Супрун розповіла про небезпеку електронних сигарет. А що курите ви? (ОПИТУВАННЯ)

Супрун розповіла про небезпеку електронних сигарет. А що курите ви? (ОПИТУВАННЯ)
Фото: www.vaping360.com

На своїй сторінці в соцмережі Facebook виконуюча обов'язки голови МОЗ Уляна Супрун попередила про небезпеку електронних сигарет.

Чиновниця наголосила, що за сьогоднішній день ніхто не довів, що перехід на "вейпи", навіть для курця зі стажем, є «дійсно вдалим рішенням».

Також вона нагадала про дослідження, згідно з якими люди, які намагаються відмовитися від куріння за допомогою електронних сигарет, мають менші шанси на успіх, в порівнянні з тими, хто ці пристрої не використовує.

— До того ж це сприяє виникненню нового, так званого дуального (подвійного), стилю куріння, тобто споживання електронних і звичайних сигарет одночасно, — уточнила глава МОЗ.

При цьому Супрун додала, що майже кожен п'ятий підліток в Україні вживає електронні сигарети, а їх пасивне куріння небезпечне для вагітних жінок і дітей.

— Не шукайте легких шляхів кинути палити. Кращий спосіб зробити це - взагалі відмовитися від куріння, — резюмувала Супрун.

Опитування

Як ви ставитеся до паління?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Читательница
    Нужно национализировать филип морис и провести там ревизию, что они добавляют и есть ли там санитарные условия. Львовская фабрика например делает намного более качественные сигареты. Но лучше не разбираться вообще в сортах Г
  • Читательница
    Очень часто болеют раком легких некурящие бабушки, у которых в старых стульях и диванах воняет ралагающийся поролон.
  • Юрий Бондарук
    ця баба яга скоро вкоротить віку українцям...і без сигарет
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:25 Де поставити зубні імпланти у Вінниці? Огляд кращих стоматологій Вінниці (партнерський проєкт) 13:07 Корона «Mrs UKRAINE 2026» дісталася вінничанці: що відомо про переможницю Аліну Зозулю 12:22 Шестеро загиблих, серед них двоє дітей: в апеляції залишили вирок водієві, який спричинив ДТП біля Писарівки 11:38 Вінницькі вибухотехніки знешкоджують уламки ракет Х-101 та ударних дронів «Герань-2», виявлені в області Від читача 07:50 Форум «Взаємодія ГО «Захист Держави» з профспілковою спільнотою» — про конкретні дії та спільне бачення майбутнього 10:53 На вулиці 600-річчя затримали неповнолітнього закладчика з партією психотропів 10:00 Вакансії в ТМ «М'ясний Майстер», супермаркеті «Грош», АН «Благоустрій», перукарнях «Експрес Стрижка» та 53 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 09:48 Вінниця втратила легенду — помер Олександр Шемет, який творив культурне обличчя міста 09:37 Де у Вінниці 2 червня не буде води та світла. Перелік вулиць 08:53 Пекло в небі: ворог випустив понад 700 цілей за ніч. Наслідки масованого удару по Україні 08:10 Сьогодні з іменинами вітаємо Дмитра та Уляну. Історія та прикмети 2 червня 21:00 Потепління та короткочасні дощі. Якою буде погода у Вінниці найближчими днями 20:23 Мати купила три квартири за гроші сина, поки той був у полоні: на чиєму боці закон — коментар адвоката photo_camera 20:04 «Служу Україні, сказав би мій тато»: вручили орден доньці полеглого капітана Покрищука 19:19 Замість старих підприємств та ринків: як у Вінниці зʼявилися найпопулярніші ТРЦ 19:07 У Вінницькому та Хмільницькому районах 2 червня лунатимуть вибухи через роботи на родовищі 18:32 «Хай просто поверне машину»: що відомо про аварію з працівником ТЦК, який втік з місця ДТП? 18:04 «Ховав наркотики у футлярі для окулярів»: службова собака Белла викрила схованку на кордоні 17:44 «Юрасик йшов першим, коли група нарвалася на вагнерівців»: збудували храм у пам'ять про сина play_circle_filled 17:22 15 років ув’язнення загрожує чоловіку з Могилів-Подільщини за розповсюдження заборонених відео з дітьми
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up