Кір набирає обертів: минулого тижня заразилися ще 150 жителів області

Кір набирає обертів: минулого тижня заразилися ще 150 жителів області

Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України розповів про епідемічну ситуацію з кору у Вінницькій області.

—  Впродовж 14-го тижня 2019 року за оперативними даними в області захворіли на кір 150 осіб, із них 84 дорослих та 66 дітей. Кількість захворілих в порівнянні з попереднім тижнем зросла на 42,8%, — повідомляють у відомстві.

На даний час в усіх лікувально-профілактичних закладах області, які проводять щеплення, є в наявності достатня кількість комбінованої вакцини проти кору. Залишки даного препарату складають 40110 доз вакцини КПК.

Варто зазначити, протягом року найбільше людей захворіли на кір в:

  •  м. Вінниця (963 особи),  
  • Вінницькому районі (186 осіб),
  • Хмільницькому районі (181 особа),
  •  Барському районі (153 особи),
  • Козятинському районі (123 особи),
  • Калинівському районі (120 осіб),
  • Літинському районі (117 осіб),  
  • Шаргородському районі (101 особа),
  • Крижопільському районі (87 осіб).

Із всіх захворілих 64 % не були щеплені проти кору. Медики зазначають, що єдиним ефективним засобом профілактики кору є вакцинація.

Читайте також:

Дев’ятирічна Лерочка бореться з раком понад три роки. Допоможіть врятувати дівчинку

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (8)
  • Алла Гураш
    Правильно этож бактерию запускают в огранизм
  • Елена Анатольевна
    Привитые люди заражают не привитых.это врачи знают но молчат.
  • Жора
    Это не корь.А испытание бактериологического оружия. Америка готовит против России
    Сепар Торонтуй reply Жора
    Это достижения твоего Порошенка в области здравоохранения.
    Стакан поноса reply Сепар Торонтуй
    Порошенко то каким боком относится к минстерству здравохранения?
    Сепар Торонтуй reply Стакан поноса
    А тем боком что разокрал казну и на медицину денег нет. А министр здравоохранения уродка из Америки. В которой с ее образованием ей еще поискать работу простой медсестрой. Все ее достижения - лоббирование забугорных таблеточных компаний и закон о трансплантации, по которому украинцы становятся просто набором запчастей для Запада.
    Тоpонтуй reply Сепар Торонтуй
    Я просто сижу на бутылке зарабатывая деньги перепостом российской пропаганды. Я русский и люблю россиюшку, смерть хохлам. Рассказывая из-за поребрика, как все плохо на Украине.
    Сепар Торонтуй reply Тоpонтуй
    Плохо??? Да ты комплимент просто кидаешь Украине.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:01 Молдованин контрабандою хотів вивезти з Вінниці старовинні картини photo_camera 10:10 На Донеччині загинув 27-річний захисник із Гайсинщини Богдан Баранюк 09:41 Суд повернув на розгляд справу чоловіка, який не з’явився до ТЦК 09:03 Вінниця прощається з оборонцем України Олександром Живилком Від читача 14:40 Вінницькі каратисти вибороли нагороди на Чемпіонаті світу та Кубку Європи 08:30 День прав людини, благодійності й футболу. Історія, прикмети та забобони 10 грудня 08:00 Почалися тривалі відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:01 Орден посмертно. Батьки 20-річного Героя Богдана Кулака отримали державну нагороду photo_camera 20:04 Розпочни 2026 рік зі спорту. Стартувала реєстрація на новорічний забіг Vinnytsia New Year Run 19:25 «Думаю про сім’ю — і рухаюся вперед»: ветеран після протезування сів за кермо та зайнявся боротьбою на татамі photo_camera 19:12 Може бути гучно. Вінничан попереджають про підрив кар'єру у Могилівці play_circle_filled 18:37 Незрячі вінничани влаштували концерт для школярів та розповіли про своє життя photo_camera 18:31 «Заберу з пологового»: як вінничанки долучилися до флешмобу, що об’єднав жінок по всій Україні play_circle_filled 18:21 Без обговорень. Провели слухання бюджету та програми розвитку Вінниці на 2026 рік 18:01 Самозатухання пожежі не врятувало: у селі Жмеринського району загинула пенсіонерка 17:25 У селі Соколинці спіймали браконьєра: 13 раків потягнули на 43 тисячі збитків photo_camera 16:17 Затримали ділка, який хотів відправити гранатомет поштою photo_camera 15:11 На Соборній Lincoln збив жінку, яка йшла по «зебрі». Потерпіла у лікарні play_circle_filled 14:16 Пожежа в багатоповерхівці на Магістратській: загорілася кімната через піч photo_camera 13:50 Де у Вінниці взяти напрокат карнавальний костюм? (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up