За підсумками кубкових змагань сформують юнацьку збірну Вінниччини з веслування

9 квітня, у гарну сонячну погоду, відбувся відкритий Кубок Вінниці з веслування на байдарках і каное. Змагалися в акваторії Південного Бугу, біля веслувальної бази міської ДЮСШ № 2.

В заїздах взяли участь юніори, юнаки і дівчата, які представляли обласну СДЮШОР з веслування ім. Юлії Рябчинської, міську ДЮСШ № 2 і школу вищої спортивної майстерності. 

За підсумками кубкових змагань сформують юнацьку збірну Вінниччини з веслування

Переможців і призерів визначали за сумою результатів на двох дистанціях - 200 і 500 метрів. Стартували заїзди в напрямку Староміського мосту.

На байдарках-одиночках серед дівчат перемогла Карина Шаполнюк (ШВСМ). На 2-у місці її сестра Олександра, на 3-у – Настя Колонюк (обидві – ДЮСШ №2).

На байдарках-одиночках серед юніорів кращим став Олександр Пащенко (СДЮШОР). На 2-у місці його брат Андрій, на 3-у місці – Денис Откаленко (обидва – МДЮСШ №2).

На байдарках-одиночках серед юнаків першим виявився Олег Петров (ДЮСШ № 2), призерами стали Олександр Вернигора Антон Жовтюк (обидва – СДЮШОР).

На каное-одиночках серед юніорів всі призові місця здобули представники МДЮСШ №2. А саме – Олександр Лебедовський, Олександр Іщук і Анатолій Мовчан.

На каное-одиночках серед юнаків переможцем став Руслан Мармолинський (ДЮСШ № 2). На інших призових місцях – Дмитро Голюк (СДЮШОР) і Денис Сокур (ДЮСШ №2).

- Змагання пройшли на гідному рівні. Спортсмени демонстрували хороші результати, - сказала тренер ДЮСШ №2 Людмила Козаченко. – Юні веслувальники дуже старалися. Адже Кубок був відбірковим. За його підсумками буде сформована збірна Вінниччини, яка візьме участь у чемпіонаті України. Він пройде у Дніпрі 26-30 квітня. Сподіваюсь, що вінничани там будуть на видноті.

Коментарі (0)

Ви не авторизовані

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook