Вінницька збірна з фрі-файту розділила перемогу на чемпіонаті України

Вінницька збірна з фрі-файту розділила перемогу на чемпіонаті України

Чудово виступила на чемпіонаті України з фрі-файту (це вітчизняний різновид змішаних єдиноборств) збірна Вінниці. На змаганнях у столиці вона розділила перше командне місце зі збірною Київщини. В їх активі однакова кількість нагород в особистому заліку – три золота, по одному сріблу і бронзі. Друге місце посіла збірна Полтавської області, третє – Івано-Франківщина. 

На чемпіонаті брали участь бійцівські колективи 16 регіонів. Нашу область представляли шість бійців – з вінницьких клубів «Січ» і «Нокаут» та Тульчина. Вони були відібрані  за підсумками контрольних поєдинків і навчально-тренувальних зборів. Підготовку і участь на змаганнях збірної забезпечив спорткомітет Вінницької міської ради і обласна організація ГО «Батьківщина молода».

– Ми готувалися до чемпіонату України протягом майже чотирьох місяців. Планували командирувати десяток фрі-файтерів. Але через травми і сімейні обставини стартували не всі лідери, – розповів тренер збірної Вінницької області з фрі-файту Ігор Дишливенко. – Деякі з наших учасників дебютували на всеукраїнських змаганнях, але показали досить високий рівень.

В змаганнях серед чоловіків вінничани вибороли дві нагороди. Тульчинець Вадим Сакал став чемпіоном у ваговій категорії до 57 кг і виконав норматив майстра спорту України. А Дмитро Рогозюк виявився третім у ваговій категорії до 69 кг і виконав розряд кандидата у майстри.

Три вінницькі бійці підіймалися на п’єдестал серед старших юніорів (19-20 років). Всі вони були молодшими за конкурентів і можуть виступати в цій категорії ще декілька років. Сенсаційно здобув звання чемпіона України у вазі до 57 кг Владислав Мангул. Владислав Журавський став першим у вазі  до 63 кг. На жаль, Ігор Куцький в фіналі категорії до 69 кг був знятий лікарями через розсічення.

– Ігор впевнено домінував на ринзі і перемагав за очками. Але під час зіткнення головами отримав розсічення. Не дуже серйозне, адже воно було не на обличчі. Наш спортсмен був готовий продовжувати поєдинок. На жаль, лікарі не дозволили, – розповів в.о. президента Вінницької обласної федерації фрі-файту Вадим Кудіяров.

В подальших планах вінницьких фрі-файтерів – участь у престижному Кубку Буковеля. Туди заявлятимуть наших призерів України.     

    

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:32 BMW від тестя, квартира від тещі, таунхаус від бізнес-партнера: як живе головний митник Вінниці? 16:04 Вінницький суд виніс вирок депутату рф, який забезпечував окупантів технікою та спорядженням 15:29 «Пропускати таке на великому екрані — майже гріх!» До 22 липня у Вінниці триває ретроспектива генія сучасного кіно Паоло Соррентіно play_circle_filled photo_camera 15:15 У Вінниці демонтують паркани: що прибрали та чому це роблять photo_camera Від читача 15:03 Що робити у разі зламу облікового запису в Telegram: алгоритм дій від кіберполіції 14:03 118 мільйонів на дороги Вінниччини. Які автошляхи ремонтуватимуть першими та що мають зробити громади 13:12 Замість клумби — паркінг. Як хочуть змінити перехрестя біля Театральної? photo_camera 12:56 Зник безвісти, щоб торгувати арсеналом: СБУ накрила масштабний канал збуту зброї з фронту photo_camera 11:49 «Ціни не відповідають можливостям»: вінничани вимагають переглянути вартість проїзду та умови пересадки 11:05 На Вінниччині викрили нелегальних перевізників, які без ліцензій возили пасажирів до Європи 10:03 Вінницького екснардепа Руслана Демчака екстрадували з Німеччини. Його судитимуть за відмивання 20 мільйонів 09:34 Де у Вінниці 17 липня вимкнуть воду та світло. Перелік адрес 09:30 Творчість вінницьких композиторів і поетів презентували у Житомирі 09:08 Боровся за Україну, мріяв про мирне життя для сина. Вінниця прощається з Костянтином Ткачуком 08:11 Вітаємо Леоніда та Маргариту. Свято, іменини, заборони та прикмети 17 липня 21:00 «Без жодного шансу вижити». На вокзалі в Козятині врятували кішку, яку викинули у мішку 20:09 Перед запуском нових Tram 2000 вінницькі транспортники пройшли навчання у Швейцарії 20:07 Як добре знаєте нові назви вулиць Вінниці? Пройдіть тест від «20хвилин» 19:06 Вінничан запрошують на велике прибирання набережної біля Roshen. Коли та як долучитися photo_camera 18:03 За магніти, «накиди» і приховані розетки — до мільйонних донарахувань. Як на Вінниччині ловлять крадіїв електроенергії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up