Наші індорхокеїсти в Осло жодного матчу не програли, але до п’єдесталу не дотягнули

Наші індорхокеїсти в Осло жодного матчу не програли, але до п’єдесталу не дотягнули

В столиці Норвегії Осло фінішував клубний чемпіонат Європи з індорхокею. Вісім команд боролися за Кубок «Челленджер-1», третій за значенням на континенті.

Серед них був і вінницький клуб «ОКС-ШВСМ», який не програв жодного матчу. Він зробив три нічиї і здобув дві перемоги, але в підсумку зайняв п’яте місце. Таким чином в наступному році «ОКС-ШВСМ» знову буде боротися знову за вихід в дивізіон «Трофі».

Подробицями турніру поділився головний тренер вінницького клубу і національної збірної України Павло Мазур.

– Ми очікували кращого результату. Дався взнаки нефарт. Також в критичні моменти боротьби наші гравці допускали рокові помилки. Ми не програли жодного матчу, як і переможці групи із Португалії. Але залишилися без медалей, адже не здобули на груповому етапі жодної перемоги, – каже Павло Мазур.

В першій грі проти «Рок Роверс» (Ірландія) «ОКС-ШВСМ» вигравав із рахунком 5:2. До кінця залишалося шість хвилин, але через помилки вінничан матч завершився із прикрим для нам рахунком 5:5. Це негативним чином вплинуло на психологічній настрій української команди і впевненість.

В наступному матчі проти італійської «Болоньї» вінничани на фініші вигравали, але пропустили після розіграшу штрафного кутового удару і завершили поєдинок із рахунком 4:4.

Перемога в останній грі групового етапу з «Кардіффом» (Уельс) приносила вінничанам бажану путівку до півфіналу. Наші хлопці двічі вели у рахунку, але все ж не втримали потрібний результат – 2:2.

Таким чином «ОКС-ШВСМ» продовжив змагання у квартеті команд, що вели боротьбу за 5-8 місця. Підопічні Павла Мазура здобули там дві перемоги. Складним виявився виграш у господарів – 4:3. А в заключній грі вінничани «відірвалися на повну котушку», розгромивши «Сенвіце» (Словенія) із рахунком 13:1.

Кубок «Челленджер» виграла «Лоусада» (Португалия). Разом із нею трійку кращих склали «Рок Роверс»  (Ірландія) і «Інтерейс» (Шотландія).

Отже, індорхокейний сезон завершено. Під час нього «ОКС-ШВСМ» в 20-й раз виграв чемпіонат України. Сезон «зеленого» хокею розпочнеться традиційним міжнародним Кубком Поділля, який пройде з 4 по 7 квітня. Планується, що в ньому візьмуть участь «ОКС-ШВСМ», ХК «Мінськ», «Будівельник» (Брест, Білорусь) і молодіжна збірна Польщі.   

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:26 «Дністровські хвилі» за майже п’ять мільйонів: чому перекосилась нова плитка в центрі і чи будуть виправляти 10:49 Вінниця готується до найскладнішого сценарію: що вже вирішили у міській раді 10:34 Блекаут може статися раптово. Як Вінниця виживатиме під час аварійних вимкнень 10:10 «Я в армії 25 років, а мене кинув забудовник». Власника «Кварталбуд-14» підозрюють в обмані і СЗЧ Від читача 10:30 Ювілейна виставка Ольги Муравко «І такою мені теж можна бути» — простір цілісності, жіночності й дозволу бути собою 09:50 Шукаєте де вигідно придбати будівельні матеріали? Добірка будівельних баз та магазинів (партнерський проєкт) 09:34 Заробіток на горі: посадовиця ТЦК вимагала п'ять тисяч доларів у матері полеглого воїна 09:25 Врятував друга ціною власного життя: Вінниця прощається з бахмутянином Юрієм Капшуком 09:14 Сьогодні іменини в Євдокії та Геннадія. Історія, заборони та прикмети 23 січня 08:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:05 Зігрітися та зарядити телефон: у трьох храмах Вінниці відкрили пункти обігріву play_circle_filled 20:09 У Калинівській громаді відновлювали замерзлий водогін 19:02 М'ясо, риба та напівфабрикати. Як не отруїтися їжею, що розморозилася через відсутність світла 18:45 Понад тисячу випадків за рік: в обласну лікарню щодня потрапляє кілька дітей через укуси собак 18:05 Перша допомога у під’їзді та вдома: голови вінницьких ОСББ пройшли курс порятунку життя 17:49 Від пікапів для ЗСУ до Toyota Prado для СБУ: які авто на Вінниччині купували в Prozorro у 2025 році 17:08 Масово палає житловий сектор Вінниччини через несправні печі photo_camera 16:13 Метеорологи розповіли, чи вціліла озимина на полях області 15:36 «Наших дітей ніхто не поверне»: розпочали розгляд справи про вбивство двох підлітків в Шаргороді play_circle_filled photo_camera 15:04 Не відповідали на дзвінки: у Козятині, Ямполі та Вінниці рятували літніх людей photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up