Нехтування карантином. Яка ситуація з COVID після травневих та великодніх свята

Нехтування карантином.  Яка ситуація з COVID після травневих та великодніх свята
  • Нехтування протиепідемічними заходами під час відзначення свят на початку травня негативно позначилось на динаміці зниження рівня захворюваності як по всій Україні, так і на Вінниччині. Складну ситуацію спостерігають у шести областях та місті Києв.

—  Якщо порівнювати епідпоказники станом на 9 та 14 травня, то в 16 регіонах України ситуація погіршилась. Сім з них мають значно гіршу негативну динаміку: Івано-Франківська, Львівська, Чернігівська, Рівненська, Миколаївська, Закарпатська області та місто Київ, — зазначають на сайті Вінницької міської ради. — Щодо Вінницької області, то в регіоні спостерігалось зниження рівня захворюваності, яке після свят уповільнилось з -35,8 % (станом на 9 травня) до мінус -10 % (станом на 14 травня). 

Ситуацію у нашому регіоні прокоментував директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

— Такі результати дали травневі та великодні свята, проводи. Ситуація у регіонах різна — в залежності від менталітету людей і від того, як вони дотримуються рекомендацій лікарів та протиепідемічних заходів. У нас в регіоні все-таки була більш виважена поведінка громадян, — каже Олександр Шиш.

Наразі у Вінниці хворіють на ковід 3536 пацієнтів. У місті відбулась стабілізація епідемічної ситуації. Зменшилась кількість нових випадків інфікування. Навантаження на заклади охорони здоров’я знизилось, зростає кількість тих, хто одужав.

— Щотижнева динаміка нових випадків ковіду за попередні 7 днів показує 120 нових випадків інфікування, тиждень перед цим було зафіксовано 162 захворілих на ковід людини. Водночас за останні сім днів померло 16 вінничан, як і за попередній тиждень, — додають у повідомленні. — Завантаженість ліжкового фонду міських лікарень хворими з ковідом становить 14 %, разом із підозрами на коронавірус цей показник 24 %. Наразі використовується 22 % кисневих точок. Тобто, на кисні зараз перебуває 175 пацієнтів. Найбільше госпіталізованих хворих зараз у міській клінічній лікарні №1.

 

Читайте також:

Майже 40 нових випадків та одна смерть. Дані про COVID-19 станом на 17 травня

В Україні 2136 нових випадків коронавірусу. Яка ситуація на Вінниччині?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:05 Де у Вінниці 11 травня не буде води та світла: адреси 09:45 Скринінг 40+ у Вінниці: де пройти обстеження та як використати 2000 грн від держави (партнерський проєкт) 09:05 Вінниця прощається з Костянтином Алікіним: музикант, актор і воїн поліг за Україну 08:10 Сьогодні відзначають Кирала та Мефодія. Історія, заборони та прикмети 11 травня Від читача 08:32 ГО «Захист Держави» спільно з відділом обслуговування юнацтва Центральної бібліотеки провели захід до Дня Європи у Гайсині. 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 4 по 11 травня, які ви могли пропустити 20:03 Романтика в Трудолюбівці: де знайти секретну локацію для ідеального фото 19:07 Від тепла під +25 градусів до травневих гроз — синоптики дали прогноз для Вінниці на тиждень 18:05 На Гайсинщині браконьєр «нарибалив» на пів мільйона гривень штрафу 17:33 Сакури, магнолії та Південний Буг: як виглядає весняна Вінниця у TikTok play_circle_filled 17:06 Букет ціною в 1360 гривень. Вінничан попереджають про штрафи за ламання бузку 16:02 Пільговий проїзд у транспорті — хто має право на безоплатний квиток та як карають водіїв за відмову 15:32 До 2,5 млн грн на бізнес: що змінилося у грантовій програмі «Власна справа» 15:08 Б’є по легенях та нирках — усе що варто знати про спалах хантавірусу 14:12 Клембівська вишивка, що стала спадщиною України: як у Ямпільській громаді відроджують народні промисли photo_camera 13:48 «На банкеті Перемоги подавали український борщ»: спогад про очевидця капітуляції Німеччини 13:31 Замок, що зникає: що відомо про палац Свейковських у Шпикові 12:14 Матері загиблих захисників висадили на Сабарівському кладовищі алею сакур та прикрасили дзвониками із гільз photo_camera 11:31 Як вважаєте, чи потрібно дозволяти водійські права з 15–17 років? Ми запитали вінничан 10:48 Полум’я, сокира та високі навантаження: у Вінниці показали, як випробовують форму для пожежників
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up