Вінничанка Ольга Бенда на марафоні у США пробігла на протезі 10 кілометрів

Вінничанка Ольга Бенда на марафоні у США пробігла на протезі 10 кілометрів

У Вашингтоні відбувся Марафон морської піхоти Marine Corps Marathon за участі українських воїнів. Долучилась до нього наша землячка Ольга Бенда. Вона стала єдиною дівчиною із 42 тисяч учасників, яка пробігла Марафон на протезі.

Ольга Бенда у 2017 році втратила ногу внаслідок вибуху під Авдіївкою. Має протеж. За допомогою нього дівчина подолала дистанцію у 10 кілометрів.

Ольга стала першою дівчиною в складі української команди та єдиною учасницею серед бійців, які бігли марафон з протезом на нозі. 

— Життя точно вже не буде таким, як до поранення, але воно продовжується. Я заповнювала анкету на участь у марафоні, не маючи протезу для бігу, але вже тоді мала надію, що впораюся. Як тільки його отримала, почала посилено тренуватися, бо хотіла довести, що навіть на протезі можна робити все — ходити, бігати, вигравати — як на власних ногах. Зараз я щаслива, що зважилася на цей вчинок, що зробила це саме в Америці і достойно представила Україну, — розповіла Ольга газеті День.

Загалом у марафоні взяли участь 12 українських ветеранів. З них 5 - подолали забіг на 10 кілометрів, 7 — 42 кілометри. 

Читайте також:

Вінничанка перемогла на конкурсі краси серед військових «Miss Military Fantasy»

Джерело: Олеся ШУТКЕВИЧ, «День».

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
  • Таня
    +++
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:06 Що потрібно зробити у вихідні, щоб увесь тиждень почуватися краще 19:33 Майданчик у центрі Вінниці збудують за 11,6 мільйона. Тендер виграла фірма з кримінальним «шлейфом» 19:02 Їсте це щодня? Лікарі назвали продукти, які варто обмежити photo_camera 18:06 Торнадо в Україні — не міф. Де вони виникають і чи загрожують Вінниччині photo_camera Від читача 18:48 Україна фокусується на технологічній перевазі у війні і розраховує на підтримку США – Євгеній Хмара 17:35 Перша робота для підлітків: де у Вінниці можна працювати та скільки заробляти 17:08 Чи є холера на Вінниччині? Фахівці оприлюднили результати перевірок photo_camera 16:08 Розчинна кава — не ворог? Вінницькі фахівці розвінчали популярний міф photo_camera 15:39 Погода знову гойдатиме. Чим здивують вихідні на Вінниччині 15:07 У Калинівці та біля Гуменного сталися ДТП — є госпіталізовані photo_camera 14:10 «Студент»: «Малим зрозумів: Луганськ – це Україна, окупована Росією» (соціальна реклама) 14:03 За 5000 доларів обіцяли провести вінничанина через гори до Румунії photo_camera 13:44 У Вінниці тимчасово перенесли зупинку «Грушевського» — де чекати транспорт 13:13 ЗСУ «приземлили» ще один російський літак photo_camera 12:21 Закон про ВПО вперше з 2014 року змінили. Що буде для переселенців у Вінниці? 11:22 Хворобу Лайма діагностували у чотири рази частіше. Чим ще хворіли жителі Вінниччини у червні photo_camera 11:02 Електрощиток спалахнув у багатоповерхівці Вінниці. Мешканців вивели на вулицю photo_camera 10:30 Танці під російські пісні на АЗС: поліція склала 15 адмінпротоколів play_circle_filled 10:12 З серпня проїзд по 25 гривень. Чи готові вінничани платити більше? photo_camera 09:33 Де у Вінниці 24 липня тимчасово не буде води та світла
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up