Кожна третя людина, яка перехворіла на COVID-19, має психічні розлади

Кожна третя людина, яка перехворіла на COVID-19, має психічні розлади
  • Група дослідників з Оксфордського університету виявила, що майже у 34% людей, які перехворіли на коронавірусну хворобу COVID-19 виявили погіршення ментального здоров'я. Ці прояви найчастіше дають про себе знати протягом шести місяців.

Відповідні дані надали у медичному журналі The Lancet, пише канал telegram «Психологічна підтримка».

— У дослідженні брали участь 236 379 пацієнтів, переважно мешканців США, і виявилося, що у 34% з них після одужання від коронавірусної хвороби протягом наступних шести місяців діагностували неврологічні чи психіатричні розлади, — йдеться у повідомленні.

Найпоширенішими діагнозами після COVID-19 були:

  • тривожні розлади (зустрічаються у 17% пацієнтів),
  • розлади настрою (14%),
  • розлади, пов'язані із вживанням психоактивних речовин (7%),
  • безсоння (5%).

Зазначимо, що минулої доби на Вінниччині виявили 30 нових випадків коронавірусної хвороби та вперше за довгий час не зафіксували летальних випадків.

 

Читайте також:

З COVID-19 до лікарень вчора госпіталізували понад тисячу хворих

Вперше за довгий час — жодної смерті від ускладнень. Дані про COVID-19 станом на 3 червня

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Читач88
    Дуриков увеличится..... А нет статистики, сколько "психічних розладів"  у нас в Украине через эту жизнь, с такими тарифами и ценами?
    AK reply Читач88
    73%
    Читач88 reply AK
    маловато наверное.... я думаю, 93%.. не меньше))
  • Кокос
    В Україні за офіційними даними кожна третя людина була з психічними розладами і без ковіду,у світі загалом -кожна 5-та
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Психотропи через соцмережі: на Жмеринщині затримали 40-річного чоловіка 20:20 На Соборній міняють бруківку — і це лише початок. Що місто планує змінити на головній вулиці до кінця року 20:03 На вулиці Данила Галицького облаштовують безбар’єрний пішохідний перехід 19:45 Під Калинівкою було 200 ракет «Скад»: як різали зброю, що могла нині стримати ворога Від читача 12:56 У Гайсині волонтери «Української команди» продовжують підтримувати людей продуктовими наборами 19:33 Незрячі із Вінниці і Бару зійшлися у матчі із інтелектуальних ігор 19:13 Куля в тілі та опіки від клею: у Вінниці нелюди познущались над собакою та викинули помирати photo_camera 18:45 Найбільший меблевий магазин Вінниці: MebliRoMax відкрив новий простір для комфортного життя (Новини компаній) 18:07 Директорку вінницького реабілітаційного центру відзначили нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ 17:04 «Утилізація» за гривню: на Вінниччині ексдиректору «Укрветсанзаводу» повідомили про підозру через мільйонні збитки photo_camera 16:36 За чотири роки — 8 тисяч заяв. Що ми дізналися про викрадення та зникнення людей на Вінниччині? 16:20 Відкриті літні басейни Вінниччини: огляд кращих місць для відпочинку (партнерський проєкт) 16:12 Депутата держдуми рф у Вінниці заочно засудили до 15 років за підтримку «днр» та «лрн» 15:03 Вісім аварій за два дні: одна людина загинула, семеро — з травмами у лікарнях Вінниччини photo_camera 14:25 Пенсіонер оскаржив постанову Кабміну — і тепер ПФУ не може затримувати виплати 13:45 Вінницькі рятувальники допомогли жінці зняти каблучку, яка врізалася у набряклий палець 12:38 Хотіла «відмазати» від військового обліку за $6000 — на Вінниччині затримали жінку за зловживання впливом 12:06 Вінницю відвідав командувач Повітряних сил ЗСУ Анатолій Кривоножко. Що обговорювали на зустрічі? 10:57 «Політики блокують, а ми їдемо далі»: польські волонтери зібрали 500 тисяч злотих на автобуси для Вінниці 10:33 У Вінниці ремонтують мережі. Перелік адрес без води та світла
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up