У вінницьких тенісних змаганнях дівчата перемагали юнаків

У вінницьких тенісних змаганнях дівчата перемагали юнаків

На кортах тенісного клубу «Смеш», що в Центральному парку культури і відпочинку Вінниці, 8-9 серпня пройшли відкриті змагання. У них взяли участь, окрім господарів майданчику, тенісисти СК «Термінал» і клубу в парку Дружби народів. Турнір пройшов за підтримки місцевих меценатів – фірми «Ларіс» і виробника спортивного одягу «Atmost».  

На старт вийшли понад півсотні учасників. Вони змагалися у трьох вікових групах: до 8, 10 і 14 років (серед початківців і досвідчених окремо). Кожен із учасників провів по 4 – 6 ігор.

Юні тенісисти залюбки ділилися враженнями. 12-річний Володимир Іжевський займається тенісом близько року і лише вперше взяв участь у турнірі.

– Мені подобається грати із різними суперниками. На турнірі складніше, ніж на тренуванні. Бо тепер трохи нервуєш, – каже Володимир Іжевський.

Відео дня

Десятирічна Софія Куліш теніс любить, тому що він допомагає покращити здоров’я.

– Завдяки ньому я стала більш витривалою, що помітно на уроках фізкультури. Тепер я там одна із кращих серед дівчат, – ділиться Софія Куліш.     

Серед найстарших тенісистів чемпіоном став 14-річний Ярослав Овчарук. Юнак виграв чотири поєдинки і вперше в житті здобув золото. 

– Я покращив свої результати за рахунок важкої праці. Тренуюся щоденно. Вдома також займаюся – б’ю м’ячика об стіну сараю! – каже чемпіон Ярослав Овчарук. – Далі хочу покращити свій всеукраїнський рейтинг на виїзних змаганнях.    

Найбільша конкуренція виникла серед спортсменів віком до десяти років. Адже серед них були учасники і призери всеукраїнських відкритих змагань. Цікаво, що дівчата і хлопці грали разом, але домінували представниці прекрасної статі. Чемпіонкою стала Анна Праведна, срібною призеркою – Анастасія Ткаченко. І лише бронзу виграв хлопчик – Микита Комаха (всі – з клуба «Смеш»).

– Я провела п’ять матчів. І всі виграла. Переважно перемагала із невеликою різницею в рахунку, бо суперники були сильними. Найскладнішим був фінал з одноклубницею. На тренуваннях я обігрую і старших за себе суперників, – каже десятирічна Анна Праведна.

Тренер клубу «Смеш», організатор турніру Ольга Праведна розповіла, що призери вінницького чемпіонату в складі міської збірної незабаром поїдуть на відкриті змагання у Хмельницький. А також візьмуть участь у подальших всеукраїнських турнірах.

Всі учасники змагань отримали призи, а 12 медалістів (у всіх номінаціях) – ще й цінні подарунки. Також були вручені Кубки, медалі і грамоти.

– Я навчаю дітей тенісу вже десять років. На жаль, поки що в багатьох інших регіонах України дитячий теніс перебуває на більш високому рівні. Нам бракує сучасної тренувальної бази, особливо зимової. Юні вінницькі тенісисти із настанням холодів вимушені тренуватися у спортзалах і футзальних аренах, а не на закритих кортах, як має бути, – прокоментував тренер з тенісу клубу «Смеш» Дмитро Остапенко.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:48 П’яний з ножем налякав людей на вінницькому ринку 10:12 У Серебринцях відкрили Алею Слави на честь земляків-героїв 09:55 У пошуках школи англійської мови для своєї дитини? Зверніть увагу на огляд кращих шкіл Вінниці (партнерський проєкт) 09:40 На кількох вулицях не буде світла та води: оперативні дані про відключення 3 липня Від читача 19:16 Лікування та реабілітації потрібні постійно 09:08 Працівнику фастфуду в Калинівці, де отруїлися 29 людей, оголосили підозру 08:14 У цей день вітайте захисників неба. Іменини, заборони та прикмети 3 липня 20:48 Тульчинщина прощається з Героєм Віталієм Загороднюком, який загинув у ДТП на Київщині 20:23 Які переваги і недоліки додатку «Резерв +» для військовозобов’язаних? Запитали в адвоката 19:18 Потужний вибух біля Житомира. Трасу в напрямку Києва перекрили play_circle_filled 18:57 Скутери, самокати, мопеди: у Вінниці різко зросла кількість ДТП за участю дітей 18:06 Вінничани, тримайтесь — антициклон Bettina несе справжню спеку 17:04 Відтік учнів за кордон: яке майбутнє чекає на освіту Вінниччини? 16:31 Допоможуть у тяжку хвилину: ритуальні послуги та товари, кафе та обіди на замовлення (партнерський проєкт) 16:03 На Соборній тестують нові інтегровані зупинки громадського транспорту 15:02 Смертельна ДТП під Жмеринкою: 43-річний водій загинув на місці, пасажир — у лікарні 14:59 Визначили призерок «колосівського» чемпіонату з пляжного волейболу 14:31 «Її постійно капають»: що пережила 16-річна дівчина після отруєння шаурмою в Калинівці 14:12 Жмеринчанин Володимир Горлей отримав почесну Грамоту Верховної Ради України 13:08 Затримали 18-річного закладника, який розповсюджував PVP-сіль
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up