Вінницькі каратисти здобули путівки на чемпіонати Європи та світу

Вінницькі каратисти здобули путівки на чемпіонати Європи та світу

В Ужгороді (Закарпаття) провели XVIII чемпіонат України з годзю-рю карате серед дорослих, юніорів та юнаків. Вихованці ДЮСШ «Темп» та Вінницької обласної федерації рукопашного бою і східних видів єдиноборств взяли участь у цьому змаганні у розділі ірікумі-го (повноконтактний поєдинок з мінімальними обмеженнями). Вони виступили чудово і здобули низку медалей різного ґатунку. 

 

Серед юнаків 2009 – 2010 р.н. у нашому активі одразу три золоті нагороди. Кирило Вербицький здобув чемпіонство у ваговій категорії до 25 кг. У вазі до 32 кг переможцями оголосили одразу двох наших земляків – Назара Скрипченка і Богдана Козака, який став вже триразовим чемпіоном України!

Серед дітей 12-13 років золото виграли Олександра Кравчук (до 37 кг) і Данило Ошовський (понад 47 кг). Серед молодших юніорів (14-15 років) віце-чемпіоном виявився Артем Никитюк (до 52 кг). А серед старших юніорів (16-17 років) медаль такого ж гатунку виборов Вадим Семенюк.

В найпрестижнішому розряді серед дорослих (18 років та старше) чемпіонами стали Богдан Палянчук (до 57 кг) та Ігор Гунько (понад 89 кг), срібним  медалістом – Олексій Лапчевський (до 69 кг), бронзовим — Сергій Зеленянський Сергій (до 74 кг).

Наші спортсмени та їх тренери вже розпочинають підготовку до Кубку світу з годзю-рю карате і кобудо серед дорослих та до юнацького міжнародного турніру «Наха-те» з карате та кобудо, які будуть проводитись в Одесі в липні. Далі вінничани в складі збірної України приймуть участь у 19-му чемпіонаті Європи з годзю-рю карате, що проходитиме у м. Майя (Португалія). На світових і європейських змаганнях наш регіон представлятимуть чемпіони і срібні медалісти чемпіонату України.

Під час змагань в Ужгороді вшанували й інших наших представників.
За результатами 2017 року Федерація Окінавського годзю-рю карате-до та рюкю кобудо Джундокан України відзначила почесною нагородою «Найкращий тренер» старшого тренера збірної Вінницької області з годзю-рю карате Олександра Камінського. А відзнаку «Найкращий спортсмен року» отримали наші земляки Іван Карпенко та Ігор Гунько.


Довідка RIA

Змагання з годзю-рю карате проводяться у таких розділах: ката, шобу куміте, ірікумі-дзю та ірікумі-го.Останній розділ є найважчим, оскільки це двобій із найменшими обмеженнями. І завжди привертає увагу суддів та глядачів своєю безкомпромісністю.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:13 Пекло на фронті: окупанти застосували понад 9600 дронів-камікадзе за одну добу photo_camera 12:49 Кукурудза домінує. Що вінницькі фермери вирощували протягом 2025 року? 12:37 17 ножових: у Мурованих Курилівцях пасинок жорстоко розправився з вітчимом 12:17 Міг здетонувати будь-якої миті:у полі на Вінниччині знайшли бойову частину «шахеда» photo_camera Від читача 08:20 Добровольці — це люди, які не чекали наказу. Вони одразу стали на захист України. 11:13 Чорні дні для громад. Вінниччина вшановує пам'ять 12 воїнів, що повернулися «на щиті» photo_camera 10:35 Кращі місця для покупки квітів у Вінниці: як обрати та де замовити (парнерський проєкт) 10:14 Де у Вінниці сьогодні не буде води, тепла та світла? Список адрес на 17 березня 09:14 Останній шлях маріупольця: Вінниця прощається з 22-річним воїном Євгеном Поповим 08:24 Вітаємо Макара та Олексія. Історія, заборони та прикмети 17 березня 21:01 Цифрова машина часу: ШІ «оживив» унікальні фото втраченого храму в Браїлові 20:07 Ласти та гідрокостюм не допомогли: на Дністрі зупинили марафонця на шляху до Молдови play_circle_filled 19:33 Петиція про відтермінування реорганізації шкіл у Вінниці набрала голоси: що відповіла міська рада 19:11 Чотири університети Вінниці отримають понад 33 мільйони гривень на нові лабораторії 19:01 Врятували від задухи: у Вінниці провели унікальну операцію на горлі photo_camera 18:57 Хочете спалити траву? Готуйте 30 тисяч або збирайте речі в тюрму photo_camera 18:31 Міна в обличчя та рік у шпиталях: як вінницький «Витязь» став асом дронів photo_camera 18:18 За лаштунками екстрених служб: чим насправді обладнаний найпотужніший спецтранспорт Вінниці play_circle_filled photo_camera 18:17 П’яні рекорди та пачки грошей: водії на Вінниччині намагалися купити волю в поліції 17:01 Каміла у критичному стан. Рятують першокурсницю, яку збили на Гніванському шосе
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up