Хворих на кір вінничан більшає. Минулого тижня кількість зросла втричі

Хворих на кір вінничан більшає. Минулого тижня кількість зросла втричі

Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України оприлюднив оперативну інформацію про захворюваність на кір у Вінницькій області.

Кількість захворілих в порівнянні з попереднім тижнем зросла в три рази, повідомляють у відомстві.

— Впродовж  38-го тижня 2019 року за оперативними даними в області захворіли на кір 22 особи, із них 3 дорослих та 19 дітей. Із всіх захворілих 64 % не були щеплені проти кору, — зазначають статисти.

Варто додати, з початку поточного року в області зареєстровано 3995 випадків кору:

Відео дня
  • Місто Вінниця (1 258 осіб), 
  • Козятинському районі (230 осіб),
  • Хмільницькому районі (223 особи),
  • Вінницькому районі (222 особи),
  • Барському районі (191 особа),
  • Калинівському районі (152 особи),
  • Літинському районі (138 осіб), 
  • Шаргородському районі (122 особи),
  • Тиврівському районі (119 осіб).  

Медики нагадують, єдиним ефективним засобом профілактики кору є вакцинація.

Наразі в усіх лікувально-профілактичних закладах області, які проводять щеплення, є в наявності достатня кількість комбінованої вакцини проти кору. Залишки даного препарату складають 8000 доз вакцини КПК.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (10)
  • Жора
    Кстати в Грузии раньше была американская хим лаб прямо на границе с Россией. И заболеваия кори были в том районе и в Грузии и в России. Русские через ООН надавили на США и грузины перенесли химлаб  в другое место. В итоге в том регионе кори больше небыло. Вся инфа по этому случаю есть в инете.
  • Жора
    По данным людей из ЦРУ , а также  экс сотрудника ЦРУ  Сноудена ,вообщем Пентагон разрабатывает вирус который будет действовать только на славян. ( принимает  в этом участие и известная на весь мир  хим лаб в Англии. )

    В ЮАР  пентагон умудрился разработать вирус который действовал только на негров.
    Грицько Штахета reply Жора
    Жора, а коли вже придумають вірус, щоб він хворих на шизофренію відстрілював? Тобі Сноуден нічого на цю тему не казав? )))
    Жора reply Грицько Штахета
    Сноуден сказал что Грицько пусть убивает вирусы кори ушными палочками))).
    Грицько Штахета reply Жора
    Аа, ну то дивись мені, не хворій. Як то сам Сноуден сказав - то ти ж сам знаєш де в тебе опиниться та пачка вушних паличок в разі чого )))
  • Жора
    Известно, что Женевская конвенция 1972 года запрещает производство бактериологического оружия и по этой причине американские военные не производят его на территории США. А зачем, ведь в мире так много прекрасных испытательных полигонов как Украина или Грузия, где можно производить и испытывать на местном населении любые смертоносные вирусы?



    Достаточно лишь создать военную лабораторию, дать ей безобидное название, типа, «Лаборатория санэпидэмстанции», и приставить к ней своего куратора…



    Так может этим и объясняется назначение на должность Министра здравоохранения Украины, по совместительству куратора американского военно-бактериологического проекта, гражданки США Супрун, которая так же далека от медицины, как экс генпрокурор Луценко от юриспруденции, а экс  министр иностранных дел Климкин от дипломатии?
  • Жора
    Кстати все хим лабы по Украине финансирует Пентагон. У этих лабов есть крыша из местных чиновников ,они в сми пишут что все ок. Типа пропаганды. Это как в 33-37 году нквдисты  убивали в подвалах ,а потом хоронили в братских могилах в парке Горького. И в тоже время  чиновники из компартиии пели песни что хорошо в стране живется СССР.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:01 Вибоїни на дорогах Вінниці тепер виявляє штучний інтелект 16:35 «Вони зробили все, щоб він помер». Як халатність медиків забрала життя Олега Дмитрука, розповідає дружина play_circle_filled 16:01 Чоловіку, який неодноразово ґвалтував 10-річну дитину, загрожує довічне photo_camera 15:11 Контракт для молоді: у ЗСУ пропонують 120 тисяч на місяць операторам дронів photo_camera Від читача 09:59 У Вінниці стартувала всеукраїнська акція «Голос громадян — сила держави» 14:21 Вінниччина прощається з Героями Анатолієм Безпрозваним та Юрієм Скрипником photo_camera 13:55 Вона тривала дев’ять годин: після ракетного удару по Вінниці Ромчик переніс 36-ту операцію photo_camera 13:53 «Пекло» на Покровському напрямку: ЗСУ відбили 69 штурмів ворога photo_camera 13:13 У Вінниці готують нові правила розміщення вендингових автоматів. Що це таке? 13:01 Навів ворога на своїх: суд виніс вирок військовому, який шпигував для росії 12:17 Збитки на мільйони. У парку «Кармелюкове Поділля» незаконно рубали дерева 11:09 Пішов за ножем, повернувся і вбив: кривавий фінал конфлікту у нічному клубі photo_camera 10:45 «Нива» приймає ФК «Лісне», за який виступають ексгравці збірної України 10:06 Лазня, гараж, сараї: у Вінницькій області за добу сталося чотири пожежі photo_camera 09:41 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 18 вересня 09:12 808 Дністровська окрема бригада підтримки проводить набір операторів БПЛА та НРК за програмою “Контракт 18–24” (Соціальна реклама) 08:46 Жмеринщина прощається з Героєм: у Львові помер 22-річний снайпер Костянтин Федюк 08:40 Конференц-зали та коворкінги у Вінниці: де орендувати та за скільки? (партнерський проєкт) 08:02 Сьогодні вітайте Ірину та Бориса. Історія, традиції та забобони 18 вересня 21:01 Помер після п’яти днів боротьби: попрощалися з 22-річним воїном Сергієм Зябченком
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up