Свіжі дані по коронавірусу: в Україні вже 942 хворих, у Вінницькій області — 61 випадок

Свіжі дані по коронавірусу: в Україні вже  942 хворих, у Вінницькій області — 61 випадок
  • В Україні за добу було зафіксовано 138 нових випадків коронавірусу.
  • В нашій області сьогодні вранці було 61 підтверджених випадків.

За даними ЦГЗ, станом на 10 годину 3 квітня в Україні 942 лабораторно підтверджених випадки COVID-19, з них 23 летальних, 19 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 138 нових випадків.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

▪️Вінницька область — 61 випадок;
▪️Волинська область — 10 випадків;
▪️Дніпропетровська область — 12 випадків; 
▪️Донецька область — 8 випадків;
▪️Житомирська область — 6 випадків;
▪️Закарпатська область — 24 випадки;
▪️Запорізька область —  22 випадки;
▪️Івано-Франківська область — 81 випадок;
▪️Кіровоградська область — 15 випадків;
▪️м. Київ — 180 випадків;
▪️Київська область — 70 випадків;
▪️Львівська область — 13 випадків; 
▪️Луганська область — 3 випадки;
▪️Одеська область — 20 випадків;
▪️Полтавська область — 5 випадків;
▪️Рівненська область — 25 випадків;
▪️Сумська область — 30 випадків;
▪️Тернопільська область — 114 випадків;
▪️Харківська область — 1 випадок;
▪️Херсонська область — 4 випадки;
▪️Хмельницька область — 7 випадків;
▪️Чернівецька область — 171 випадок;
▪️Черкаська область — 55 випадків;
▪️Чернігівська область — 5 випадків.

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 3 квітня 2020 року до Центру надійшло 570 повідомлень про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 4404 повідомлення про підозру на COVID-19.

Онлайнкарта від Міністерства охорони здоров'я допомагає стежити за перебігом пандемії коронавірусу в Україні. Окрім даних про хворих (червоний колір), на мапі зеленим кольором позначені наявні лікарні, які можуть прийняти хворих, помаранчевим – кількість та локалізація підозр.


Читайте також:

Посилюють карантин і захворіло ще 13 вінничан: головне про коронавірус за 1 квітня

У Вінницькій області зафіксували 54 випадки коронавірусу. Цифри по районах

В Україні захворіли вже 897 людей, з них 22 летальних : головне про коронавірус за 2 квітня

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (20)
  • Танюша Иванова
    Це світовий Аферизм
    arkadijj arkadijj reply Танюша Иванова
    І тобі порада а інфекційну лікарню або в якості волонтера або на роботу в якості санітарочки.Поскільки для теби це аферизм засобів індивідуального захисту не одягяеш.
  • Сержик Бритавский
    Цікаво наганяти страх
  • Сержик Бритавский
    І цікаво наганяти паніку
  • Сержик Бритавский
    Це нікому не ціково, хто виліковується, ціково кільки вмруть і спишуть на вірус👌
    arkadijj arkadijj reply Сержик Бритавский
    А ти біжи зараз в інфекційну лікарню або в якості волонтера або санітара там зараз кадрів не вистачає. Попрацюй трішки і сам побачиш скільки помруть і скільки спишуть. а потім будеш писати (фігню всяку)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:02 Зроби світло для бійця: вінничан кличуть на Соборну виготовляти окопні свічки для передової 12:25 Якщо в загиблого воїна був алкоголь у крові чи сталося ДТП — чи має право родина на 15 мільйонів? 12:17 Бився під Крутами, а потім «воскресив» Вінницю: чому СРСР хотів назавжди стерти ім’я Отамановського photo_camera 11:37 Гроші за генератори. Запустили нову програму підтримки бізнесу Від читача 14:01 Вищеольчедаїв поліція села участкові та поліція району кришує від наркотиків до алкоголю 10:36 Відключення води, тепла і світла у Вінниці 4 лютого: перелік адрес 10:00 В Абу-Дабі прожектори BP Flashlight привернули увагу міжнародних делегацій (Новини компаній) 09:29 Кому не потрібно йти в ТЦК за відстрочкою та куди нести документи, якщо система «зависла» 09:06 Сьогодні вітаємо Миколу і Микиту. Історія, заборони та прикмети 4 лютого 08:30 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 08:00 Замість звичайного дитинства — волонтерство: історія 14-річного Мирослава (соціальна реклама 22:22 Техніка на фронті не витримує: терміновий збір на авто для козаків із 59-ї бригади play_circle_filled 22:03 На Юності 18-річний водій на «зебрі» збив трьох чоловіків та протаранив BMW 21:01 Зіп-пакети та «закладки». Судитимуть серійного наркоторговця, якого затримали на АЗС 20:11 11 пожеж за одну добу: у Гайсині вночі вщент згоріло кафе, а у Вінниці — магазин photo_camera 19:08 Вижити в –20°C без світла: де у Вінниці зігріти дитину та як безпечно пережити пік морозів 18:03 У Жмеринці 62-річна наркодилерка торгувала амфетаміном прямо під час іспитового терміну photo_camera 17:32 Суд, поліція, місцеві депутати: кого внесли до Реєстру корупціонерів у 2025 році на Вінниччині 17:30 Від шлюбу до розлучення: хто у Вінниці консультує з усіх сімейних питань (партнерський проєкт) 17:01 «Дихати немає чим»: чому вінницькі двори перетворилися на газові пастки та що на це кажуть фахівці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up