Перша поліклініка відновила свою роботу. Медики працюватимуть у дві зміни

Перша поліклініка відновила свою роботу. Медики працюватимуть у дві зміни
  • У закладі виявили випадки захворювання на COVID-19 серед працівників. Через це поліклініка не приймала пацієнтів два тижні.

2 листопада у фейсбук «Вінницька міська клінічна лікарня 1» (вулиця Хмельницьке шосе, 96) повідомила, що через спалах COVID-19 серед працівників, заклад припиняє прийом пацієнтів з 2 по 13 листопада. У повідомленні додавали, що з 16 листопада відновлять запис та прийом громадян.

Вчора, 15 листопада, в офіційному телеграм-каналі міськради «Вінниця на карантині» написали, що поліклініка відновлює роботу з 16 листопада.

Записуватись на прийом можна:

Відео дня
  • за телефонами 56-01-10, +380970560110 
  •  особисто на рецепції поліклініки;
  • онлайн — через електронний кабінет сімейного лікаря, або пацієнта.

— Попередній запис проводиться за умови наявності електронного направлення сімейного, або лікуючого лікаря, — додають у повідомленні. — Поліклініка працює в 2 зміни: I зміна – 08.00 -14.00 та II зміна –14.00 – 20.00.

 

Читайте також:

За добу захворіли 354 дитини. Яка ситуація з COVID-19 в Україні та на Вінниччині?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Володимир Че
    Не плутайте лікарню з поліклінікою, зараз це окремі структури.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:31 Допоможуть у тяжку хвилину: ритуальні послуги та товари, кафе та обіди на замовлення (партнерський проєкт) 16:03 На Соборній тестують нові інтегровані зупинки громадського транспорту 15:02 Смертельна ДТП під Жмеринкою: 43-річний водій загинув на місці, пасажир — у лікарні 14:59 Визначили призерок «колосівського» чемпіонату з пляжного волейболу Від читача 13:08 Поліцейські екстрадували організатора злочинної групи паліїв, який переховувався за кордоном 14:31 «Її постійно капають»: що пережила 16-річна дівчина після отруєння шаурмою в Калинівці 14:12 Жмеринчанин Володимир Горлей отримав почесну Грамоту Верховної Ради України 13:08 Затримали 18-річного закладника, який розповсюджував PVP-сіль 12:36 Бізнес під сонцем. Вінницькі підприємства встановили 37,5 тисяч сонячних панелей 11:54 Прикордонники зірвали масштабну спробу незаконного переправлення ухилянтів через Дністер play_circle_filled 11:25 У Калинівці спалах сальмонельозу через шаурму! Вже відомо про 29 хворих 10:48 За десять тисяч гривень забрали життя — суд засудив нападників до довічного і 12 років ув’язнення 10:15 Медогляд дітей, абітурієнтів: медичні центри Вінниці, що пропонують швидке та комфортне обстеження (партнерський проєкт) 10:12 Скасували вже 445 рішень: триває масштабна перевірка «інвалідностей» серед посадовців 09:44 Де у Вінниці 2 липня відключили воду та світло? Перелік адрес 09:15 У Бруслинівському лісництві будують понад шість кілометрів лісової дороги 08:12 Сьогодні — День податкової служби. Іменини, заборони та прикмети 2 липня 21:00 Хлороформ, амоній і залізо знайшли у воді жителів Вінницького регіону 20:23 Від ринку Каліча до Муніципального: історія Вінницьких базарів у фото та фактах photo_camera 20:02 Заборонений лівий: на Хмельницькому шосе встановили обмежувальні стовпчики
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up