Юні шахісти не стали «хлопчиками для биття»: дитяча команда здобула бронзу дорослого Кубку Вінниччини

Юні шахісти не стали «хлопчиками для биття»: дитяча команда здобула бронзу дорослого Кубку Вінниччини

На Немирівщині фінішував традиційний дорослий Кубок області зі швидких шахів «Кудлаївська зима». Невтомний місцевий організатор Віталій Довгань провів його за підтримки голови обласної шахової федерації Віталія Кармазіна і меценатів.

На старт вийшли дев’ять збірних, переважно міст і районів. Але дві представляли вінницький дитячий шаховий клуб «Романтик», який є філією МДЮСШ №6. В командах допускалася участь легіонерів. Приміром, відомий міжнародний майстер із Вінниці Микола Боднар виступав за Кудлаї (Немирівський район), а його земляк Анатолій Спірін – за Калинівку.

На диво для багатьох вболівальників, юні гравці не стали «хлопчиками для биття». Вже в стартовому турі перша «романтична» збірна розгромила одного із головних фаворитів – Жмеринку на чолі із призером багатьох дорослих обласних змагань Владиславом Полігасом. Також «Романтик» спромігся із мінімальними рахунками (2,5 на 1.5 очки) подужати інших фаворитів – Вінницю на чолі із кандидатом у майстри спорту Георгієм Галичем та Калинівку, в складі якої виступав учасник АТО на Донбасі, кандидат у майстри Олександр Штельмах.

Втім, юні гравці розгубили бали в поєдинках з командами, які виявилися нижчими за них в турнірній таблиці. Тому в активі «Романтика» – лише бронза із 21,5 набраними очками. Серед шахових «романтиків» чудово себе показали Владислав Пюро – 6,5 балів із 8 можливих і Богдан Станіславський – 6 із 8.

Переможцями цього разу стали гравці із Вінниці (23,5 очки), срібними призерами – калинівчани (23 очки). Перша трійка команд отримала грошові премії, медалі і грамоти від організаторів.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 30 березня по 6 квітня, які ви могли пропустити 20:02 Скільки служить бойлер і коли його потрібно міняти 19:35 Який стосунок до центрального парку мала родина Грохольських? Відповідь дали краєзнавці photo_camera 19:20 Психологи, техніка та творчість: як за 15 років змінилися підліткові клуби Вінниці Від читача 01:43 Майже півроку державний виконавець допомагала дружині боржника дурити стягувача аліментів 18:57 У півфінальній серії вінницька команда «Добродій» обмінялася перемогами з «Буковинкою» 18:02 У трамвайне депо потрібні слюсарі та електрики для виготовлення нових секцій до Tram 2000 photo_camera 17:27 Більше не смердить: у селах Луги та Бондарівка нарешті прибрали «терикони» зі сміття photo_camera 17:01 Весна на тарілці: п’ять легких рецептів страв від гастроблогерки Олени Павлової 16:19 Не купуй — прихисти: у Вінниці десятки собак шукають дім photo_camera 15:36 Як наші бійці «мінусують» живу силу ворога за допомогою FPV. ВІДЕО play_circle_filled 15:07 Один з найважливіших антиоксидантів. Що ще потрібно знати про вітамін С? 14:13 Вінницькі лікарі повернулися з Польщі. Які медичні новинки чекають на пацієнтів громади? 13:40 У Калинівці безкоштовно ставлять кришталики пацієнтам навіть із Києва та Одеси photo_camera 13:13 Українські бійці тримають позиції під масованими атаками photo_camera 13:09 Погода різко зміниться: коли чекати снігу та заморозків у Вінниці 13:05 Результати аналізу Дністра після витоку нафти: чи безпечна вода для людей? 12:10 Вінниччина у вогні: рятувальники гасили гектари полів та палаючі магазини photo_camera 12:03 Ексучасниця «Супермоделі по-українськи» Вікторія Маремуха розлучилася з чоловіком-французом 11:45 Без зайвої солі та жиру: поради вінницьких фахівців, як зварити ідеальний суп photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up