Вінничани перемогли в турнірі з тхеквондо «Західний п’єдестал»

Вінничани перемогли в турнірі з тхеквондо «Західний п’єдестал»
  • Вінницькі спортсмени стали переможцями і призерами всеукраїнського турніру з тхеквондо «Західний п’єдестал».

У Рівному завершився Всеукраїнський відкритий рейтинговий турнір із тхеквондо (ВТ, олімпійська версія) «Західний п’єдестал». За медалі боролися понад 400 спортсменів з багатьох областей України. Серед них були й представники трьох вінницьких клубів. Про це повідомляють у Вінницькій ОДА.

Центр олімпійського тхеквондо «Red Sun» (Вінниця) за співпраці з «Колос» виставив на ці змагання сім спортсменів під керівництвом тренерів Леоніда Кулаковського і Тамари Карапетян. Чотири із них стали переможцями і призерами. Зокрема, золоті нагороди вибороли кадетки Анастасія Рожок і Мар’яна Богословська. Цим вони підтвердили норматив кандидата в майстри спорту України. Бронзові медалі завоювали Артем Полєтаєв і Олександр Корнійчук.

Доповненням до нагород «Red Sun» стало нагородження  Анастасії Рожок почесним Кубком. Її визнали найкращою спортсменкою турніру серед кадеток.

Спортивний клуб «Дельфін» (Вінниця) на чолі із тренером Лілією Романенко привіз до Рівного 11 тхекводистів. П’ять із них стали призерами. Золоту нагороду виборола Єва Чайковська. Срібло в активі Дарини Сайчук і Костянтина Карпенка. Бронзові нагороди  здобули Євгенія Попович і Кіра Тимчик.  

Спортивний центр «Росомаха»  (смт. Сутиски) під керівництвом тренера-викладача Анатолія Нариженко  також приймав участь у турнірі «Західний п’єдестал». Серед семи його спортсменів лише один залишився без медалі. Золото вибороли Ігор  Огороднік, Владислав Кубик і Тимур Качуринський. Бронзу — Ілля Огороднік, Юрій Ліщишин і Анна Ліщишина. 

 

Читайте також:

Сьогодні — день шоколадного морозива. Історія та прикмети 7 червня

За добу в Україні госпіталізували понад 600 людей. Дані про COVID на 7 червня

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:54 Школярка показала психологині відео: судитимуть 82-річного чоловіка за зґвалтування дитини 15:02 Після аварії на Гонти загорілося авто. Водія госпіталізували 14:10 На укриття у вінницьких школах пішло 410 мільйонів: що зробили за роки війни 13:04 Виснажені коти та собаки, занедбані вольєри — у Threads показали притулок Томи Пастух на Вінниччині play_circle_filled Від читача 17:12 Продаж товару в Інтернеті 12:21 Молоді вінничани теж потрапляють у цю пастку. Чому чоловіки після 22 невиїзні за кордон? 11:15 Виховують десятьох дітей: дружина вінницького міграційника отримала звання «Мати-героїня» 10:22 Чоловіка мали переправити до Румунії за $4000 — ховали серед ящиків з-під бананів 10:10 Вакансії в супермаркеті «Грош», АН «Благоустрій» та 50 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 09:49 Без світла та води залишаться деякі будинки у Вінниці 25 серпня 09:10 У Вінниці триває молодіжний проєкт «Стійкість через EQ: програма розвитку емоційного інтелекту молоді» (соціальна реклама) 09:04 Вінниця прощається з двома Захисниками — Вадимом Магалясом та Миколою Патлатюком 08:09 Сьогодні вітайте Володимира та спостерігайте за поведінкою птахів. Історія та прикмети 25 серпня 21:00 Під час ремонту навантажувача загинув чоловік: у Вінниці розслідують трагедію на підприємстві 20:03 «АЗС на колесах» працювала у Вінниці. Податківці викрили нелегальний продаж пального 18:56 «Стильно, але не функціонально»: вінничани сперечаються про скляні зупинки 18:20 «Резерв+» для жінок у ЄС: міграційники почали вимагати військово-облікові дані в українок, що кажуть адвокати? 17:45 Кулаками побив літнього батька. В Іллінцях затримали 51-річного чоловіка 16:24 Мати Назарія Гринцевича отримала «Золоту Зірку» Героя України та передала Президенту шеврон сина play_circle_filled 16:02 35 років Незалежності: що Мулява показував кадебістам, які вривалися до клубу «Істина»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up