За тиждень ще шість вінницьких парафій приєдналося до ПЦУ

За тиждень ще шість вінницьких парафій приєдналося до ПЦУ

На свято Водохреща та після свята до Православної Церкви України приєдналися шість релігійних громад.

Як повідомляє прес-служба Вінницької єпархії ПЦУ, 16 січня за Помісну Церкву проголосувала громада Покровського храму села Малі Крушлинці Вінницького району.

17 січня православні мешканці села Сосонка Вінницького району також зробили свій вибір на користь ПЦУ.

19 січня був призначений новий настоятель у парафію святого апостола Іоанна Богослова села Бохоники Вінницького району.

20 січня за приєднання до Помісної Православної Церкви України проголосували парафіяни храму святого великомученика Димитрія Солунського села Журавлівка Тульчинського району і храму святителя Миколая Чудотворця села Пеньківка Літинського району.

Також 21 січня до Вінницької єпархії ПЦУ привезли документи представники релігійної громади Різдва Пресвятої Богородиці села Володіївці Чернівецького району.

Варто нагадати, в інтернеті з'явилася карта, що відображає громади, які перейшли під юрисдикцію Православної церкви України від УПЦ Московського патріархату. Крім відображення кількості храмів і їх географічного розташування, дані каталогізуються і доповнюються деталями (дата переходу, інформація в пресі).

Онлайн карта постійно оновлюється. 

Читайте також:

На Вінниччині ще одна православна громада приєдналася до ПЦУ

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (2)
  • Next
    Всі українські храми, мають належати ПЦУ. Ті попи які  з цим не згідні, мають покинути Україну.
    Вася reply Next
    Ні... У квітні знову повертатися?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Війна забрала дім, але не професію: історія рятувальника з Луганщини 20:09 Через безпекову ситуацію на Вінниччині скасували традиційну хресну ходу до Почаєва 19:35 Садиба Чєткова: як вчитель гімнастики збудував дім, вартістю 22 мільйони доларів 19:04 За півтора місяця обікрали вісім квартир у Вінниці. Двоє чоловіків отримали вироки Від читача 11:04 Щотижня поруч: у Гайсині «Українська команда» роздає продуктові набори тим, хто потребує допомоги 18:11 Жінок без дітей — до війська? В Україні зареєстрували петиції про зміну правил мобілізації 18:04 Гору Лисківка захистили у суді: аукціон скасували, дозвіл на копалини ліквідували, але… 17:03 Через ремонт на перехресті Соборної та Театральної перекриють рух 16:03 На Вінниччині за один вечір сталися три ДТП з двоколісним транспортом: травмувалися четверо людей 15:35 Вінничан запрошують безкоштовно переглянути матч між «Нивою» і «Вільхівцями» 15:17 Домбровський, Гройсман, Моргунов: як міські голови змінювали Вінницю впродовж останніх 30 років? 14:35 Україна повернула тіла 261 загиблого військовослужбовця. Їх мають ідентифікувати 13:50 Росіяни вдруге за день атакували пасажирський потяг на Одещині. Є загиблі play_circle_filled 13:34 Тіньовий дим Вінниччини. Хто і як заробляє на нелегальних цигарках та скільки втрачає бюджет 12:53 Зеленський анонсував нові правила НМТ. Що може змінитися у 2027 році? 12:07 Понад 20 тисяч вінничан та ВПО вже звернулися за компенсацією за воду play_circle_filled 11:02 На Вінниччині чоловік екскаватором заблокував авто ТЦК. Суд призначив 85 тисяч гривень штрафу 10:14 Повітряні сили обмежили дані про російську балістику у ранкових зведеннях: що змінилося 09:48 Де у Вінниці 13 серпня вимкнули воду? АДРЕСИ 09:08 Додому повернулися Героями: Вінниця прощається з Михайлом Брацлавським та Миколою Бондарцем
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up