У Вінниці провели змагання дзюдоїстів пам’яті чемпіона світу з унібою Олександра Олійника

У Вінниці провели змагання дзюдоїстів пам’яті чемпіона світу з унібою Олександра Олійника

29 січня у Вінниці, в спорткомплексі «Інфракона», відбувся обласний меморіал вінницького чемпіона світу з універсального бою Олександра Олійника. Змагалися юнаки 2002 р.н. і молодші. 

– Такі меморіальні змагання є дуже важливими. Молодь має пам’ятати наших найкращих борців минулих років і рівнятися на них, – сказав організатор обласних змагань з самбо і дзюдо, призер чемпіонатів світу серед майстрів Борис Максимчук. 

На килим виходили понад півсотні учасників. Розігрувалася і команда першість, і особиста у трьох вагових категоріях. Фіналістам довелося провести по три сутички. Більшість з них завершилася дострокова. У вазі 55 кг переміг Ілля Колесник (Могилів-Подільський), 66 кг – Олег Кособуцький, понад 66 кг – Василь Козлов (обидва – Вінниця). 

У командному заліку кращою виявилася збірна Вінницької МДЮСШ № 5. На другому місці – ДЮСШ «Спартак» з обласного центру. Третю позицію розділили збірні Іллінців і Могилева-Подільського. 

– Підлітки отримали значний досвід проведення офіційних сутичок. Змагання пройшли на відповідному рівні. Учасники продемонстрували свою підготовку і майстерність, – сказав організатор меморіалу Грачик Осіпян.    

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:04 ДТП на Замостянській. Водій Mercedes-Benz Sprinter збив 71-річну вінничанку 10:24 Де у Вінниці 14 серпня не буде води та світла. Перелік адрес 10:02 Тривожні сигнали з перевірок водопостачання на Вінниччині — порушення виявили у понад 90% об’єктів 09:13 Понад рік вважався зниклим безвісти: Вінниця прощається з 34-річним захисником Романом Неголюком Від читача 11:04 Щотижня поруч: у Гайсині «Українська команда» роздає продуктові набори тим, хто потребує допомоги 08:13 14 серпня вшановують преподобного Феодосія Печерського. Що не можна робити цього дня 21:00 Війна забрала дім, але не професію: історія рятувальника з Луганщини 20:09 Через безпекову ситуацію на Вінниччині скасували традиційну хресну ходу до Почаєва 19:35 Садиба Чєткова: як вчитель гімнастики збудував дім, вартістю 22 мільйони доларів 19:04 За півтора місяця обікрали вісім квартир у Вінниці. Двоє чоловіків отримали вироки 18:11 Жінок без дітей — до війська? В Україні зареєстрували петиції про зміну правил мобілізації 18:04 Гору Лисківка захистили у суді: аукціон скасували, дозвіл на копалини ліквідували, але… 17:03 Через ремонт на перехресті Соборної та Театральної перекриють рух 16:03 На Вінниччині за один вечір сталися три ДТП з двоколісним транспортом: травмувалися четверо людей 15:35 Вінничан запрошують безкоштовно переглянути матч між «Нивою» і «Вільхівцями» 15:17 Домбровський, Гройсман, Моргунов: як міські голови змінювали Вінницю впродовж останніх 30 років? 14:35 Україна повернула тіла 261 загиблого військовослужбовця. Їх мають ідентифікувати 13:50 Росіяни вдруге за день атакували пасажирський потяг на Одещині. Є загиблі play_circle_filled 13:34 Тіньовий дим Вінниччини. Хто і як заробляє на нелегальних цигарках та скільки втрачає бюджет 12:53 Зеленський анонсував нові правила НМТ. Що може змінитися у 2027 році?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up