пісні над вінницькими дахами

         У п’ятницю, 8 липня, я побував на благодійних поетичних читаннях Катерини Калитко,...

Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:48 Тульчинщина прощається з Героєм Віталієм Загороднюком, який загинув у ДТП на Київщині 20:23 Які переваги і недоліки додатку «Резерв +» для військовозобов’язаних? Запитали в адвоката 19:18 Потужний вибух біля Житомира. Трасу в напрямку Києва перекрили play_circle_filled 18:57 Скутери, самокати, мопеди: у Вінниці різко зросла кількість ДТП за участю дітей Від читача 19:16 Лікування та реабілітації потрібні постійно 18:06 Вінничани, тримайтесь — антициклон Bettina несе справжню спеку 17:04 Відтік учнів за кордон: яке майбутнє чекає на освіту Вінниччини? 16:31 Допоможуть у тяжку хвилину: ритуальні послуги та товари, кафе та обіди на замовлення (партнерський проєкт) 16:03 На Соборній тестують нові інтегровані зупинки громадського транспорту 15:02 Смертельна ДТП під Жмеринкою: 43-річний водій загинув на місці, пасажир — у лікарні 14:59 Визначили призерок «колосівського» чемпіонату з пляжного волейболу 14:31 «Її постійно капають»: що пережила 16-річна дівчина після отруєння шаурмою в Калинівці 14:12 Жмеринчанин Володимир Горлей отримав почесну Грамоту Верховної Ради України 13:08 Затримали 18-річного закладника, який розповсюджував PVP-сіль 12:36 Бізнес під сонцем. Вінницькі підприємства встановили 37,5 тисяч сонячних панелей 11:54 Прикордонники зірвали масштабну спробу незаконного переправлення ухилянтів через Дністер play_circle_filled 11:25 У Калинівці спалах сальмонельозу через шаурму! Вже відомо про 29 хворих 10:48 За десять тисяч гривень забрали життя — суд засудив нападників до довічного і 12 років ув’язнення 10:15 Медогляд дітей, абітурієнтів: медичні центри Вінниці, що пропонують швидке та комфортне обстеження (партнерський проєкт) 10:12 Скасували вже 445 рішень: триває масштабна перевірка «інвалідностей» серед посадовців
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up