Степанов пояснив правила госпіталізації при симптомах COVID

Степанов пояснив правила госпіталізації при симптомах COVID
  • В Україні визначили чіткий алгоритм госпіталізації хворих, у яких проявляються симптоми корона вірусу. У нього не входить особисте звернення хворих до медустанов.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на щоденному брифінгу 19 вересня, передає прес-служба Міністерства охорони здоров'я в Facebook.

— Якщо у вас є симптоми коронавірусної хвороби, необхідно зателефонувати сімейного лікаря. Жоден наш стандарт не передбачає, що хворий повинен самостійно їхати в поліклініку і стояти там у чергах. Більш того, фахівці не радять це робити, — підкреслив глава МОЗ.

За його словами, саме сімейний лікар визначає необхідність госпіталізації під час телефонного опитування хворого. Він також повинен направити до пацієнта мобільну бригаду для проведення ПЛР-тестування.

Рішення щодо лікування в умовах стаціонару приймається в залежності від перебігу хвороби.

— Хворим з легким перебігом госпіталізація не потрібна, їх стан повинен моніторити сімейний лікар. У разі погіршення про це обов'язково потрібно розповісти сімейного лікаря, або зателефонувати «103», — зазначає Степанов.

Міністр додав, що лише 20-25% хворих Covid-19 потребують госпіталізації. У решти хвороба протікає в легкій формі або безсимптомно.
 

Читайте також:

Вінниця у «помаранчевій зоні»: як організували дистанційне навчання дітей? (ОПИТУВАННЯ)

На Вінниччині на COVID хворіє 77 дітей та 1435 дорослих. Цифри по районах

Від сьогодні Вінниця в «помаранчевій» зоні карантину. Що забороняється?

Науковці визначили основний спосіб передачі коронавірусу. Це знання допоможе краще захиститися

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:55 Де відсвяткувати день народження дитини? Добірка найкрутіших місць Вінниці (партнерський проєкт) 14:16 Після 80 пікапів — треба два фургони. Вінниця знову купує транспорт для армії 14:06 Шість тисяч вибухів із неба: як українські захисники стримували «чорний рій» ворога photo_camera 13:10 Воєнний стан продовжили ще на три місяці Від читача 08:08 ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ЦИВІЛЬНОГО ПРАВА І ПРОЦЕСУ «МАЙСТРИ ЦИВІЛІСТИКИ» ВІДБУВСЯ! 12:19 У Вінниці сусіди врятували пенсіонерку, яка не виходила на зв’язок photo_camera 11:41 Вкрали землю на 12 мільйонів: директор підробив документи та «посунув» межі міста у кадастрі 10:36 Сміттєвий «метальник» у вінницькому дворі: чому сортування не терпить імпровізацій play_circle_filled 10:00 Подаруйте релакс навесні: де у Вінниці купити масаж у подарунок (партнерський проєкт) 09:41 Ремонтні роботи на мережах Вінниці: де 28 квітня не буде води та світла 09:12 Вакансії в супермаркетахТМ «М'ясний майстер», «Грош», «Varus» та 56 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 08:36 Сьогодні — День працівників швидкої допомоги. Історія, заборони та прикмети 28 квітня 21:01 Наші в строю: історія командира, який пішов із IT на фронт 20:41 «Мій Торо продовжує бій»: у пам’ять про сина батько створив Благодійний фонд, кошти передає на фронт 20:04 Мотоцикл збив дитину, а пенсіонер не розминувся з іномаркою: подробиці ДТП у Літині та Сутисках photo_camera 19:02 Марія Юрченко з села Огіївка святкує сторічний ювілей photo_camera 18:26 Зарплата мера Немирова — 2 мільйони за рік. Що ще є в деклараціях міських голів? 18:08 На «зебрі» вантажівка збила підлітка на електровелосипеді 17:35 Грантові можливості для вінничан: де їх шукати та як на них подаватися 17:09 У Гопчиці п’яний водій ледь не вбив 16-річного підлітка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up