На Вінниччині 68 людей повторно захворіли на COVID. Цифри по районах

На Вінниччині 68 людей повторно захворіли на COVID. Цифри по районах
  • «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, де та скільки є хворих на коронавірус станом на 22 січня.
  • У 25 опорних лікарнях області на стаціонарі перебуває 476 пацієнтів із підтвердженим COVID-19 та 331 пацієнт з підозрою на коронавірус. 478 пацієнтів перебувають у важкому стані,

Впродовж минулої доби всіма лабораторіями області дослідили 1270 зразків на COVID-19.

Коронавірус вперше виявлено у 162 людей:

  • Вінниця — 70
  • Бершадський район — 15
  • Хмільницький район — 10
  • Томашпільський район — 9
  • Тиврівський район — 8
  • Шаргородський район — 5
  • Літинський район — 5
  • Тульчинський район — 5
  • Гайсинський район — 4
  • Іллінецький район — 3
  • Тростянецький район — 3
  • Чернівецький район — 3
  • Калинівський район — 2
  • Вінницький район — 2
  • Липовецький район — 2
  • Теплицький район — 2
  • Чечельницький район — 2
  • Могилів-Подільський район — 1
  • Барський район — 1
  • Жмеринський район — 1
  • Крижопільський район — 1.

При повторних обстеженнях коронавірус виявлено у 68 хворих. 

Одужали 21128 людей, в тому числі 934 дитини та 1832 медпрацівники. 

За останню добу одужали 270 людей. На даний час хворіє 3998 людей, в т.ч. 181 дитина та 265 медпрацівників.

Загалом, в лабораторіях області методом полімеразної ланцюгової реакції дослідили 253404 зразки. В результаті досліджень у 25599 випадках виявлений коронавірус.      

Є в наявності тест-систем для ампліфікації на 161200 досліджень та наборів для екстракції РНК на 170300 досліджень.    

За інформацією Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА, в 25 опорних лікарнях області, станом на ранок 22 січня, на стаціонарі перебуває 476 пацієнтів із підтвердженим COVID-19 та 331 пацієнт з підозрою на коронавірус. 478 пацієнтів перебувають у важкому стані, з яких на апараті ШВЛ - 0 осіб, СРАР - 56, кисень – 422. 

Всього в області зареєстрували 473 летальних випадки, за останню добу – 4.

Брифінг МОЗ щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції:

 

Читайте також:

На «зоні» вінничанин продовжував «грабувати» чужі банківські картки

Повідомлення від вчителів: вінницькі школярі повертаються за парти 25 січня

«Хто казав, що карантин, то скучно»: хлопці роздяглись та стрибнули з мосту

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ols Kat
    16 января начата вакцинация медицинских работников Беларуси, которые находятся в зоне риска. Об этом сообщили в пресс-службе Министерства здравоохранения Беларуси
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:06 Пенсіонерка обікрала могилу військового у Корделівці 11:01 Вінниця прощається з бійцем Нацгвардії із позивним «Стікс» — Олександром Козачком 11:00 «Пішов у пекло без страху»: сповідь бійця десятого батальйону (Соціальна реклама) 10:48 Голови громад Вінниччини здобули медалі на всеукраїнських змаганнях Від читача 13:04 Організували масштабну шахрайську фінансову біржу: повідомили про підозру учасникам ОЗГ 10:05 Гарячу воду та світло вимкнуть за десятками адрес: графік відключень у Вінниці на 28 листопада 09:38 Зникла 14-річна Катерина Кондратенко з Агрономічного 09:13 Вінниця прощається з 59-річним сержантом Володимиром Шевченком 09:00 Дигестат від МХП: вінницькі фермери про покращення ґрунтів і врожайність (Новини компаній) 08:46 Сьогодні Всесвітній день милосердя. Історія, заборони та прикмети 28 листопада 08:00 Почалися тривалі відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:01 Що робити, якщо воїн зник безвісти? Покроковий алгоритм дій для родин Захисників 20:41 «Нива» приймає медійний футбольний клуб IGNIS 20:25 Впливають події в країні та неплатоспроможність: чому вінничани стали рідше ходити у ресторани 20:12 Відновили медичний заклад, зруйнований російською ракетою у 2022 році 19:25 Де у Вінниці взяти напрокат карнавальний костюм? (партнерський проєкт) 19:11 Засудили рецидивіста, який під час умовного строку зробив 17 наркосхованок 18:30 «Вийшли з лікарні через інший хід»: як підполковник поліції у розшуку втік від своїх і ТЦК play_circle_filled 18:06 Після пекла полону додому повернувся захисник Вадим Шрамко із Липовецької громади photo_camera 17:03 Прикордонники врятували чоловіка, який тікав до Молдови на надувному матраці play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up