Вінницький самбіст здобув путівку на чемпіонат світу у Сербії

Вінницький самбіст здобув путівку на чемпіонат світу у Сербії

У Білгороді-Дністровському (Одеська область) відбувся Кубок України серед юнаків та юніорів зі спортивного і бойового самбо. До нашої збірної увійшли представники Вінницької МДЮСШ № 5, обласних ДЮСШ «Спартак» і «Колос», а також Ладижинської ДЮСШ. Команда виступила успішно, особливо серед юнаків та дівчат, де посіла четверте місце. 

В особистому заліку серед юнаків (до 19 років) чемпіонами стали ладижинці Микола Кулібаба (вагова категорія 52 кг), Катерина Григоренко (38 кг) та Ірина Глушко  (44 кг). Бронзові нагороди здобули вінничанин Денис Куленко (75 кг), Дмитро Гайдачук (бойове самбо, 65 кг), ладижинці Данило Мудрак (52 кг) і Влад Куликовський (65 кг).  

Серед юніорів (до 21 року) другим став ладижинець Дмитро Стременовський (52 кг), а третє місце посів вінничани Дмитро Нікітін (57 кг).  

Також у Білгороді-Дністровському відбувся всеукраїнський турнір серед дорослих пам’яті засновника українського самбо Романа Школьнікова. Він був етапом відбору на чемпіонат світу. Тут срібні нагороди здобули вінничани Владислав Діденко (74 кг, спортивне самбо) і Петро Давиденко (90 кг, бойове самбо). А чемпіонкою стала наша Світлана Тараскіна, представниця обласної ДЮСШ «Спартак».

–  Ці результати є досить передбачуваними. Вінницькі спортсмени закономірно показали високі результати, – прокоментував старший тренер Вінницької обласної комплексної ДЮСШ «Спартак», тренер збірної Вінниччини з самбо Іван Нагорняк. – За підсумками змагань ладижинець Микола Кулібаба здобув перепустку на чемпіонат світу серед юнаків. Він відбудеться в жовтні у Сербії.  

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:17 Пошкодилось понад дві сотні городян. Через негоду у Вінниці спостерігається сплеск травм 16:13 Як на Вінниччині рятували медиків та пацієнтів із крижаних пасток photo_camera 15:06 Згорів гараж через стару лампу у Вінниці, а в районах палали житлові будинки photo_camera 14:35 У Вінниці запрацювали стаціонарні пункти незламності. Коли розгорнуть мобільні? Від читача 19:38 Великий Воїн та командир 14:04 Вінничанка Софія Семенюк бореться за квиток на Євробачення в «Дії» play_circle_filled 13:13 Хто така Заболотна? Усе, що відомо про начальницю Вінницької ОВА 12:52 Залізниця не витримує морозів: поїзди на Вінниччині відстають від розкладу на кілька годин 12:35 Вісім громад Вінниччини залишилися без світла через обриви ліній 12:09 Як прибирають Вінницю під час негоди: що бачите ви на своїх вулицях (ОПИТУВАННЯ) 11:14 Що сьогодні ремонтують у Вінниці: робота комунальних служб під час негоди 11:11 Зимове питання: хто має прибирати сніг та посипати дороги у вашому дворі? 10:52 Школи та дитсадки Вінниччини йдуть на онлайн або подовжені канікули: рішення через морози 10:41 Київ і Львівщина пережили ніч ракет і БпЛА. Серед загиблих — медик, поранені рятувальники play_circle_filled photo_camera 09:11 Вінниця готується до -20°C: розгортають пункти незламності та німецькі мобільні намети 09:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 08:08 У цей день вітайте Степана та Луку. Історія, традиції та заборони 9 січня 21:06 «Я взагалі не готувалася»: як Аліна Голошивець написала диктант без жодної помилки 20:32 Як приєднати будинок чи бізнес до мережі у 2026 році: нові ставки та терміни від обленерго photo_camera 20:11 Зеленський офіційно призначив Наталю Заболотну очільницею Вінниччини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up