Вікторія НАХАЙЧУК
Вікторія НАХАЙЧУК
(063)3377056
Вікторія НАХАЙЧУК - Всі Статті (128)

19 березня 2016 року в Інституті конструювання одягу і підприємництва проходитиме день відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

Ще у 2006-му ми з вами їздили в електротранспорті за 50 копійок. Маршрутникам платили по гривні. Але вже незабаром вінничанам доведеться платити за новими тарифами, більш схожими якщо не на європейські, то, принаймні, на київські

Відомий вінницький фотограф Костянтин Ревуцький створює так звану серію добрих фотографій. Родзинка цих знімків - із зірками шоу-бізнесу "позує" його особистий м'який міні-талісман Йорік

Екс-міністр оборони на вінницькій прес-конференції відповідав досить лаконічно і жорстко. Часу на спілкування було обмаль. Встигли обговорити, на який закон Порошенко має накласти вето, і кого планують пожиттєво кидати до в'язниці

Жінка звинувачує ветеринарів у навмисному вбивстві своєї сіамської киці. Вона наводить довідки на співробітників ветклініки і всі обставини справи нотує у спеціальний зошит. Є результати розтину кішки, у поліції лежить заява на лікарів

Згідно з рішенням Вищого адмінсуду, норми споживання газу з лютого зростають вдвічі - для громадян, які не мають лічильника. А ще є імовірність, що за останні дев’ять місяців ці люди також мають доплатити – “заднім числом”

Знаєте, буває так, що людина народжується, аби стати режисером. Або художником. Або королем. А є й такі, хто природою запрограмований бути злодюжкою. Інакше ніяк не пояснити екстравагантну лінію кримінальної долі нашого погребищенського героя.

Інколи вживання алкоголю не просто підбурює до злочинів, а й викликає натхнення креативити. На перший погляд, історія нашого героя не особлива: алкоголь, вечір, крадіжка через балкон. Але, мабуть, найсвітліші голови цього світу позаздрили б винахідливості і чіткості дій, продемонстрованих п’яним вінницьким крадієм.

Гарна оселя – це та, де мед із вином і по вусах течуть, і до рота потрапляють. Треба вміти бути не лише хорошими господарями, а й вдячними гостями, які завжди виправдають очікування власників будинку.

В – означає випивка. Випивка – означає сушняк. А пошуки водички під час сушняка означають, що під час них можна натрапити на якусь пригоду. Що і зробив наш герой без зайвих роздумів.

keyboard_arrow_up