Ліна КАЛУГІНА
Ліна КАЛУГІНА
380972661093
Ліна КАЛУГІНА - Всі Статті (229)

В країні стали частіше затримувати зарплату, з подібним явищем зіткнулися близько третини офісних працівників. У Вінниці серед найбільших боржників ... державні підприємства

У п’ятницю комунальники завершили озеленення Соборної. У Зеленбуді переконують – роблять усе від них залежне, аби молоді дерева прижилися. Екологи у своїх прогнозах невблаганні - нові липи приречені…

Тим, хто збирається відпочити у Львові чи Карпатах на травневі свята, слід уже зараз подумати про бронювання номерів чи турів. Через знецінення гривні все більше українців надають перевагу відпочинку в межах країни

Близько п’яти тисяч жителів Вінниці, станом на 16 квітня, уже оформили нові проїзні квитки, які даватимуть право пільговикам право безкоштовного проїзду у громадському транспорті після першого червня.

На 60 гектарах по Немирівському шосе до 2030 року хочуть розмістити близько 30 підприємств харчової, текстильної, меблевої та машинобудівної галузей.

Голова Комітету економістів України Андрій Новак у Вінниці уже другий день презентує п’яте видання своєї книги «Як підняти українську економіку». Економіст зазначив, що мовляв, якщо з попередніми виданнями намагався безрезультатно достукатися до влади, то з п’ятим припиняє подібні намагання і спробує змінити ситуацію в іншій спосіб.

Інформацію про запуск лоукостером Atlasjet авіарейсів Вінниця-Тель-Авів-Вінниця та Вінниця-Стамбул-Вінниця, керівництво вінницького летовища називає поки що передчасною.

Усі вулиці, міста, села названі на честь радянських діячів мають бути перейменовані, пам’ятники їм – демонтовані, а радянська символіка – знищена. Після підписання Президентом відповідного законопроекту, прийнятого парламентом, місцеві ради матимуть півроку на його виконання

На провідну неділю, 19 квітня, вінничани зможуть безкоштовно дістатися на кладовище у Луці-Мелешківський. Автобуси курсуватимуть за маршрутом: площа Перемоги – Тиврівське шосе.

- Коли лікарі швидкої серед ночі сказали, що повезуть в перший пологовий, я просила їх - тільки не туди, - розповідає вінничанка Надія Головко.

keyboard_arrow_up