Юний «Марадона» забив гол, підігравши рукою: вінницький «Темп» зупинили за допомогою нечесної гри

Юний «Марадона» забив гол, підігравши рукою: вінницький «Темп» зупинили за допомогою нечесної гри

Триває Дитячо-юнацька футбольна ліга України. У першій лізі цього змагання Вінницю представляють дві команди футбольної школи «Темп», які тренує Дмитро Маліновський.

«Темпівці» змагаються на всеукраїнському рівні за підтримки адміністрації Палацу дітей та юнацтва і підприємства «Домашній маркет». 

Минулої неділі «Темп» приймав колектив «Жерм» (Черняхів, Житомирська область). Вінницька команда U-17 поступилася із рахунком 0:2. Гості забили по голу в кінцівці кожного із таймів. Причому рахунок було відкрито із порушенням правил.

– На відео чітко видно, що м’яч забили після подвійної помилки судді. Спочатку суддя призначив кутовий, якого не було. А після подачі корнера футболіст гостей підіграв собі рукою, забивши гол (пригадується Дієго Марадона, який схожим чином вразив ворота англійців на Мундіалі-1986-авт), – сказав Дмитро Маліновський.   

Остаточну крапку в матчі «Жерм» поставив, коли вінничани, що прагнули відігратися, повністю розкрилися. У підопічних Дмитра Маліновського був не один гольовий момент, але вони ними не скористалися.      

– Гра була приблизно рівною. Суперники мали перевагу з віком. Адже наша команда – на рік молодше, ніж інші учасники ліги. Це дається взнаки. «Жерм» за рахунок свого досвіду продавив наш захист, –  прокоментував Дмитро Маліновський. – У мене немає претензій до гравців. Вони діяли на полі із максимальної самовіддачею, намагалися контролювати м’яч і виконати тренерські вказівки.

Гравець «Темпу» U-17 Назар Студілко займається футболом п’ять років.

– Торік ми посіли в групі ДЮФЛ України передостаннє місце. Цього сезону збираємося виступити краще. Адже склад нашої команди оновився, – прокоментував Назар Студілко. – Після завершення спортшколи я збираюся продовжувати футбольну кар’єру – буду виступати на аматорському рівні.    

Тим часом команда «Темп» U-15 програла «Жерму» - 0:3. Пан Маліновський називає цю поразку заслуженою.

– На жаль, після зміни тренера команда, яка була рік тому, аж ніяк не покращила гру. Вона просто не готувалася до чемпіонату України. І зараз ми надолужуємо згаяне. У порівнянні з першими двома іграми видно прогрес. Ми контролюємо м’яч, створюємо небезпечні моменти. І вже почав спостерігатися малюнок гри, – зазначив Дмитро Маліновський.

Після трьох турів «темпівці» ще не мають очок.

– Але ми лише ще на початку довгого шляху. В ДЮФЛ України граємо другий сезон. Перед цим «Темп» став першою вінницькою командою, яка почала грати в чемпіонаті України U-19. Потім нас підтримала команда ОДЮСШ Блохіна-Бєланова. А в цьому сезоні із нашої команди U-19 ми передали чотирьох футболістів у «Ниву-2». Причому всі грають в основному складі. Це Богдан Король, Вадим Коцюбняк, Андрій Вишневський і Данило Драбатий, – зазначив Дмитро Маліновський.

Особливих турнірних задач у період становлення тренери перед «темпівцями» не ставлять. В першу чергу треба сформувати боєздатні колективи і навчальні групи, де займатимуться суто учасники ДЮФЛ України.

– В футбольній школі «Темп», яка діє на базі Палацу дітей та юнацтва, наразі працює шість тренерів. Нашими партнерами є наставники СК «Темп», які роблять на базі шкіл № 16 і № 15, – інформує Дмитро Маліновський.    

    

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
  • Вова Краковецкий
    "На відео чітко видно, що м’яч забили після подвійної помилки судді." - у футболі не "суддя", а "арбітр".
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Жінка та двоє дітей опинилися у задимленій квартирі: їх врятували рятувальники photo_camera 20:07 То +8°, то +34°: коли Вінниччину накриють погодні гойдалки 19:11 Пішла працювати на «вибори» окупантів: у Вінниці винесли вирок жінці з Антрацита 19:05 Усього 30 днів — і ви батьки: в Україні повністю переписали правила усиновлення Від читача 20:23 Обличчя з екрана, ліки з нізвідки: як шахраї наживаються на авторитеті відомих лікарів. 18:31 П’ять пропусків за сім сесій: хто з депутатів Вінницької міськради найчастіше ігнорував засідання 18:05 Дороги ремонтують у 15 громадах: де на Вінниччині вже залатали тисячі «квадратів» ям play_circle_filled 17:28 «Безпечні стійкі громади»: ще 43 проєкти отримають фінансування на понад 25 млн у рамках конкурсу обласної ради (Пресслужба Вінницької обласної ради) 17:24 «Я здійснила свою давню мрію — переїхала у Вінницю»: що вразило нову жительку у нашому місті? 17:03 23-річний чоловік викрав із будинку односельця 20 тисяч гривень і купив мопед 15:05 2,06 проміле за кермом: у Гайсині п’яний водій збив 73-річну скутеристку photo_camera 14:02 Вогонь охопив усі райони Вінниччини: за добу вигоріло майже 15 гектарів photo_camera 13:50 «І сміялися, і плакали, і згадували» — у Вінниці презентували фільм про Кузьму «Страшно веселий» play_circle_filled photo_camera 13:13 Понад 3 000 обстрілів і 236 боїв: як минула доба на фронті photo_camera 12:47 Град, гроза і вітер до 20 м/с: Вінниччину сьогодні накриє негода photo_camera 12:21 Середня зарплата по Вінниці — 27,5 тисячі гривень. Хто заробляє більше, а хто менше 11:15 55-річну жінку знайшли мертвою у ставку на Синьоводській photo_camera 11:11 Двоє водіїв були п'яні: у ДТП на Вінниччині зіткнулися три авто photo_camera 11:02 Не вся картопля однаково корисна: яку бульбу краще не їсти 10:30 Прибирання квартир і будинків у Вінниці: чому все більше людей обирають професійний клінінг (блог «Lyuksi Clean»)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up