В футзал грають й пенсіонери: у ветеранському обласному турнірі змагалися навіть 60-річні

В футзал грають й пенсіонери: у ветеранському обласному турнірі змагалися навіть 60-річні

Обласний футзальний турнір присвятили пам’яті– Костянтина Нікітіна, Анатолія Воєводкіна, Зігфріда Меценатова та інших відомих місцевих тренерів. Змагання провели 28 листопада у вінницькому спорткомплексі «Колос». Їх організувала обласна федерація футболу.

В футзал грали ветерани 50 років і старше. На старт вийшли чотири команди – вінницький «Кристал», «Сокіл» (Чернятин, Жмеринський район), «Авангард» (Сутиски, Тиврівський район) і «Підприємець» (Хмільник). Змагалися за коловою системою.

Команди, в складі яких грали футболісти не лише за 50, але й з 60 років, відчайдушно боролися на полі, билися за кожен м’яч. В підсумку перше місце посів «Сокіл». Він переграв «Кристал» – 3:2, «Авангард» – 2:0, «Підприємець» – 3:1.

– В цьому році наша команда 50+ виграла обласні «колосовські» змагання і брала участь у фіналі чемпіонату  України. Там посіла шосте місце серед 15 команд, – розповів 54-річний капітан чемпіонів Юрій Кочмарюк. – За нас грають футболісти, які виступали в аматорських чемпіонатах Вінниччини ще в «союзні» часи. Зараз не завжди вдається тренуватися повним складом, але кістяк колективу збирається двічі на тиждень.

На другому місці – вінничани, на третьому – команда Сутисок.  

– В нашій команді переважно грають працівники заводу «Кристал». Раніше ми непогано виступали в чемпіонаті області серед аматорів, а також в першості міста. Нині вихідними тренуємося в залах школи № 35 і Палацу мистецтв «Зоря», – розповів 51-річний капітан «Кристалу» Сергій Леміщак. – Ветеранський турнір нам дуже сподобався. Влаштовує і сила суперників, і гарні умови для гри.

– Щонеділі ми разом граємо по дві години. В нашій команді є двоє старших за мене футболістів. В нашому віці спорт – це не навантаження, а задоволення, – каже 58-річний гравець «Авангарду» Станіслав Омельянов.  

Призери отримали красиві Кубки і грамоти. Нагороджував спортивний директор обласної федерації футболу Ігор Павленко.  

– Чемпіонат України серед ветеранів старше 50 років проводиться. Але представник Вінниччини поки що не бере в ньому участь, – каже Ігор Павленко. – Хотілося б, щоб ветеранський футбол краще розвивався в нашому регіоні. Це значною мірою залежить від місцевих керівників. Водночас обласна федерація футболу намагається якомога більше проводити змагань серед ветеранів. 

             

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
08:07 Сьогодні вітайте друзів зі святом: історія, заборони та прикмети 13 лютого 21:00 Зимовий облік мисливської фауни: на Вінниччині стало більше козуль 20:21 На Коріатовичів автокран переїхав чоловіка. Він помер до приїзду медиків. ВІДЕО play_circle_filled 20:02 Агент фсб намагався проникнути до СБУ у Вінниці — отримав 15 років ув’язнення Від читача 08:08 Запрошуємо на творчий конкурс «Тризуб — символ свободи» 19:09 Викинув будівельне сміття не туди і засвітився на камерах. У Вінниці оштрафували порушника 18:33 Мільйонні неточності: які порушення виявило НАЗК у деклараціях проректорок вінницьких вишів 18:15 Від Бальзака до Коцюбинського: до Дня закоханих згадуємо романи митців, що зародились на Вінниччині photo_camera 18:03 Втік до Могилів-Подільського і оформив ВПО: на Вінниччині викрили зрадника з Херсона 17:13 «Мамо, який госпіталь? Війна почалася»: два дні не могли забрати з поля бою тіло розвідника Івана Криштофа 17:10 Від ретро-Corvette до Tesla Model Y — що та скільки ввезли в Україну за 2025 рік 16:14 Фармкомпанія на Вінниччині ухилилась від сплати податків на чотири мільйони 15:05 У МОН обговорили скандал навколо виборів ректора педуніверситету та ініціювали перевірки play_circle_filled 14:14 Вінницький вбивця Анатолій Малєц вчинив самогубство у тюрмі. Що відомо photo_camera 13:30 Світ може підтримати українських дітей: проєкт фонду вийшов на GlobalGiving (Пресслужба МБФ «Без Кордонів») 13:18 П’яний водій ВАЗ спричинив ДТП на Гетьмана Мазепи. Патрульні склали три протоколи 12:20 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт) 12:06 Калинівська та Хмільницька лікарні отримали сучасне обладнання для реанімації та діагностики інсультів photo_camera 11:02 Не служив, а майже мільйон зарплати отримав. На Вінниччині судитимуть екскомандира військової частини 09:57 У будинку в Бершаді знайшли три тіла, серед загиблих — військовий
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up